Vítej v mém světě!

 

Vítej dOMa...

Na této stránce najdeš všechny mé programy.

Ať už tě trápí nedostatek pěnez, smyslnosti nebo sebelásky, tohle je tvůj bezpečný přístav.

Podívej se, který program tě právě teď nejvíce oslovil, který tě přitahuje a vibruje s tebou. Všude najdeš tlačítko, kterým se dostaneš přímo na stránku konkrétního programu. 

minisalón

Mám pro tebe jako dárek minisalón zDARma společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu.

kódy hojnosti™

Zcela nový program Kódy hojnosti™  ti ukáže, jak pracovat a přepsat programy, které tě drží od pravé hojnosti.  Chceš se přestat strachovat o peníze? Chceš víc finanční svobody a volnosti ve výběru, kterou peníze přináší? Nebo chceš vytvořit vyživující a naplňující život pro sebe a své milované?Tady je pro tebe masterclass zcela zDARma.

smyslná žena™

Mým posláním je přinést víc šťávy, radosti a kouzel do tvého nejen intimního života. Absolvuj 8 týdenní online program Smylsná žena™ a prozkoumej taje svého těla.

Amazonka™

Amazonka™ je ostrovem sebeHODNOTY, sebeLÁSKY a sebeVĚDOMÍ. Program trvá 9 týdnů a je to tvůj naprostý přerod. Tvoje plná iniciace do práce s vajíčkem a tvou posvátnou s.exuální energií.

Program otvírám jednou až dvakrát za rok.

PROGRAM PRÁVĚ OTVÍRÁ SVÉ BRÁNY!

Perlový mentorink

Toto je 3 měsíční privátní cesta se mnou po tvém boku! Pro odvážné podnikatelky, kreativní tvořitelky, #girlbosses, které ví, že je v jejich těle schované tajemství a jsou připraveny ho odemknout a žít život v naprosté svobodě, hluboce naplňujících láskyplných vztazích & omamné záři, která pulzuje každou buňkou jejich těla.

magnetic™

Vysokovibrační program Magnetic™ je prostorem tvého nejvyššího upgradu duše. Je to prostor pro muže i ženy. Otevřeš se žítí plně ve své multidimenzionalitě. Aktivuješ skryté dary a naučíš se pracovat ve kvantovém poli své existence jako naprostý-á ninja. Po přihlášení projdeš SOUL pohovorem s Eliškou.

vajíčko a hůlka

Prozkoumej svou svatyni pomocí intimních drahokamů pro

ženské zdraví, vitalitu & vášeň.

 

Jak ti může vajíčko pomoci?

Získáš pocit klidu a pohody.

Přeměníš negativní energii na pozitivní energii.

Otevřeš své tělo kouzlům.

šperky Bearth™

Přála bych si, aby náhrdelníky Bearth byly k dispozici v každém studiu jógy, v každém chrámu a svatyni ženství. 

Je to připomínka, že je v tobě vrozená síla, která vytváří světy. Ty jsi láska. Jsi MAGIC. A jsi DÁREK do tohoto světa. 


Pokud potřebuješ s čímkoliv poradit nebo máš otázky, neváhej a spoj se se mnou a mým týmem laska@eliskavaea.cz