Kontakt
Eliška Vaea Vydrová
se sídlem Hluboká 141, Brodce 294 73
IČO: 04 84 22 51
DIČ:

laska@eliskavaea.cz

Sdílej

jsi dar, jsi kouzlo, jsi láska...tak jako každý kolem tebe, připomeň jim to a propoj je se mnou také

Mini Salón Zdarma

Začni okamžitě s online video mini salónem zdarma vyplněním emailu níže.

E-mail

Facebook

Přidej se do skupiny, kde se ženy podporují, sdílí a fandí si.

Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě.

 

Mám pro tebe jako dárek mini salón zdarma společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu.

"Program bych ženám určitě doporučila, ANO, ANO, ANO….Protože: 1) napojíš se na svoje zdroje lásky a radosti, 2) dostaneš průvodce na své cestě ke tvé podstatě a síle, 3) můžeš se stát tvůrkyní svého života a nenechat se jím jen tak vláčet, 4) rozpoznáš své dary a svou jedinečnou hloubku, 5) spojíš se se svou podstatou a budeš zářit, 6) uvědomíš si, že životní energii nenajdeš v okolí, ale sama u sebe, ve své svatyni, 7) budeš se milovat sama se sebou a mít se krásně - nehledě na to, jak je venku a nebo zda jsi sama..."
Martinaprůvodkyně ženských rituálů & umělkyně
"Doporučila bych "online akademii" ženám, které jsou odhodláné přijmout své ženství a pracovat s ním. Protože si myslím že je to potřeba, ne-li povinnost každé ženy se studovat a porozumět, kdo vlastně jsme. A Eliško, jsi moc inspirativní..."
Eliškauznávaná hudebnice a umělkyně

Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě.

Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu.