RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

Taky Jsi Někdy Pořádně Nas*aná?!

119x0

#ALOHADĚLOHA,

Emoce vzteku ~ tajemství, které mnohdy bojuje o své místo v našem nitru. Jako ženy se často snažíme potlačit tuto silnou a někdy až explozivní sílu, kterou uvnitř sebe nosíme.

Proč tomu tak je?

šťavnatá svatyně.

Protože vztek odkrývá hluboká tajemství o našem vnitřním světě, o nás samých, říká nekompromisní pravdu o tom, kdo opravdu jsme. Odkazuje na posvátný aspekt naší existence a je také jedním z cených ukazatelů cesty duše tady na Zemi.

Většina z nás vyrůstala v heteronormativní patriarchální společnosti, která nás učila, jak se přizpůsobit genderovým pravidlům a to nevyhnutelně formuje a ovlivňuje náš vztah nejen ke vzteku a jeho vyjádření, ale také náš vztah k emocím obecně. Na „emoční mantinely “ ve své práci s privátními klientkami i s klientkami v on-line programech narážím téměř každý den. Emoční transformací jsem provedla již na stovky žen a stále cítím, jak moc důležité to je a jak rozvíjení emoční inteligence v každé jedné další bytosti tady na Zemi dělá zázraky.

Co je to vlastně emoce? Emoce je impuls, který uvede do pohybu tvé chemické mediátory a vytváří minimální elektrické napětí v tvém mozku, který tím v konkrétních lokalitách stimuluje. Důležitým poznatkem je, že tyto impulzy jsou velmi prchavé. Naše tělo je nevydrží dlouho. Trvají něco mezi 20 až 90 vteřinami.

Začneš-li tedy Emoci vzteku vnímat jako signál, který trvá průměrně 1 minutu, máš za sebou první krok k jeho transformaci. Protože varovný signál je jev, který do tvého systému přináši informaci o tom, že je nutné provedení akce, informuje tvé tělo a mysl.

Stejně tak, jako když se ti během jízdy v autě rozsvítí výstražná kontrolka. Nepokračuješ dál v jízdě, ale jdeš se mrknout na to, co je špatně. Dává to smysl, že? Bohužel je to ale přesně něco, co většina z nás s emocí vzteku nedělá. Většinou nezastavíme a nezjistíme, jaké nebezpečí nám hrozí nebo proč se naše kontrolka vzteku vlstně rozblikala. Naopak setrváváme v emocionálním vzteku dlouhé minuty, hodiny a někdy si dokonce naší emocionální polívčičku přihříváme dlouhá kontinuální období, třeba i v rozmezí několika dnů, měsíců a let.

Oproti tomu vědomá práce se vztekem ti dodává potřebnou energii k akci a změně. Společnost nás celá staletí vede k přesvědčení, že vztek je něco, co bychom měly potlačovat, ale co když to tak není?

Co když je vztek naším průvodce k osvobození, radost a plnosti? Vztek je průvodcem k odhalení skrytých vrstev tvé ženské podstaty. Je to momentové ztělesnění ohnivé bohyně v tobě, která tě vede k nalezení síly ve tvé vlastní temnotě. Ukazuje ti, co je to pravé pro tebe a co ne. 

Emocionální vztek, kromě toho, že ti dává signál ke změně, může být také ukazatelem traumatu, které jsme zažily. Zatímco my můžeme mít tendenci potlačovat a skrývat bolestná místa ve svém nitru, vztek je naším průvodcem k jejich objevení a prvním krokem k cestě hlubokého léčení. Signál emocionální vzteku ti říká, že něco není v pořádku a ty máš nyní dostatek síly na to postavit se za svou pravdu a změnit to.

Transformace spočívá v přijímání a uvolňování vzteku, ne v jeho potlačení. Je to proces, při kterém se otvíráme vlastním (nejen) temným stránkám, abychom našly skutečnou podstatu sebe sama. Posvátnost vzteku spočívá v tom, že si dovolíme být autentickými, i když nám to může přinést (a často i přináší) nepohodlí.

Pro ženy je ale tato cesta emocionálního sebeobjevování zvláště silná, i když se můžeš ze začátku cítit těžce a nepohodlně. Je to cesta, na které objevuješ bohatství tvé ženské esence, odhaluješ vrstvy tvého vnitřního já a transformuješ staré bolesti v sílu a moudrost.

Cítíš, že si přeješ naladit na vnitřní kompas ve tvém lůnu tak, aby ses mohla uvolnit do toho, kdo opravdu jsi za vztekem nebo jinými emocemi do svého plného potenciálu jako žena? Již brzy otevřeme Masterclass Video Sérii Lemurské Lůno, která bude pro tebe zcela zDARma. Měj oči nastražené za několik dní ti přijde pozvánka. 

šťavnatá slova.

nejen kapka vody

ty jsi celý zázračný oceán.

šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu

 inspirace tady >>>

šťavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

štavnatá hudba.

Ponoř se do pulzu přírody s vodní písní „Yacumama„,

to v překladu znamená „Matka všech vod „.

Yacumama je modlitbou za všechny vody Země.

Ať řeky tečou v čistotě.

Ať všechny ledovce kultivují ledovcou vodu.

Kéž jsou oceány čisté a živé.

MILUJI tě.

Ps. Za několik dní budu otevírat Masterclass Video Sérii Lemurské Lůno a potom oficiálně také program. Je něco, co by tě uvnitř zajímalo, co ti nedá spát a chceš to změnit v propojení s lůnem? Na co ti mohu posvítit? Stačí odpovědět na tento email a já se osobně mrknu…

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.