#69 Proud a Plynutí Prosperity Pro Tebe

#ALOHADĚLOHA
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,

Tvůj život je rituálem v momentě, kdy si dovolíš a vytvoříš prostor pro svou posvátnou esenci, tvůj ženský nektar, rytmus přírody v tobě. Dej si dnes chviličku pro sebe s dechem, tancem (hudební inspiraci najdeš na konci emailu) a bytím a napoj se skrze svou svatyni a srdce na vibraci a život, který si tvoříš.
Udělala sis tento týden prostor na zastavení a využití síly novolunní na zasazení semínek své pravdy, svého života? Ještě stále je čas…

Skrze tento prostor kráčíš do lásky, hojnosti, raDOSTI, blaženosti a záře, kterou jsi!

Tento týden je plný inspirace v každém dechu,
co si volíš? Co si tvoříš?

A jak si do té své tvorby života zavolat proud prosperity?
svatyně plná prosperity.

Proud & Plynutí Prosperity z napojení a vyšší vibrace tebe jako bytosti je o tom dělat mnohem mnohem méně. Ano je to tak. Je to konání z místa propojení a hluboké intuice, kdy ty volíš kam, s kým, a do čeho svou cennou energii vložíš.
Prvním krokem na této cestě je zvědomění programů, myšlenek a pocitů, které ti tuto realitu tvoří. Poté se uvolníš. Ukážeš svému nervovému systému, že jsi v bezpečí, a že ti může věřit a uvolníš se (tady jsi držená buď sama sebou a svým posvátným týmem, svou mentorkou, energetickým prostorem programu nebo kamarádkou)…s tím jsou spojené slzy, vztek, klepání, pot a další emoce a procesy, které tvé tělo vypouští.
Vše je v pořádku…

Co přijde potom? Otevření prostoru v tobě, kdy energie prosperity může plynout dovnitř.

Úplně jednodušše v pár krocích: 
1. Zastav se a dej si prostor nacítit, co ti v životě energii bere, to všechno nech jít.
2. Dej si prostor a investuj do uvolnění svého emočního, fyzického a energetického těla (odblokace, rekalibrace a aktivace)
3. Naciť a napiš si jakou vibraci si volíš a podle toho krůček po krůčku vol svůj směr

Je v pořádku udělat pár kroků kupředu a jeden zpět…to znamená rekalibraci na novou časovou linku tvé hojnosti a prosperity, i finanční. Věř své cestě…Jsi právě tam, kde máš být. 


A tady máš ode mě plynutí prosperity z přírody a maličkého ostrova v Indonésii.

šťavnatá čtení

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>


štavnatá slova.


Dnes jsem otevřena a přijímám zázraky,

Dnes  jsem otevřena a přijímám zázraky,

Dnes  jsem otevřena a přijímám zázraky,

Děkuji.Děkuji.Děkuji.

YouTube.
Další video je živě na YouTube kanálu. Najdeš tam spousty mých mini tvořivých sdílení. Pár videí je v češtině a zbytek v angličtině. Mrkni sem>>>
náhrdelník BEARTH™.
I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>
čarovný čtvrtek.

Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).
šťavnatý mentorink

V tomto prostoru se připravuje nový posvátný kvatový upgrade. Těš se … Je mi velikou ctí být ve tvém posvátném týmu…více o tom a přihlášku najdeš tady koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @stavnatasvatyne, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

Celá jedna hodina úžasného piana se zimním nádechem pro tebe…

MILUJU tě.
LÁSKA od klientek:

„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“


UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.

Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: