Propoj se s moudrostí svého lůna, slaď se s cykly svého těla a tvoř svůj život z hlubokého souladu a vyživení.

'LEMURSKÉ LŮNO: V Harmonii Cyklu' program a iniciační cesta ženy, kde objevíš, jak milovat všechny fáze tvého cyklu, je pro TEBE otevřen přihlášení!

 

Zjisti, jak sladit své hormony v tomto videu HARMONIE HORMONŮ

  • Všechno, co potřebuješ vědět o hormonální rovnováze
  • Edukační videa, meditace a další materiály pro tebe
  • BONUSY programu včetně živého hovoru a rituálu

představuji ti program

V Harmonii Cyklu

Tato 28-denní iniciační cesta ženy podporuje tvé propojení s vnitřním cyklem tvého těla, tak abys mohla žít svůj život v opravdové lehkosti, potěšení a záři.  Je základem v pochopení tvého ženského těla a všeho, co se ti dennodenně děje. Jak reaguješ, co cítíš atd. Skrze tuto bránu projdeš do hlubšího žití svého potenciálu v ženském těle. 

Věděla jsi, že tvé hormony ovlivňují 6 životně důležitých systémů v těle? Mozek, imunitní systém, metabolismus, střevní mikrobiom, systém reakce na stres a pohlavní reprodukční systém.

 

V programu Lemurské Lůno se dozvíš, jak hormony ovlivňují tvou mysl a tělo, a jak můžeš své hormony přirozeně vyvážit pomocí výživy, pohybu, záměrů i rituálů.

Propojíš se a posílíš energie svého lůna a celkově sebe jako ženy!

 

 

Pro koho je tento program?

 

Ženy v reprodukčním věku, které se potýkají s akné, depresí, úzkostí, stresem, nadýmáním, křečemi, menstruačními bolestmi, PMS a PMDD, PCOS a endometriózou, vypadáváním vlasů, únavou, nízkou motivací, nízkou energií, nízkým sexuálním apetitem, výkyvy nálad, mozkovou mlhou, špatným spánkem a nedostatkem životní cesty.

 

Také pro ženy, které vysazují antikoncepci, chtějí otěhotnět optimalizací plodnosti, učí se vyhnout těhotenství bez použití syntetické antikoncepce, chtějí praktikovat více sebelásky a porozumět své mysli a tělu na hlubší úrovni & chtějí optimalizovat svou energetickou hladinu.

Pro ženy, které prochází menopauzou nebo jsou již v menopauze a chtějí se propojit, prohloubit a porozumět tomu, co se jim a jejich tělu děje.

 

Pro ženu, která se chce uvolnit do ženskostinalézt vlastní já, svou esenci.

 

Pro ženu, kterou zas tak nic netrápí, ale chce prevenci a jednoduše si přeje žít v souladu se svou hormonální přirozeností.

Být ženou je ten největší dar, který skrze společnost a zátěže rodové linie často nevidíme, necítíme a nežijeme. A já vím, že jsi tu, abys to pro sebe změnila...

Trápí tě

menstruační bolesti, PMS, jakékoliv zdravotní potíže v oblasti lůna a svatyně jako je endometrióza, polypy a další.

Odpojení od přirozeného rytmu tvého cyklu a vlastně ani nevíš, kde začít.

 

Jsi stále na hormonální antikoncepci a chtěla bys cítit podporu a mít sílu ji přestat brát.

 

Nevíš, jestli můžeš otěhotnět a nejde to, i když se všechno zdá v pořádku.

 

Chceš také

 

Začít tvořit svůj život podle sebe.
Zesílit intuici a rozpomenout na své dary a konečně je používat v životě.
Žít lehkost a autentickou ženskost ve všech směrech života.
Uvolnit napětí, ztuhlost a být více ve "flow", proudu života?
Cítit ženskou energie uvnitř svého těla.  
Naladit se na vnitřní moudrost těla ať jsi v jakékoliv fázi cyklu či života včetně menopauzy.
Odstranit další slupky, které ti brání žít život naplno v plodnosti, sexualitě i hojnosti.
Udržet si vitalitu, zdraví a smyslnost a zesílit svou vnitřní intuici.
Vyladit menstruaci, která je možná pravidelně opožďující, nebo s akné a dalšími bolestmi.

Co říkají ženy, které již s Eliškou programem prošly?

 

Na co se můžeš těšit?

Propojení Hormonálního Cyklu

Uvědomění si hormonálního cyklu: Pochop ženský hormonální cyklus a to, jak hormony ovlivňují vše ve tvé mysli, těle a životě v každé fázi.

HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHA

Léčba hormonální nerovnováhy: Zjisti, co znamenají tvé příznaky, a jak se jich začít zbavovat.

Rovnováha Mysli

Uvědom si, jak tvé hormony ovlivňují tvé myšlenky a emoce, a co můžeš udělat pro to, abys ses zbavila stresu a odpoutala se od hormonálních myšlenkových vzorců, které ti neslouží.

Střevní rovnováha

Zjisti, jak hormony ovlivňují tvé trávení, a zjisti, jaká výživa je nejlepší pro optimalizaci tvých hormonů v každé fázi. Metabolismus, trávení & chutě žen se v průběhu cyklu mění, proto potřebujete pro každou fázi jiné živiny & kalorie.

Rovnováha těla

Objev, jaký pohyb je pro každou fázi nejlepší, abys ses zbavila stresu, našla svou ideální váhu, při které se budeš cítit skvěle ve svém těle, a posílila své klouby & svaly. Tělo žen se v průběhu měsíce mění & neměly bychom každý den cvičit s vysokou intenzitou jako muži. V určitých obdobích cyklu nadměrné cvičení ve skutečnosti zvyšuje stres v těle, který pak zapíná ukládání tuků a vyvádí hormony z rovnováhy.

RITUÁL

Bonus programu. Eliška pro tebe povede rituál přímo v Lůnu Lemurie na Havaji. Můžeš se těšit na energetickou práci, která tě podpoří na tvé cestě propojení s cykly tvého těla a lůna.

Nejsi v tom sama, tyto ženy jsou již v plném programu a sdílí...

Má vnitřní žena mě volá, z hlubin mého lůna o znovuspojení a naladění se na prapůvodní esenci a potenciál, bez obav a strachů, které mě občas pohltí a nechtějí se pustit, často svým silným ženským instinktům a intuici, či volání nedůvěřuji a dávám druhé nebo muže na první místo, je pro mě těžké udělat ten aktivní krok ke změně a žít svou snovou realitu. Proto jsem se celou svou bytostí rozhodla s tím začít něco dělat, dovoluji si na tento hluboký proces být podpořena ženou, jako jsi ty Eli a celou Lemurií.
Sára Borůvková
Volá mne zrušení rodových programů a zátěží, oživení a probuzení ženství a síly, niterné radosti ze života ,uzdravení lůna, napojení na něj, rozpomenutí, dary, zvětšení potenciálu, volají mě také ceremonie i rituály, aktivace, moc se na to těším.
Jaroslava L.
Chcem si byť viac istá sama sebou. Niekedy trochu o sebe pochybujem a hladám oporu u iných. Niekedy sa cítim sama, aj keď mám okolo seba milujúcich ľudí.
Bea B.
Děje se mě toho tolik, už jsem cítila i jak mi odchází bublinky z těla z yoni, jestli to tak můžu napsat… Těším se a jsem vděčná za toto napojení a propojení. Jsi pro mě vesmírnou inspirací slovy nepopsatelnou…
Niki T.
Vnímám, že moje lemurská historie díky společné cestě ožije a bude pulzovat i v přítomnosti. Jsem trpělivá a chystám se na to, co přijde. Cítím posvátnost a dojetí. Domů. Návrat domů.
Radka Kolínová
Hlava by si odpovědi na to, proč jsem v programu asi našla, ale naprosto jasné ano, řeklo mé tělo. Rozplakala jsem se dojetím a tím vnitřním správně, konečně (což je u mě na pováženou).
Jana Palac

"Cítím, že tu mám být a tak jsem si to dovolila." 

~ Denisa Dynziková

Zjisti, jak sladit své hormony v tomto videu HARMONIE HORMONŮ

kde ti Eliška prozradí dvě nejdůležitější oblasti tvého života, které ovlivňují hormonální rovnováhu:

tvé tělo je posvátné

plující oceánem změn

s cyklem měsíce

touhy pocity měníce

sama nejsi

společně předeme 

zlatou nitku propojení

 

A co je ještě obsahem programu, ptáš se?

Průběh programu

Ve členské sekci se ti okamžitě po přihlášení otevře modul s prvním tématem programu.

 

Každý týden dostaneš video lekce a jasné a jednoduché kroky k tomu udělat okamžité pozitivní hluboké změny uvnitř svého těla.

 

Máš možnost se díky těmto praktikám a informacím rozzářit zevnitř.

 

Celý program je postaven tak, že ti shlédnutí videí zabere max 20 min denně a zároveň si program můžeš je ve svém vlastním rytmu.

Další podpůrné materiály

Uvnitř programu na tebe čekají videa, PDF, hudební inspirace

Privátní skupina

Prostor, kde můžeš sdílet a být podpořena během své cesty programem.

 

Vyživující, podporující, láskyplný a také moudrostí všech pulzující prostor skupiny.

 

Fotky, videa a sdílení je vítáno.

A také budeš mít možnost se propojit se svou sestrou Lemurie a navzájem se na cestě podporovat hlouběji.

lůno

průzračné

jako voda studánky

moudrostí čišící

dary vodopádů

silné všeobjímající

proudy řeky

křištálové vyživující

vody oceánu

zázraky

rodící a tvořící

 

lemurské lůno

Slova žen, které jsou již v programu je ti málo?
Poslechni si i sdílení Elišky klientek, které si programem Lemurské Lůno již prošly...

Často Kladené Otázky

Budu muset program dokončit během 28 dní?

Celý program je vytvořen tak, že si ho můžeš procházet ve svém vlastním rytmu. Moc ti doporučuji naskočit na vlnu a jet společně, ale když nebudeš mít prostor, tak to vůbec nevadí. Program ti zůstává se všemi materiály otevřený i po uběhnutých 28 dnech.

Dostanu přímé odpovědi od Elišky?

Součástí tohoto prostoru jsou videa, kde s tebou Eliška sdílí všechny důležité informace. V komentářích se pak uvnitř programu můžeš ptát a sdílet a Eliška nebo tým ti odpoví a podpoří tě na cestě.

Jsem dost vytížená, ale i tak mě program láká, ale bojím se, že nebudu mít dostatek času využít prostor na maximum. Můžu se přidat?

Ano, přidej se! Kromě toho, že si program můžeš jet po jednotlivých modulech ve svém vlastním rytmu, tak ti i všechny materiály a celý program zůstává otevřený.

Je možné rozložit platbu programu?

Ano, máme několik možností, jak program zaplatit.

Co pro program potřebuji?

Jediné, co potřebuješ je připojení k internetu a počítač nebo mobil. Během programu ti nabídnu rituály a techniky pro které se můžeš rozhodnout. To vše je pozvánkou pro tebe, není to nutností.

Co když mám další otázky?

Super, napiš nám na laska@eliskavaea.cz

 

A BONUSY? 
ANO!

K programu Lemurské Lůno získáváš s přihlášením tyto úžasné bonusy v hodnotě více jak 15000 Kč:

BONUS 1 ŽIVÝ Q&A HOVOR s Eliškou

Přihlášením do programu budeš pozvaná na ŽIVÝ Q&A hovor jako součást tvé cesty, kdy se budeš moct ptát na cokoliv, co během programu vyběhlo na povrch. A Eliška ti odpoví.

 

BONUS E-book V Harmonii s Hormony

Získáš ebook V Harmonii s Hormony, kde se dozvíš 2 hlavní oblasti, na které je potřeba se zaměřit, aby se ti sladilo tělo do hormonální rovnováhy. A také přesné kroky, jak na to.

"Ženský život měnící a ladící informace a tvá cesta do moudrosti lůna, která začíná právě teď. "