Retreat AMAZONKA WILD & FREE v Portugalsku. POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO!!!  KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#5 Jak na šťavnatý čokoládový rituál…

1125x0

ALOHA DĚLOHA

HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,

Postřehy a příběhy nejen z postele ve šťavnaté středě a čarovném čtvrtku.

šťavnatá svatyně.
Už ses dneska pohladila, obejmula nebo jen nadechla? Jen tak sama pro sebe, protože si to zasloužíš? Do svatyně a z ní do srdce? Co by si dneska přála? Když svatyně ožije rozproudí se i tvůj život a všechny jeho aspekty od vztahů, přes finance a kreativitu. Jakou šťávu by si přála? Moje svatyně a srdce jede na kakau…najdeš mě buď opatlanou od krve, kakaa nebo listí a hlíny a odtud vznikají třeba tyto emaily…a pak se naložím do vany nebo oceánu, pomuchluju v posteli a opět tvořím. Z mé cesty do Česka vznikla dvě díla, která už mají zářivé majitelky. A o tom to je, napojit se a nechat skrze tebe projít to, co má a dát to dál. Krása léčí…Když jsem viděla, jak tyto obrazy působily na ženy, které se na ně zadívaly (ORGASMICKY) a jak působí na mě, tak jich chci namalovat mnohem mnohem víc. Moje tvorba je rituál stejně tak jako práce se ženami 1:1 nebo v online programech. Pokud chceš svůj vlastní obraz, který je stažený z vesmíru pro tebe na míru, tak mi dej vědět.
štavnatá minutka s čokoládou.
Milování je protkáno životem, je to hra…Zkus si to s kouskem kvalitní čokolády. Pohodlně se posaď, vlož si kousek čokolády do úst, zavři oči a soustřeď se na jednotlivé chutě. Pomaličku, olízni rty jazykem a vychutnávej. Klidně si zavři oči a mlaskni si u toho…a potom…
šťavnatá hudba.
Sexy KAKAO…hudbička na milování…laskání a manifestaci tvých vizí má přes 3 hodiny těch nejšťavnatějších rytmů…ANO, tak dlouho trvají moje milovací rituály opředené kouzly a tvořením. Užívej, proto jsi tady:
čarovný čtvrtek. 
Mnoho žen mě kontaktuje s tím, že neví, jak se postavit na vlastní nohy… Jsi takový expert za jakého se prohlásíš a všechny programy, které ti kdy řekly, že potřebuješ nějaký certifikát nebo školu, abys byla DOST a víc ~uvnitř sebe sama, pro sebe samou~ jsou mimo. Vnitřní svět je odrazem vnějšího světa. Jako hračky fyzického světa máš na pomoc hůlky a vajíčka, která otevírají svatyni a kakao, které otevírá srdce, když tenhle mix pěkně zamícháš a přidáš špetku Elišky, která ti to všechno hezky ukotví do napojeného konání, začneš čarovat. Tvoje přání a vize.. všechno je možný! TEĎ…řekneš ANO? Rozletíš se…

MILUJU & MALUJU tě.

PS  Špetku mě můžeš mít každý týden jako podporu na tvé cestě svobody ve formě VIP 1-1 PERLOVÉHO MENTORINKU, kontaktuj mě via email, zavoláme si.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
www.eliskavaea.cz

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.