#61 Vyhrálas ty? Koukni na video…

#ALOHADĚLOHA,
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,

Tuto šťavnatou středu chci věnovat oslavě nás všech žen, bohyň…bez ohledu na tělo, věk, náladu…oslavu tebe takové jakou jsi v každém momentu!!!

Přihlášky do programu se valí jako proud divoké řeky a já jsem vděčná za každou ženu, která řekne své hluboké ano sama sobě.

Minulých pár týdnů byla vyhlášena soutěž o program Amazonka™ (který je mimochodem otevřen ještě chilenku tady>>>) a s každým videem, kde jsi sdílela svůj tanec se kousíček země a ženské energie na světě rozsvítil.

šťavnatá svatyně. 


Největším darem nás žen je předávání vědomostí a aktivace darů a ženské esence pohybem, proto jsou právě videa, kde se vidíme a cítíme pohyby těmi nejkrásnějšími dary, které si mezi sebou můžeme vyměnit. Videí do soutěže o dlouho očekávaný program Amazonka™ přišlo spousty a včera jsem oficiálně vylosovala výherkyni…Jsi zvědavá kdo vyhrál?

Překrásná a kouzelná Lucka! A toto jsou její slova:
„Děkuji z hloubky srdce za ten dar, který jsem dnes dostala. Tu zprávu jsem si poslechla u kojení syna a ten nevěděl, proč mamka pláče a směje se. Cítím se šťastná a pokorná. Děkuji všem, že jsme spolu tančily a jak to řekla Eliška, které ještě jednou děkuji, je to oslava nás všech. Slibuji, že budu zapalovat v ostatních nadšení pro ženství, Elišku a hlavně víru každého v sebe sama!“

Já ti Luci děkuji za tvou odvahu, lásku a pokoru a těším se na tebe v programu! 

Na její taneční video se podívej tady:

šťavnatá čtení

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @stavnatasvatyne, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

štavnatá hudba.

Zatancuj si i ty dnes jen pro sebe třeba na tuto písničku.

Slavím dnes všechny bohyně, ženy, tebe! a hlavně také mou nejlepší kamarádku a její narozky a jsem poctěná, že ženy kolem mě jsou také naprosto úžasné talentované zpěvačky a tvořitelky, s Nalini jsme z plna hrdla zpívali písničku královen míru! A tady je její upravená verze s úžasným vizuálem, užij si ji!

MILUJU & MALUJU tě.

PSS Jak skočit do hloubky sama sebe a uvolnit skrytou kontrolu tě učím v programech Smyslná žena a Amazonka
Jak jsi možná viděla, tak program v tomto formátu s investicí, která je mnohem menší než všechny moje ostatní živé programy a kouzelné prostory, které tvořím se opakovat nebude.
S bonusy, které jsou specificky vytvořené jen pro tento běh.
BONUSOVÉ meditace a aktivace:1. meditace elementů2. měsíčkový rituál3. živá aktivace a channeling nad rámec týdenních hovorů

Pokud jsi jako já, tak také čekáš do posledního momentu se přidat…ten moment je právě teď! KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >>>

 

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
eliskavaea

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“

UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!
Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: