SMYSLNÁ ŽENA™

"Když jsem viděla první video s tebou na webu, lekla jsem se. Bylo to na mě dost odvážné. Něco ve mně, mě znovu donutilo se na video minisalonu podívat a znovu a znovu :-). Pak přišla nabídka na slevu na kurz a bylo to pro mě na vyzkoušení přijatelné. Tak jsem do toho šla. A vůbec nelituji."
Radkalektorka hormonální jógy

            MŮŽEŠ...Vítej v mém světě.

AKADEMIE SVOBODNÝCH

ŽENSKÝCH UMĚNÍ

Jsi připravena zažít vesmírnou rozkoš, celým tělem pulzující lásku a nespoustanost?

Představuji ti můj 8 týdenní salón SMYSLNÁ ŽENA™

Aloha děloha, jmenuji se Eliška,

Od mých klientek jsem slyšela, že jsem "CEO rozkoše & svobody." Kromě toho jsem hlavně žena, která se zavázala objevit všechna tajemství a skryté dary svého těla. Tento závazek mě dovedl ze studia na Florida Atlantic Univerzitě v USA k šamankám v Jižní Americe, léčitelkám a tantrickým mistrům v Asii a teď k tobě.

Jsem holistickou mentorkou a již jsem aktivovala stovky jedinečných a odvážných žen po celém světě díky online programům, online VIP 1:1 a retreatům na Bali.

Každý by měl mít mnohem víc sexu. A mnohem kvalitnější sex. Jak říkám: "Nebuď suchá buchta. Najdi svou náplň!

Ukážu ti jak na to.

Mým posláním je přinést víc šťávy do tvého nejen intimního života. Buďme upřímné: to jaký máme sexuální a milostný život je neodmyslitenou součástí ŠTĚSTÍ a ZDRAVÍ v našem životě.

Aktivuj svou svatyni. Ožij a rozzáři se!

Moje Naprosto Šokující Uvědomění O Ženském Štěstí

Během mého dospělého života jsem bojovala s "běžnými" problémy emocionální zátěže.

Spočítám je tady na prstech:

emoční přejídání       ANO

sebepodceňování       !!!

porovnávání       Mmm

strach z neúspěchu       Jojoo

strach z úspěchu (ano, to je pro mě oříšek)

samota       🙁

odmítnutí       Au

zlomené srdce       ...

stres       Aaah

Mé odhodlání toto všechno jednou pro vždy a napořád změnit mě zavedlo do více jak 60 zemí, ke spirituálním učitelům, léčitelům, napojeným ženám, workshopům, "self help" knihám, vztahům...

než jsem zažila svůj opravdový AHA moment.

Spousty ženských problémů pramení z vystresovaných a nemilovaných těl a především vagín ~ svatyň.

Když jsou svatyně zanedbávané, tak mohou zamrznout.  Stáhnou se, znecitliví a jsou plné traumat. Tak jako ti zažívací potíže můžou zkazit náladu po celý den... i zanedbaná svatyně může mít dalekosáhlý dopad na tvou sexualitu...a na celý život.

Možná ti to zní bláznivě

"Ne, Eliško!" si možná říkáš, "to je kvůli mým 5 kilům navíc. Nebo protože jsem nudná / nezasloužím si to / nejsem hodna lásky / mám strach."

To, co si myslíš je naprostá ptákovina.

Díky hluboké práci sama na sobě a se stovkami platících klientek po celém světě vím, že když je tvoje svatyně hluboce uvolněná, naprosto zbožňovaná, hluboce milovaná a opečovávaná, tak se ve tvém mozku vytvoří nové impulzy a všechny tebou popsané "problémy" se jednodušše rozpustí...

...výsledkem je hluboce napojená a vášní čišící verze tebe.

Jakto, že tvoje sebekritika jednoduše nemůže existovat společně se šťastnou svatyní.

Můžeš hledat ty nejlepší mentory, nejlepší vztahy, nejlepšího úplně všechno a já jsem tady, abych ti řekla, že odpověď je přímo tady, ukrytá právě ve tvé svatyni.

A tím nemyslím jenom sexování.

To vůbec ne - tím myslím vytvoření času a prostoru pro svatyni, protože za to opravdu stojí...zaslouží si to. Úplně stejně jako existují praktiky jako třeba jóga, která relaxuje tělo a otevírá ho k prožití blaženosti, tak jsou cesty, jak otevřít tvou svatyni mega-rozkoši a sladkému uvolnění, které potom proudí v celém těle.

Se 100 % jistotou toho moc nevím, ale co opravdu vím je:

Klíč ke štěstí se skrývá ve tvé svatyni.

Po několik tisíc let jsme byly učené se bát našich největší ženských darů. Když řeknu slovo vagína ~ svatyně, tak se možná uvnitř zašklebíš, stáhneš.

Otevřené sdílení o sexualitě, svatyních a hlubokým zážitcích v těle ti může vyplavit spousty strachů, nepohodlí a možná už hodně hodně rychle bereš do zaječích a zavíráš tuto stránku jednou pro vždy.

Jsem tady, abych ti řekla:"Je to v pohodě, jsi v bezpečí a tento proces spolu projdeme společně."

Nebude to tak podivné, děsivé a výstřední, jak si možná myslíš a v žádném případě nemůžes selhat. I jeden jediný krůček směrem k tvé plné otevřenosti v sexualitě a tvé ano má význam.

 

"cítím se zářící, lidé mi sami od sebe začali říkat, že mi to sluší, že zářím. Dokážu být více a ráda sama se sebou. Jsem více otevřená své intuici a opadá strach z toho být sama sebou. Hodně jsem se nechala ovlivňovat názory jiných, co si o mě kdo myslí..."
Michaelamaminka, tanečnice

Dobře, jak tedy získám životem pulzující tělo a svatyni?

Před tisíci lety se v palácích v Číně začaly ženy mezi sebou učit super tajné praktiky, které potom sdílely vybraným ženám, aby zůstaly mladistvé, zářící, vášnivé, přetékající smyslností...a mocné.

Tyto praktiky zahrnovaly cviky podobné józe pro svatyni a mimo jiné také použití jadeitového vajíčka, které mělo podle této tradice očistné a harmonizující účinky.

Naštěstí tyto ženy předaly sexy praktiky dalším ženám a ty je naučily další ženy, které je předaly ještě dalším ženám, které je potom předaly mým "učitelkám", které je naučily mě.

 

A já teď předám tuto vyjímečnou moudroust tobě.

 

Co je na tom to nejlepší? Tyto praktiky fungují a pomáhají i v moderní době a jsou pro nás ženy nesmírně důležité v každodenním životě.

 

...a hned ti řeknu proč.

Jaké moderní problémy může tento program rozpustit?

 • • Vina a stud z pocitu úžasné rozkoše, divokosti, smyslnosti
 • • Pocit marnosti & nenaplnění "nejsem DOST"...
 • • Povrchnost ve vztazích
 • • Neustálý pocit potřeb, které se zdají nenaplnitelné
 • • Chronická únava
 • • Nízké libido...
 • • Nízká sebedůvěra, napojení a intuice
 • • Snižování se před ženami, lidmi, kteří představují autoritu
"Program bych ženám určitě doporučila, ANO, ANO, ANO….Protože: 1) napojíš se na svoje zdroje lásky a radosti, 2) dostaneš průvodce na své cestě ke tvé podstatě a síle, 3) můžeš se stát tvůrkyní svého života a nenechat se jím jen tak vláčet, 4) rozpoznáš své dary a svou jedinečnou hloubku, 5) spojíš se se svou podstatou a budeš zářit, 6) uvědomíš si, že životní energii nenajdeš v okolí, ale sama u sebe, ve své svatyni, 7) budeš se milovat sama se sebou a mít se krásně - nehledě na to, jak je venku a nebo zda jsi sama..."
MartinaČR, Německo
Díky programu Smyslná žena jsem oživila a začala více vnímat své tělo, ženskost a své dary. Lépe si uvědomuji, co potřebuji a co cítím, získala jsem jakýsi nadhled. Cítila jsem obrovskou podporu a vědomí, že nejsem sama "bláznivá" a nestydím se jít s tím do světa...
Iva

Nahlédnutí Do Online Programu...

Přes 20 transformativních videí a praktik - meditací.
(bez nahoty nebo sexuality)

 

Začni se měnit hned od prvního dne...

 • ~ Získej sebevědomí & sebejistotu k vytvoření naprosto úžasného života.
 • ~ Probuď v sobě duši rozpínající celým tělem pulzující smyslnost
 • ~ Použij svou sexuální energii na rozzáření celého prostoru, kamkoli vkročíš.
 • ~ Naplň se přetékající sebeláskou

Všechno, co sdílím v programech jsem na vlastním těle zažila a ve vlastním životě prožila a se mnou již stovky žen po celém světě.

 • ~ otevřeš své tělo a život naprosté svobodě
  ~ napojíš se na své pravé já a autentickou smyslnost

Tyto výsledky nezískáš jen tak rychlovkou, jako když si vezmeš prášek - získáš je pravidelným cvičením během mnoha týdnů...

...skrze systém, který je zábava a zároveň je vytvořený, tak aby tě očistil a jemně uvolnil "negativní" programy a bloky, které systematicky naplní pozitivním smýšlením a smyslným uvolněním.

"Určitě na sebe myslím a pracuji se sebou více a jsem v sobě doma:) už mi to nikdo nemůže vzít a jen se to rozrůstá. Podařilo se mi snad otevřít srdce. Získat 30 min.orgasmus sama se sebou. Získání více pochopení s ženami, mojí supermamkou s ostatními vůbec. Plnit si své sny. Mít více sebevědomí..."
Luckaprodukční a nezávislá umělkyně

V 8 týdenním procesu zažiješ

Modul 1 | Sebeláska

OBJEV SKRYTÁ MÍSTA V TĚLE, tři různé techniky na zaktivování svalů & svalíků ve svatyni s uvolněním bloků, které by tě ještě mohly držet od přijmutí všech darů programu.

Modul 2 | Sebeláska

Nauč se jak správně hýčkat a masírovat svá prsa, tak aby i ony byly tvým orgasmickým spouštěčem.

Modul 3 | Sebepoznání

Prodýchej se sama k sobě a hlouběji, třeba i k orgasmu.

Modul 4 | Sebepoznání

Uzemni se ve svém těle jako doma uvolni nově zrozenou smyslnost, ženskost & divokost.

Modul 5 | Sebepoznání

Tvoje opravdová sexy bohyně je tady. Skrze element ohně zaktivuj tělo a bioenergeticky uvolni staré programy v sobě.

Modul 6 | Sebevědomí

Uvolni se a otevři své jemnosti a lehkosti života a tvého plynutí v něm.

Modul 7 | Sebevědomí

Staň se mistryní svých vlastních hranic. Nauč se pohybovat v prostoru a vědět naprosto přesně, kde jsi a jak svoje fyzické a energetické hranice vytvářet.

Modul 8 | Magnetismus

Nauč se plně přijmout a přitahovat do svého života to, co si přeješ. Vědomě tvořit z otevřenosti a spojení sama se sebou jako celkem. Od vztahů k příležitostem a financím.

Je to jako vysoká škola pro tvoji svatyni.

Každý týden pracuji se ženami po celém světě a také se jich ptám, co se po těchto vysoce specializovaných programech, které vedu, v jejich životě změnilo:

0
.9 %
žen se cítí mnohem víc sexy
0
%
žen by program doporučilo dalším ženám
0
%
žen cítí mnohem víc sebelásky

Tvoje Investice

Hodnota programu: 11 000 Kč

TEĎ PRO TEBE JE PROGRAM JEN ZA

4390 Kč

to je investice sama do sebe 70 Kč denně

 

což je méně než jeden šálek kávy...

 

nebo lístek do kina... 

 

a budeš to mít pro sebe mít napořád!

Co dnes získáš?
Otevření těla dechem
Vedené meditace
Emoční a energetické uvolnění
SVOBODA & SMYSLNOST
Vlastní hranice
Autentičnost

Tento program je úvodem do práce s tělem, napojením, otevřením. Je to základ a rozjede tvoji smyslnost na všech úrovních.

"Doporučila bych "online akademii" ženám, které jsou odhodláné přijmout své ženství a pracovat s ním. Protože si myslím že je to potřeba, ne-li povinnost každé ženy se studovat a porozumět, kdo vlastně jsme. A Eliško, jsi moc inspirativní..."
Eliškauznávaná hudebnice a umělkyně
"Ta žena, která má vůli a hledá cestu, jež není vyšlapaná určitě neprohloupí:) práce se sebou vede jednoznačně k sebevědomí se rozvíjet a žít si vlastní život. Pro všechny, které neví, kdo jsou, a co chtějí. Či nějak trpí a chtějí změnu:) cítí se nenaplněni, touží po štěstí..."
Monika
"Mé srdéčko plesá, jelikož to byly správně investované peníze. Moc za to děkuji..."
Kateřina

Pokud si opravdu vyhradíš čas, tak tento proces rozhodně funguje.

Je naprosto úžasné, že více jak 98% žen, které prošly mnou vedenými programy zažilo víc sebelásky, sebevědomí, spojení a cítilo se sexy.

A pravda je, že TY to můžeš všechno zažít také.

Pokud cítíš, že nastal čas říct ANO opravdové transformaci a zažívat ohromné hladiny spojení, smyslnosti a lásky...tak se holka přidej!

Pár naprosto luxusních bonusů k programu

Záznam Živých Hovorů.

Toto není jen polívčička. Toto jsou vysoce inspirativní, motivující a život měnící zážitky, kde se ženy ptají na cokoli související s programem a celkově smyslností.

 

Vstup Do Privátní Facebook Skupiny Jen Pro Ženy Akademie.

Toto je velice delikátně vytvořený prostor pro sdílení a podporu každé z nás. Můžeš se pravidelně zapojovat do diskuzí a sdílet své zážitky a proces během programu. Účast je naprosto dobrovolná a vysoce doporučená. Je to prostor, kde se můžeš spojit se stejně naladěnými ženami.

Doživotní Členství v Programu a Přístup ke Všem Novým Materiálům

Tady je zaručeno, že máš kdykoliv přístup k materiálům a k opakování všeho, co jsi již prošla. A taky ti pokaždé budu moct připomenout, jak úžasná, smyslná a sexy doopravdy jsi. Navíc všechny materiály časem měním a přidávám a ty je máš všechny stále k dispozici.

"Ahoj Eliska, neverila by som, aku ma toto dychanie silu s pouzitim vankusa. Citila som vzrusenie a mala som potrebu pokracovat a ukoncila som to orgazmom. Este teraz citim vibrovanie vnutornych stehien, chodidiel a vrchu hlavy, a to je uz asi 5 min po vsetkom. Ked sa teraz este nacitujem na telo, tak mi brni este stale cele telo. Je to bozi, dakujem. Po 60 rokoch zacinam "ozivat". Uz teraz sa tesim na víc." Silvie 

Tvoje Investice

Hodnota programu: 11 000 Kč

TEĎ PRO TEBE JE PROGRAM JEN ZA

4390 Kč

to je investice sama do sebe 70 Kč denně

 

což je méně než jeden šálek kávy...

 

nebo lístek do kina... 

 

a budeš to mít pro sebe mít napořád!

Co dnes získáš?
Otevření těla dechem
Vedené meditace
Emoční a energetické uvolnění
SVOBODA & SMYSLNOST
Vlastní hranice
Autentičnost

Tento program je úvodem do práce s tělem, napojením, otevřením. Je to základ a rozjede tvoji smyslnost na všech úrovních.

"Ano, program bych doporučila, ale myslím, že na to musí být žena připravena. Není to pro každou, musí být odhodlána něco změnit, hnout se z místa a ne o tom jen mluvit. Prostě konat, žít."
Martina

"Ano, ženy by měly umět mít rády své tělo, hladit se a znát tajemství, která jim pomohou cítit se a prožívat své tělo i milování lépe. Myslím, že si to všechny zaslouží, ale nevím nakolik jsou ženy na to připravené, osobně jich moc neznám."

 

"Posunula jsem se myslím a doufám hlavně v myšlení, sama sebe více reflektuji a cítím se díky programu uvolněněji."

Možná je ti moje slovo málo...

CO NA PROGRAM ŘÍKAJÍ ŽENY Z KOMUNITY?

TEĎ JE PRO TEBE PROGRAM JEN ZA

4390 Kč