#51 Potěšení a peníze…láska, jak do proudu?

#ALOHADĚLOHA,
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,

Proud potěšení a proud peněz, mají něco společného?…a co takhle proud lásky?
Programy, které do nás byly nasypané od malička, přes generace, společnost, karmicky…to všechno je mezi tebou a tím, co si opravdu přeješ…a co to přání je…sdílet samu sebe jako naprostou nepodmíněnou lásku, v přirozenosti toho, že to jsi a volnosti. Můžeš k tomu mít jakékoliv námitky, ale já ti zaručuju, že pod každým tvým přáním a touhou je přesně tato odpověď. PROUD nepodmíněnené lásky…
šťavnatá svatyně. 
Čím víc ra-dosti si dovolíš žít, tím víc se ti bude dařit. Čím víc se uvolníš do potěšení, které skrze tebe pulzuje, tím víc peněz bude proudit. Čím víc lásky si dovolíš přijmout a zářit ven, tím víc jsi sama sebou. Každá tato věta a slovíčko v ní: radost, láska, potěšení, peníze můžeš různě promixovat a vyzkoušet, co to s tebou dělá.

Každopádně pokud chceš větší proud peněz, zkus se tento týden zaměřit na proud lásky k tobě a z tebe. Jaké jsou čtyři druhy lásky, které potřebujeme? 

1. Fyzická láska: dotek, blízkost, přítomnost
2. Mentální láska: porozumění, aktivace zamyšlení3. Emocionální láska: pocit být viděna, propojená, chtěná4. Spirituální láska: přitažlivost, energie, hloubka

Jdi tam, kde jsou tyto hodnoty ceněné a podporovanéOdejdi z míst, kde tomu tak neníZasloužíš si být zaplavená láskou místo hledání vyschlé studně…
Ta láska proudí v tobě…a svatyně a srdce je tvá studna… Podívej se tam <3

Tady ti posílám slunovratový pozdrav východu slunce z vrchu sopky Mt. Batur…a mou každodenní modlitbu za RA-DOST, TANEC, LÁSKU, KREATIVITU na zemi pro nás všechny. 

štavnatá slova.

udělala
jsem
si
DNA
test…
jsem
100%
bohyně

čarovný čtvrtek.

Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).

šťavnatý mentorink.
Pod mými křídly jsou Hollywoodské celebrity, Britská šlechta a také stovky žen v Česku v programech a 1-1. Odvážné ANO LÁSCE, HOJNOSTI & EXPANZI je prvním krokem, druhým je se kouknout sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  ❤️***další prostor pro privátní mentorink je momentálně v půlce srpna 2020, je tvůj?

štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @stavnatasvatyne, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

štavnatá hudba.
Každým svým krokem po zemi léčíš, jak přírodu, tak sama sebe…tanči, raduj se, miluj

MILUJU & MALUJU tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Proud lásky, potěšení, peněz, radosti…to všechno je propojené. Kde a jak dnes můžeš přijmout?

PSS Webinář zcela zDARma na uvolnění bloků bohatství a aktivaci hojnosti je tady>>>
 


NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
eliskavaea
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: