Retreat AMAZONKA WILD & FREE v Portugalsku. POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO!!!  KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#4 Pomiluj se se stromem, vyválej se v trávě…otevři svatyni paprsku slunce…nebo měsíce.

1188x0
ALOHA DĚLOHA 
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,

Vítej v dalším týdnu šťavnaté středy & čarovného čtvrtku.

šťavnatá svatyně.
Co kdyby všechno, co si myslíš, že sex je, bylo z tvého systému vymazáno a ty bys najednou mohla prozkoumat každou část svého těla, nahá, opravdová…tady…jen s dechem a jednou vlnou za druhou…vlnou rozkoše a vášně. A sex by bylo bytí, milování a žití…všechno jedno…Ono to tak je, ŽIJ TO, dovol si to. Pomiluj se se stromem, vyválej se v trávě…otevři svatyni paprsku slunce…nebo měsíce. A co mám já nejradši v přírodě? Sedět na nějakém krásně vytvarovaném kameni. A když nemám rychle po ruce přírodu, tak mám yoni hůlku. Šťavnatost je všude kolem, vidíš ji…řekneš jí ANO?

štavnatá synchronicita.
To když místo doma v Portugalsku v galaktickém hradě, jak mu s kamarádkou říkáme, jsem na hradě v Česku na rovnodennost, za úplňku v kruhu a všechno je správně…akorát předevčírem bych to fakt nebyla schopná naplánovat…vesmír. A tak k tomu přichází slova: ROVNOCENNOST, ROVNOVÁHA…kosmický tanec, který budeš moct brzo vidět jako obraz, který maluju na cestách. Má to všechno v sobě.
šťavnatá hudba.
Moje vnitřní mužská a ženská esence se milují…líbají se. Je to jako nekonečná rozpínající energie, jakoby moje tělo už nemohlo pojmout víc. A ono může a já díky tomu zářím…a v pozadí mi hraje písnička s názvem „Tajné Políbení Slunce a Měsíce“:
čarovný čtvrtek. 
Sedím si na kopečku předemnou magický západ slunce, za mnou hrad, kamenný kruh a východ měsíce v úplňku, na Pálavě. A já „pracuju“ dost tvrdě, tak jak mi říkal taťka „bez práce nejsou koláče“ Kdyby jen věděl, že pracovat se dá takhle pohádkově…celé tělo mám úplně uvolněné do kamenů a jen přijímám. Každý můj dech, pohyb tancem, tah štětce je otisk mého záměru. Tvořím si vlastní realitu z hloubky mé pulzující šťavnaté svatyně…je napojená…co ta tvoje, pomáhá ti čarovat?

MILUJU & MALUJU tě.


PS
 Auuuu auuuuuu, vyju na měsíc a ty to slyšíš… tvá svatyně slyší volání domů. Brána je otevřena pro tebe tady: VIP 1-1 PERLOVÝ MENTORINK nebo mě kontaktuj via email, zavoláme si.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
www.eliskavaea.cz

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.