SMYSLNÁ ŽENA™

MŮŽEŠ. Vítej v mém světě.

Představuji ti můj  9týdenní program

summit-vibruj-vesmirem

Ukážu ti, jak na to!

Aloha děloha, jmenuji se Eliška,

Od mých klientek jsem slyšela, že jsem "CEO rozkoše & svobody." Kromě toho jsem hlavně žena, která se zavázala objevit všechna tajemství a skryté dary svého těla. Tento závazek mě dovedl ze studia na Florida Atlantic Univerzitě v USA k šamankám v Jižní Americe, léčitelkám lůna a tantrickým mistrům v Asii a teď k tobě.

Každý by měl mít mnohem víc hlubokého milování. A mnohem kvalitnější sex. Jak říkám: "Nebuď suchá buchta. Najdi svou náplň!

Mým posláním je přinést víc šťávy do tvého nejen intimního života. Buďme upřímné: to jaký máme sexuální a milostný život je neodmyslitenou součástí ŠTĚSTÍ a ZDRAVÍ v našem životě.

MOJE NAPROSTO ŠOKUJÍCÍ UVĚDOMĚNÍ O ŽENSKÉM ŠTĚSTÍ

Během mého dospělého života jsem bojovala s "běžnými" problémy emocionální zátěže. 

emoční přejídání

ANO

sebepodceňování

!!!

porovnávání

Mmm

strach z neúspěchu

Jojoo

strach z úspěchu

Ano, to je pro mě oříšek.

samota

🙁

odmítnutí

Au

zlomené srdce

...

stres

Aaaah

Získej program Smyslná žena™

s jedinečnou slevou právě teď!

11 000 Kč

0
  • 9 týdenní program
  • Krok za krokem poznáš svoje nitro
  • Získáš rituály na každý den
  • Začneš se mít ráda a podpoříš své libido
  • Doživotní přístup

Mé odhodlání toto všechno jednou pro vždy a napořád změnit mě zavedlo do více jak 60 zemí, ke spirituálním učitelům, léčitelům, napojeným ženám, workshopům, "self help" knihám, vztahům...

Než jsem zažila svůj opravdový AHA moment.

ZA VŠÍM HLEDEJ SVATYNI

        Spousty ženských problémů pramení z vystresovaných a nemilovaných těl a především vagín ~ svatyň. Když jsou svatyně zanedbávané, tak mohou zamrznout.  Stáhnou se, znecitliví a jsou plné traumat. Tak jako ti zažívací potíže mohou zkazit náladu po celý den... i zanedbaná svatyně může mít dalekosáhlý dopad na tvou sexualitu... a na celý život.

Možná ti to zní bláznivě

\"Ne, Eliško!\" si možná říkáš, \"to je kvůli mým 5 kilům navíc. Nebo protože jsem nudná / nezasloužím si to / nejsem hodna lásky / mám strach.\"

To, co si myslíš, je naprostá ptákovina.

Díky hluboké práci sama na sobě a se stovkami platících klientek po celém světě vím, že když je tvoje svatyně hluboce uvolněná, naprosto zbožňovaná, hluboce milovaná a opečovávaná, tak se ve tvém mozku vytvoří nové impulzy a všechny tebou popsané \"problémy\" se jednodušše rozpustí...

...výsledkem je hluboce napojená a vášní čišící verze tebe.

Jakto, že tvoje sebekritika jednoduše nemůže existovat společně se šťastnou svatyní...

Můžeš hledat ty nejlepší mentory, nejlepší vztahy, nejlepšího úplně všechno a já jsem tady, abych ti řekla, že odpověď je přímo tady, ukrytá právě ve tvé svatyni.

A tím nemyslím jenom sexování.

To vůbec ne - tím myslím vytvoření času a prostoru pro svatyni, protože za to opravdu stojí...zaslouží si to. Úplně stejně jako existují praktiky jako třeba jóga, která relaxuje tělo a otevírá ho k prožití blaženosti, tak jsou cesty, jak otevřít tvou svatyni mega-rozkoši a sladkému uvolnění, které potom proudí v celém těle.

Se 100 % jistotou toho moc nevím, ale co opravdu vím je:

Klíč ke štěstí se skrývá ve tvé svatyni.

Po několik tisíc let jsme byly učené se bát našich největší ženských darů. Když řeknu slovo vagína ~ svatyně, tak se možná uvnitř zašklebíš, stáhneš.

Otevřené sdílení o sexualitě, svatyních a hlubokým zážitcích v těle ti může vyplavit spousty strachů, nepohodlí a možná už hodně hodně rychle bereš do zaječích a zavíráš tuto stránku jednou pro vždy.

Jsem tady, abych ti řekla:"Je to v pohodě, jsi v bezpečí a tento proces spolu projdeme společně."

Nebude to tak podivné, děsivé a výstřední, jak si možná myslíš a v žádném případě nemůže selhat. I jeden jediný krůček směrem k tvé plné otevřenosti v sexualitě a tvé ano má význam.

 

"Programy určitě doporučuju, moc mi pomáhají se navracet dovnitř, k sobě domů. A taky mě moc baví. Jsou už mojí součástí. Děkuji Eli.
Nikimaminka, umělkyně
Nejpřínosnější je vše, neumím vyjadřovat své emoce. Překvapilo mne, ze tanec tyto moje emoce pomohl dostat ze sebe ven. Cítila jsem se skvěle! Dále dech a práce se svatyní, které jsem zkoušela poprvé v minisalonu, mne doslova rozbrečel a poté postupně došlo k větší chuti na sex. Vše skvělé!
Evazdravotní sestra
Program mi nabídl víc emocionální svobody. Kamarádky říkaly - musíš být víc žena! No jo,ale jak na to mi žádná neřekla. Určitě bych tento program doporučila a doporučuji ho, neboť ty mé kamarádky taky neví, jak být více ženou. JÁ UŽ JO.
Hankamasérka

Jaké moderní problémy může tento program rozpustit?

smyslna-žena

》 Vina a stud z pocitu úžasné rozkoše, divokosti, smyslnosti
》 Pocit marnosti & nenaplnění "nejsem DOST"...
》 Povrchnost ve vztazích
》 Neustálý pocit potřeb, které se zdají nenaplnitelné
》 Chronická únava
》 Nízké libido...
》 Nízká sebedůvěra, napojení a intuice
》 Snižování se před ženami, lidmi, kteří představují autoritu

Nahlédnutí do ONLINE PROGRAMU

V programu tě čeká přes 20 transformativních videí a praktik - meditací (bez nahoty nebo sexuality).

Začni se měnit hned od prvního dne...

  • Získej sebevědomí & sebejistotu k vytvoření naprosto úžasného života.
  • Probuď v sobě duši rozpínající celým tělem pulzující smyslnost
  • Použij svou sexuální energii na rozzáření celého prostoru, kamkoli vkročíš.
  • Naplň se přetékající sebeláskou

V 9 týdenním procesu zažiješ

Vítej

Prozkoumej prostor členské sekce a nalaď se na svou cestu, vytvoř si prostředí, které podpoří tvůj úspěch projití programu skrze vedenou meditaci.

Modul 1 | Sebeláska

Rozzáři a propoj se svým tělem skrze tuto jednoduchou a zároveň efektivní dechovou aktivační meditaci. Vytvoříš tak prostor důvěry a bezpečí uvnitř sebe samé.

Modul 2 | Sebepéče

Nauč se jak správně hýčkat, masírovat a vyživovat svá prsa, tak aby i ony byly tvým orgasmickým spouštěčem.

Modul 3 | Vtělení

Objev tři meditačně aktivační techniky propojení se svalíky tvé svatyně. Uzemni se ve svém těle jako doma uvolni nově zrozenou smyslnost, ženskost & divokost.

Modul 4 | Sebepoznání

Tvoje opravdová sexy bohyně je tady. Skrze element ohně zaktivuj tělo a bioenergeticky uvolni staré programy v sobě.

Modul 5 | Uvolnění

Uvolni se a otevři své jemnosti a lehkosti života a tvého plynutí v něm. Propoj se se svým emočním proudem a najdi v něm svou sílu.

Modul 6 | Sebevědomí

Propoj vše, co jsi se již naučila vedeným SMYSLNÝM RITUÁLEM. Nech lásku pulzovat každou buňkou svého těla.

Bonus | Hranice

Staň se mistryní svých vlastních hranic. Nauč se pohybovat v prostoru a vědět naprosto přesně, kde jsi a jak svoje fyzické a energetické hranice vytvářet.

Bonus | Magnetismus

Nauč se plně přijmout a přitahovat do svého života to, co si přeješ. Vědomě tvořit z otevřenosti a spojení sama se sebou jako celkem. Od vztahů k příležitostem a financím.

Tento program je úvodem do práce s tělem, napojením a otevřením se do své plné emoční svobody.

Podporuje vytvoření základů emoční iteligence a rozjede tvoji smyslnost na všech úrovních.

Co dnes získáš? 

》 Otevření těla dechem
》 Vedené meditace
》 Emoční a energetické uvolnění
》 SVOBODA & SMYSLNOST
》 Vlastní hranice
》 Autentičnost

TEĎ JE PRO TEBE PROGRAM

JEN ZA 4 390 Kč!

Možná je ti moje slovo málo....

Pokud si opravdu vyhradíš čas, tak tento proces rozhodně funguje.

Je naprosto úžasné, že více jak 98 % žen, které prošly mnou vedenými programy zažilo víc sebelásky, sebevědomí, spojení a cítilo se sexy.

A pravda je, že TY to můžeš všechno zažít také.

Pokud cítíš, že nastal čas říct ANO opravdové transformaci a zažívat ohromné hladiny spojení, smyslnosti a lásky...tak se holka přidej!

Pár naprosto luxusních bonusů k programu

Záznam Hovorů.

Vysoce inspirativní, motivující a život měnící zážitky, kde sdílím a vedu další meditace a techniky. Tyto hovory najdeš ve členské sekci pod názvem Šťavnatá Výzva a také Dýchánek, kde se ženy ptají na cokoli související s programem a celkově smyslností.

 

Možnost Vstupu Do Živých Kruhů

Toto je velice delikátně vytvořený prostor pro sdílení a podporu každé z nás. Můžeš se pravidelně zapojovat do diskuzí a sdílet své zážitky a proces během programu. Tyto Živé Kruhy jsou nad rámec investice programu (tzn uvnitř programu si můžeš zakoupit vstupenku). Účast je naprosto dobrovolná a vysoce doporučená. Je to prostor, kde se můžeš spojit se stejně naladěnými ženami.

Prostor zDARma je pak ve Facebook Skupině.

Doživotní Členství v Programu a Přístup ke Všem Novým Materiálům

Tady je zaručeno, že máš kdykoliv přístup k materiálům a k opakování všeho, co jsi již prošla. A taky ti pokaždé budu moct připomenout, jak úžasná, smyslná a sexy doopravdy jsi. Navíc všechny materiály časem měním a přidávám a ty je máš všechny stále k dispozici.

TEĎ JE PRO TEBE PROGRAM JEN ZA

hodnota programu je 11000 Kč

4 390 Kč