#3 Jsi neúspěch, musíš makat…vypnu se, rozdám se a nedám, kde se tyto a další programy vzaly?

ALOHA DĚLOHA 
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,

Vítej v dalším týdnu šťavnaté středy & čarovného čtvrtku.

čarovný čtvrtek.
Kouzla se dějí…skrze mě a já si to dovoluju víc a víc a ještě víc, když moje klientky sdílí, co se po naší spolupráci děje: 
„Děkuju Eli, za vše!!! Je toho tolik, co mi předáváš…Těšim se až i ji já budu moci jednou nějak opečovat tebe…🙏🏾🕊Koukám na sebe do zrdcadla a strašně bych si přála teď, aby mě viděl můj kožař, kterej mi řekl ve 13 letech ze bez antibiotik se moje pleť nikdy nezahoji…a že budu zohyzděná na věky. On totiž nezná to nejsilnější antibiotikum na světě, Elišku Vaeu!!:)💕 Tak jako se mi to hojí krásně teď, se mi to nehojilo ještě nikdy, ani když jsem brala kvůli pleti antikoncepci…Jsi prostě lék z nebe:)🕊🕊🕊 V takovým stavu jako mám teď zadá a hrudník, který jsem měla vždycky nejhůř osypaný, jsem to neměla několik let… je to zázračný…co se mnou ta tvoje práce dělá..✨🕊🙏🏾💕🌀Na všech úrovních:)“

šťavnatá svatyně.
Moje svatyně mě zavedla zpět do Česka ke kořenům, kde jsem si uzavírala to staré já. Tu holku, která chtěla svobodu a šla si za ní, ale pořád se vracela zpátky. Teď už letííí.

Můj život je RITUÁL, žiju ho. Yogi Bajan říká, že v energetickém poli rodiny je možné pobýt max 72 hodin, kdy se potom začnou vracet staré programy. Připravila jsem se na cestu: yoni kouzelné hůlky, vajíčka a svatyni jsem laskala a aktivovala, tak abych zůstala napojená na svoje pravé já. Měla jsem možnost vidět a cítit všechny moje programy, které přišly od táty: „jsi neúspěch, musíš makat…“ a od mámy: „vypnu se, odmítám, rozdám se a nedám“. A tak jsem tam v posteli jednoho večera ležela a přijímala to. Jsem s POKOROU, jsem větší než máma, než táta, než já sama. A je mojí poviností to ŽÍT.

Jak to máš ty s rodinou? Pořád se stahuješ a zmenšuješ nebo ZÁŘÍŠ
A tady foto přerod od princezny ke královně: 1) oltář 2) po hloubokém breku, fotka, za kterou jsem se v minulosti styděla a nasazení koruny 3) očistná koupel připravená mojí kamarádkou Zuzkou…znovuzrozená, opečovaná, nasycená…přeju si, abys to cítila i ty. 

Vítej v mém královnovství.

Můžeš.
šťavnatá synchronicita.
To když si přeju elektrické auto na moje putování tady po Česku. Všechny jsou v Praze půjčené a v tom mi jedno takové přistane v náručí. ANO
šťavnatá hudba.
Tento týden mě provází Ajeet. Super hudba k jemnému smyslnému dýchání a prozkoumávání svatyně. Mimochodem má konzert teď v Praze.


MILUJU & MALUJU tě.


PS
 Volááám tě, ty víš, že je pro tebe. Šťavnaté kouzlení se mnou osobně. Půjdeme do hloubky. Hlouběji podpořená ve svém vlastním procesu, aby sis rozpomněla. Vyplň přihlášku do VIP 1-1 PERLOVÉHO MENTORINKU nebo mě kontaktuj via email, zavoláme si.
NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
www.eliskavaea.cz
Komentáře