#83 Horká linka nažhavena…voláme INTUICI!

#ALOHADĚLOHA,

Zvu tě na tvůj šťavnatý privátní hovor, který tě jemně rozvibruje v samé hloubce tebe…

Všude na internetu jsou miliony článků a rad o tom, jak využívat ženskou intuici… Ale co to vlastně je? Jak se to dělá? A kde to najdu, když musím během dne vyřídit a udělat tisíce věcí!? Kde je to zázračné tlačítko, které když zmáčknu, tak přesně vím, co mám dělat, kdy to mám dělat a jak se rozhodnout?

Provedu tě jednou z mnoha cest, která vede k jednomu z nejdůležitějších center tvé intuice, tvého vnitřního vedení. Tento týden tě zvu k magickému hovoru, nažhavení horké linky mezi tebou a tvojí svatyní!!

„Jak se dnes má tvoje svatyně? Zeptala ses jí? Šeptala sis s ní? O tom, co by chtěla? Jaké je její nejtajnější přání? Na jaké místo tě vede? A jaké dary pro tebe má?“
šťavnatá svatyně.

Tento týden mám pro tebe šťavnatou praktiku. Zabere ti chvilenku a vezme tě turborychlostí na dobrodružnou jízdu. Uvidíš! Ucítíš!

Celá příroda tě nyní podporuje a zve k tomu, aby si měla možnost podívat se do sebe, naslouchat si, rozjímat. Země utichá, aby jsi i ty měla možnost se slyšet~hluboce, jemně, ze samé hloubky sama sebe ~ rozhodla jsem se tě v tomto období ještě více podpořit touto jednoduchou praktikou, která sice zabere jen chvilenku, ale mě hluboce ovlivnila a změnila a dělám ji s radostí každý den!

Jsi připravená na první krok?
Dej si to s námi společně a užij si šťavnatý zbytek týdne!

Během dne si najdi chvilenku na sebe. Stačí pět – maximálně deset minutek. Důležité je, aby tě během tohoto času nikdo nerušil a byl jen a jen tvůj a pro tebe. Zalez si do pelíšku, postele, udělej si svoje bezpečné hnízdečko…důležité je, aby ti bylo teplo a příjemně. Ideálně ráno, když se vzbudíš a jsi ještě v posteli.

Můžeš ležet nebo sedět. Polož si svoje ruce na svůj podbříšek a začni jemně a hluboce dýchat. Dýchej tak, jako kdyby jsi svým dechem chtěla prozkoumat ty nejtajnější hloubky svého těla a své svatyně. Ponoř se do tajuplné podzimní mlhy ve své svatyni….Cítíš, jak se ti zvedají ruce, které máš jemně položené na svém bříšku? Cítíš energii spojenou s dechem? Uvolni se. RozPUSť se na malé čásTEČKY sama sebe. Představ si, že tvůj dech nemá žádný vyšší záměr ani cíl…jen tvým tělem prochází a objevuje a rozpíná.

Po chvilence začni do svého dechu vplétat otázku…zeptej se své svatyně každý den na jednu věc. Prozkoumávej svým dechem své tělo. Dýchej svojí svatyní a v uvolnění počkej, až ti tvá svatyně odpoví.

Možná bude ze začátku mlčet. Možná si ze začátku nebudeš jistá, zda je to „to ONO“. Zvu tě k tomu s důvěrou vyslyšet první myšlenku, obraz nebo pocit, který ti tvá svatyně sdělí. JE TO TO ONO. Naslouchej… a vyslyš i to nej nej nej nejpodivnější přání své svatyně! Uuuuuuuiiiii slibuju, že to bude jízda!! Uvěř… sama sobě a tomu, že nepotřebuješ, aby ti někdo řekl, co to znamená a že je to tak správně!

A nezapomeň! Když ti od tvé svatyně přijde vzkaz z vesmírného lůna, tak si ho také dovol vyslyšet a splnit…takhle pomalu…krůček po krůčku…budeš za chvilenku tvořit se svojí svatyní uuuuplné absolutní magic zázraky a také tímto krokem nastoupíš na svojí vysokou školu intuice! Haha! 

Mohou to být jednoduché otázky… neboj, možná se ti to zdá jako úplná blbost, ale nenech se tím zmást, tyto drobné nitky po čase vytvoří nádherný a magický gobelín tvého šťavnatého ANO. 

Přijde ti to jako bláznivá výprava? ANO! ANO ANO! To je! A pokud v ní nechceš být sama, tak tě moc zvu k tomu dát si tento týden s námi! A sdílet, co ti tvá svatyně šeptala, říkala, křičela nebo ukazovala…asi tak na milion procent zjistíš, že to ostatní ženy mají podobně a nebo možná ještě bláznivěji!

Posdílej nám tady emailem a nebo na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST.
Jdeš do toho s námi?

A tady máš kousek mého světa, se svou intuicí se propojuji, jak ráno v posteli, tak třeba při čajové ceremonii s přáteli nebo famózních západech Slunce. 
šťavnaté otázky.

Kam mě má svatyně dnes vede? Kam by chtěla jít? Jaké místo by chtěla navštívit?
Po jakém jídle má svatyně dnes touží?
Jaký pohyb je dnes pro mou svatyni ten nejlepší?
S kým se chce má svatyně dnes potkat? Koho by chtěla slyšet?
Co má svatyně dnes nejvíc potřebuje?


šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>


štavnatá slova.

jak zní příroda v tobě?
jak pulzuje?
jak zní z Ní…?
v tobě…
uvnitř…v jednom nádechu a výdechu
jemně tě vede, jemně ti šeptá
tam někde u srdce tě lechtá
dech.náhrdelník BEARTH™.

I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>
čarovný čtvrtek.
Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1). 
šťavnatý mentorink.
Jsem vedena otevřít prostor ješte pro jednu kouzelnou bytost a moc se těším, koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  
štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.
Nechť je náš hlas silný…nechť nasloucháme své duši…a to se dá lehce, když se roztančí naše tělo…
MILUJU tě.
LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Přidej se na cestu HOJNOSTI. Webinář zDARma je pro tebe tady >>>

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni

UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: