Mým posláním je přinést VÍC ŠŤÁVY do tvého nejen intimního života.

SMYSLNÁ ŽENA™

Mým posláním je přinést víc šťávy do tvého nejen intimního života. Buďme upřímné: to jaký máme sexuální a milostný život je neodmyslitenou součástí ŠTĚSTÍZDRAVÍ v našem životě.

Představuji ti můj program.

Nebude to tak podivné, děsivé a výstřední, jak si možná myslíš a v žádném případě nemůžeš selhat.
I jeden jediný krůček směrem k tvé plné otevřenosti v sexualitě a tvé ano má význam.

Neboj se, nejsi v tom sama:

"Byla jsem při druhém těhotenství mnohem zklidněnější a vyrovnanější díky tvým programům a myslím, že to je vidět i na miminku. Protože malá je taky mnohem klidnější. Takže to bude určitě odraz toho, jak jsem se v těhotenství cítila. Jak jsem na sobě zapracovala."
- Klára
"Už neberu tvé programy jako techniky, ale prostě jako součást života. Vracím se k nim, v různých hloubkách a vrstvách objevuju právě to, co potřebuji."
- Renata
"Hrozně mi pomáhalo vidět ty další ženy, s jejich tématy a jak to překonávají. To mě hrozně podpořilo, že v tom nejsem sama a ty jejich posuny mě hrozně motivovaly."
- Kristýna
"Ukázalo mi to ženství, vlastnosti, emoce, síly, přijde mi, že se to dnes už neučí nebo neukazuje. Že žena má být jen odnož chlapa, přitom jsou mezi námi obrovské rozdíly. Otevřelo mi to nový svět."
- Lucie
"Šlo ze mě hodně vzteku, emocí, byla to jízda, ale udělala jsem obrovský skok, byla to nádherná cesta. Smyslná žena mi ukázala jemnost, otevřenost se srdcem, abych vše dělala v lehkosti a jemnosti. Dodalo mi to sílu a inspirovat, nikdo se o mě nemusí starat, ale nemusím to nutit a tahat silou. Prostě to jemně připlouvá."
Kristýna D.

Co získáš od programu Smyslná žena™?

  • Krok za krokem poznáš svoje nitro
  • Získáš rituály na každý den
  • Začneš se mít ráda a podpoříš své libido
  • Získáš doživotní přístup ke Smyslné Bohyni
  • Pracuj na sobě jen několik minut denně a uvidíš pokroky

Stačí ti pár minut denně!

V programu tě čeká přes 20 transformativních videí a praktik - meditací (bez nahoty nebo sexuality).

PROGRAM SMYSLNÁ ŽENA™

 

ANEB JSEM A BUDU TADY PRO TEBE

Mé odhodlání toto všechno jednou pro vždy a napořád změnit mě zavedlo do více jak 60 zemí, ke spirituálním učitelům, léčitelům, napojeným ženám, workshopům, "self help" knihám, vztahům...

Jsem tady, abych ti řekla:"Je to v pohodě, jsi v bezpečí a tento proces spolu projdeme společně."

Můžeš hledat ty nejlepší mentory, nejlepší vztahy, nejlepšího úplně všechno a já jsem tady, abych ti řekla, že odpověď je přímo tady, ukrytá právě ve tvé svatyni.

Mým posláním je přinést víc šťávy do tvého nejen intimního života. Buďme upřímné: to jaký máme sexuální a milostný život je neodmyslitenou součástí ŠTĚSTÍ a ZDRAVÍ v našem životě.

Program SMYSLNÁ ŽENA™ obsahuje:

Vítej

Prozkoumej prostor členské sekce a nalaď se na svou cestu, vytvoř si prostředí, které podpoří tvůj úspěch projití programu skrze vedenou meditaci.

Modul 1 | Sebeláska

Rozzáři a propoj se svým tělem skrze tuto jednoduchou a zároveň efektivní dechovou aktivační meditaci. Vytvoříš tak prostor důvěry a bezpečí uvnitř sebe samé.

Modul 2 | Sebepéče

Nauč se jak správně hýčkat, masírovat a vyživovat svá prsa, tak aby i ony byly tvým orgasmickým spouštěčem.

Modul 3 | Vtělení

Objev tři meditačně aktivační techniky propojení se svalíky tvé svatyně. Uzemni se ve svém těle jako doma uvolni nově zrozenou smyslnost, ženskost & divokost.

Modul 4 | Sebepoznání

Tvoje opravdová sexy bohyně je tady. Skrze element ohně zaktivuj tělo a bioenergeticky uvolni staré programy v sobě.

Modul 5 | Uvolnění

Uvolni se a otevři své jemnosti a lehkosti života a tvého plynutí v něm. Propoj se se svým emočním proudem a najdi v něm svou sílu.

Modul 6 | Sebevědomí

Propoj vše, co jsi se již naučila vedeným SMYSLNÝM RITUÁLEM. Nech lásku pulzovat každou buňkou svého těla.

Bonus | Hranice

Staň se mistryní svých vlastních hranic. Nauč se pohybovat v prostoru a vědět naprosto přesně, kde jsi a jak svoje fyzické a energetické hranice vytvářet.

Bonus | Magnetismus

Nauč se plně přijmout a přitahovat do svého života to, co si přeješ. Vědomě tvořit z otevřenosti a spojení sama se sebou jako celkem. Od vztahů k příležitostem a financím.

Úplně stejně jako existují praktiky jako třeba jóga, která relaxuje tělo a otevírá ho k prožití blaženosti, tak jsou cesty, jak otevřít tvou svatyni mega-rozkoši a sladkému uvolnění, které potom proudí v celém těle.

Jaké moderní problémy může program SMYSLNÁ ŽENA™ rozpustit?

Vina a stud z pocitu úžasné rozkoše, divokosti, smyslnosti

Pocit marnosti & nenaplnění "nejsem DOST"...

Povrchnost ve vztazích

Neustálý pocit potřeb, které se zdají nenaplnitelné

Chronická únava

Nízké libido

Nízká sebedůvěra, napojení a intuice

Snižování se před ženami, lidmi, kteří představují autoritu

Nahlédnutí do ONLINE PROGRAMU

V programu tě čeká přes 20 transformativních videí a praktik - meditací (bez nahoty nebo sexuality).

Tento program je úvodem do práce s tělem, napojením a otevřením se do své plné emoční svobody.

Možná je ti moje slovo málo....

Co získáš jako bonus k programu?

Záznam Hovorů.

Vysoce inspirativní, motivující a život měnící zážitky, kde sdílím a vedu další meditace a techniky. Tyto hovory najdeš ve členské sekci pod názvem Šťavnatá Výzva a také Dýchánek, kde se ženy ptají na cokoli související s programem a celkově smyslností.

 

Možnost Vstupu Do Živých Kruhů

Toto je velice delikátně vytvořený prostor pro sdílení a podporu každé z nás. Můžeš se pravidelně zapojovat do diskuzí a sdílet své zážitky a proces během programu. Tyto Živé Kruhy jsou nad rámec investice programu (tzn uvnitř programu si můžeš zakoupit vstupenku). Účast je naprosto dobrovolná a vysoce doporučená. Je to prostor, kde se můžeš spojit se stejně naladěnými ženami.

Prostor zDARma je pak ve Facebook Skupině.

Doživotní Členství v Programu a Přístup ke Všem Novým Materiálům

Tady je zaručeno, že máš kdykoliv přístup k materiálům a k opakování všeho, co jsi již prošla. A taky ti pokaždé budu moct připomenout, jak úžasná, smyslná a sexy doopravdy jsi. Navíc všechny materiály časem měním a přidávám a ty je máš všechny stále k dispozici.

TEĎ JE PRO TEBE PROGRAM

SMYSLNÁ ŽENA™  JEN ZA

3 x 1800 Kč