# 76 {ŽIVĚ a zDARma} aktivace s Eliškou ‚Magnetic™ lví brána‘

#ALOHADĚLOHA

HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,
Poslední pár dní to je takový fičák, že ty energie přicházejícího slunovratu začínají chytat i lidé, kteří netušily, že nějaké energie na světě existují.
Uvolnění a otevření těla vibracím, které přichází v podobě slunečných kódů a plasmatických vln je ten nejšťavnatější pocit na světě. Hlavně pokud víš, že jsi světelná bytost v ženském těle, která tu má specifickou misi a také ví, že si sem přišla hrát a užívat si bytí v těle a tvoření své reality. 

Portál slunovratu otevírá prostor pro upgrady tvého energetického pole skrze portál lví brány a na něj se společně budeme připravovat TADY >>>

Proletíme se spolu vesmírem už tuto sobotu 19.6.2021 v 8:30 (bude dostupný i záznam)

Zvu tě na tuto velice mimořádnou ŽIVOU aktivaci zDARma se mnou, Eliškou Vaea, a mým hvězdným týmem.

Jen občas jsem vedená sdílet tyto silné energetické aktivace živě pro všechny, proto je to pro mě speacial den a veliká pocta s tebou být.

>>>Klikni tady pro více informací a přihlášení <<<

šťavnatá svatyně.
Mňamózně šťavnatý víkend s kamarády a kakaem byl přesně to, co jsem potřebovala pro mou kreativní fazí před měsíčky. Kromě paraglidingu a hluboké 3 hodinové kvantové masáže jsem měla tu čest tvořit a míchat kouzelnou čokoládu pro mé nejbližší a tancovat a smyslně je to čokoládou krmit. Často ženy před měsíčky mají PMS a propady…v momentě, kdy porozumíme jako ženy cykličnosti našeho měsíce, tak začneme tvořit. Energie, které tebou před menstruací pulzuje, chce ven, chce logicky ukotvovat a rodit, dotahovat, kreativně tvořit, tančit, být vidět, být nahlas a také uplně potichu, zpívat, malovat, jednoduše pro pulz kreativity bez ohledu jak to vypadá nebo zní. V momentě, kdy tělo rozhýbeš a tuto energii uvolníš zjemní se i tvé symptomy před měsíčky. Tělo moc dobře ví, co potřebuje. Posloucháš? 

Já ano, už několik let mám pravidlo, že druhý a třetí den měsíčků jen jsem uvnitř sebe…a tak se na další den dva dávám offline, jdu se popatlat krví a těším se na tebe v sobotu. 
šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatá slova.

tvoje vibrace

tvá energie
tvá frekvence
je to nejcennější
co máš
jsi zázrak
který každou milisekundu tvoří svět kolem tebe
YouTube.
Další video je živě na YouTube kanálu. Najdeš tam spousty mých mini tvořivých sdílení. Pár videí je v češtině a zbytek v angličtině. Mrkni sem>>>

náhrdelník BEARTH™.

I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>

čarovný čtvrtek.
Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).
šťavnatý mentorink
V tomto prostoru se připravuje nový posvátný kvatový upgrade. Těš se … Je mi velikou ctí být ve tvém posvátném týmu…více o tom a přihlášku najdeš tady koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  
štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.
tvůj zadeček a celé tělo se rozhýbe samo, jen co uslyší Brahmajiho a jeho Perské rytmy…
MILUJU tě.

LÁSKA od klientek:

„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Přidej se do výzvy a propoj se se svou měsíčkovou krví v podobě měsíčkové masky! Stojíš za to!NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“


UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.

Komentáře