Retreat AMAZONKA WILD & FREE v Portugalsku. POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO!!!  KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#2 přechod, přerod a zármutek jako součást probuzení do šťavnatosti

1166x0
ALOHA DĚLOHA 
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, ŠŤAVNATÁ SVATYNĚ,

Vítej v dalším týdnu šťavnaté středy. Tentokrát přidávám i čarovný čtvrtek, protože je NOV a ty můžeš kouzlit.

Šťavnaté emoce.
Dneska je nov a s ním přicházejí už několik dní emoce, které jsou silné a zvou mě hlouběji. Jsem zvyklá umírat sama sobě v rituálech, ceremoniích, denně…Až teprve teď jsem si uvědomila, jak daleko od světa mudlů žiju. Smrt je mojí nedílnou součástí…”Eliško, proč mluvíš o smrti v motivačním emailu, když jsi rozjetá šťavnatá svatyně?”říkáš si…Protože bez mého vlastního pohřbu všech mých starých já, který si tu šťavnatou svatyni nedovolí bych žádnou neměla. Morbidní…ani ne, opravdové. Cesta hrdinky, kterou máš v sobě i ty…
Víc o mém válení v slzách a křečích, zármutku, smutku a proč je důležité si dovolit ho cítít tady.

Šťavnatá svatyně.
Oslavuju hrdinky, AMAZONKY, které se mnou tento týden prochází svým vlastním pohřbem, přerodem, přechodem a otevřením se šťavnatosti. Program začal úvodním společným kruhem, kde jsme se vydaly na ostrov Amazonek. Tato meditace mi přišla, když jsem po celodenním ponoru do zármutku očišťovala tělo v oceánu a vykouklo na mě dračí vajíčko (na fotce). A tím jsme všechny propojené. Vesmír manifestuje energeticky i fyzicky, stačí mít oči otevřené. Svatyně žen se mnou v programu se má na co těšit. Mňam.
Spousty žen se ptalo, jestli mohou ještě přiskočit do programu Amazonka. Program je pro tento cyklus uzavřen. ALE CO MŮŽEŠ je naskočit na VIP jízdu 1-1 PERLOVÉHO MENTORINKU. Otvírám vždy několik míst…je to další TVOJE? Vyplň si přihlášku tady.

Šťavnatá synchronicita.
To když se procházím po vylidněné pláži v portugalsku při západu slunce, tančím a čtu v oblacích s otázkou: „co je pro mě dnes ta zpráva?“ a do toho mi krásný neznámý muž předá mušličku, která vypadá jako hlava mimozemšťana a já slyším: „seš hvězda, seš v bezpečí sama v sobě. Je bezpečné být sama sebou.“
Šťavnatá hudba.
Hudba je vibrace a může tě podpořit v emočním rozjímání. Dovol si cítit. Emoci odděl od příběhu a nech ji projít a uzavři v těle cyklus.
Pro mě je teď spouštěčem a podporou tato písnička (mimochodem v slzách je radost, po slzavém údolí se otevře v těle prostor, zůstaň v něm a užij si ho než ho zaplníš a vědomě si zvol čím ten prostor plníš. To, co tam dáš, pak budeš žít v realitě.
Čarovný čtvrtek.
Realita fáze měsíce zve ke štavnatému čarování. Svou sexuální energií můžeš do života přitahovat doslova všechno. Sice už přitahuješ, ale co kdybys to dělala vědomě? Využij nov v rybách k vykreslení svých snů. A hlavně POVOL, uvolni se a připrav se na ohebnost bez velkého plánování. Najdi si chviličku na svůj dech a zavítej do svých nejhlubších vizí, jakou mají v těle vibraci? Co cítíš, kdybys to už teď žila?

MILUJU & MALUJU tě.


PS
 Pokud se chceš otevřít šťavnatému čarování se mnou osobně a jít hlouběji podpořená ve svém procesu, tak vyplň přihlášku do VIP 1-1 DO PERLOVÉHO MENTORINKU a zavoláme si.NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
www.eliskavaea.cz

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.