Pomáhám odvážným ženám jako jsi ty k naprosté SVOBODĚ v intimním životě a bytí plného významu, vlivu & prosperity, který pramení z tvého vnitřního naplnění...orgasmů v propojení s tvou multidimenzionalitou a žití tvého plného potenciálu duše v expanzi a evoluci 5D na nové zemi, kterou si sem přišla tvořit.

Jsi připravena do toho opravdu šlápnout?

Chyťni se mé pomocné ruky a jdeme na to.

PERLOVÝ

MENTORINK

1-1 program s Eliškou

Pro odvážné podnikatelky, kreativní tvořitelky, světlonošky, které ví, že je v jejich těle schované tajemství a jsou připraveny ho odemknout a žít život v naprosté svobodě, hluboce naplňujících láskyplných vztazích & omamné záři, která pulzuje každou buňkou jejich těla.

 

BENEFITY SPOLUKOUZLENÍ s Eliškou

Aaaa tady k tobě letí volnost a šťavnatost, benefity níže je možné žít, vidět, cítit během prvních 3 měsíců, cesta je o tobě, já tě držím v poli tvého nejvyššího potenciálu a ty máš vždy volbu:

> Přepíšeš zastaralé časové linky spojené se starými systémy přesvědčení, které ani nikdy nebyly tvé vlastní.

> Uvolníš toxické a podvědomé vzorce, které tě vedly od odpojení a oddělení od orgasmické podstaty tvé duše a těla.

> Přepneš své tělo na frekvenci a žití potěšení.

> Vyrovnáš své hormony prací s tvým tantricky energetickým systémem, tak že se tvé tělo znovu otevře harmonickému cyklu mužské a ženské esence v tobě.

> Uvolníš se do svého naprostého ženského odevzdání místo tlačení a tíhy, což ti aktivuje tvůj magnetismus, tak že si opravdu začneš přitahovat touhy tvého srdce, propojení a intimitu.

> Tvým zdrojem se stane opravdová ženská síla.

> Otevřeš se toku ještě větší hojnosti v naprosté lehkosti bytí.

> Společně PEČUJEME, OSLAVUJEME & VYŽIVUJEME tvou zářivou esenci se smyslem pro údiv, optimismus, zvědavost a blaženost, tak aby sis toto nastavení uchovala napořád.

 

Tento program je otevřen skrze tuto přihlášku, pokud tě to volá. Moc se těším být po tvém boku a součástí tvého týmu.

Nevěř jenom mně

Caty je úspěšnou podnikatelkou žijící v New Yorku, která prošla 1-1 VIP mentorink programem s Eliškou a ve videu sdílí její zážitek a hlubokou transformaci, která ji naprosto posunula jak v osobním životě, tak i v jejím podnikání.

AKADEMIE SVOBODNÝCH

ŽENSKÝCH UMĚNÍ

Cítíš, jak ti buší srdce nebo tepe svatyně?