#121 Yoni steaming ~ jak na to?

#ALOHADĚLOHA,
Minulý týden jsem napsala příspěvek, ve kterém tě zvu k prozkoumání tří posvátných bylinek, které blahodárně působí na tvoji yoni, použiješ-li je během svého právidelného steam rituálku. Spousta z vás mi pak ale psala, že yoni steaming nikdy nepraktikovaly a ptaly jste se, jak na to?
Takže dnešní šťavnatá středa bude celá o přípravě kouzelné svatyňkové napářky.  

Tento týden jsem byla u dvou oslav narozenin. Moje milovaná štírka Tanmaya chtěla k posvátnému vodopádu, tak jsme jeli. Hojnost květin, čokoládových raw dortů a orgasmických polibků a nahatého tančení v dešti byla. Toto údolí je zázračným polem, kde ráda pořádám ceremonie a rituály a také sem již brzy vezmu i náš kruh žen. Hned den po oslavě jsem byla zavolána k porodu a tak jsem si oblékla rituální vibraci a vyjela. Držela jsem nejen oheň, ale také ruce Joy, když z kosmické dělohy doslova vystřelil malý zázrak, místo holčičky Mary se narodil štírek Son River do pole důvěry a nejvyšší vibrace. Zrození, jsem z tohoto zážitku opět v kolenou, v naprosté pokoře k životu a ženám.

šťavnatá svatyně.

Bylinná napářka, medicína předků známá již celá staletí. Hluboká relaxace a očista tvé yoni, intimní propojení s lůnem země ~ s tvým lůnem protkané moudrostí posvátných rostlin.

Jak na samotnou přípravu tvého intimního rituálu? Vytvoř pro sebe prostor a čas, ve kterém nebudeš nikým rušena. Vyber pro sebe bylinky, které zrovna teď intuitivně cítíš. Inspirovat se můžeš třeba v předešlém článku.   Potom si pro sebe a pro svoji napářkovou seanci vyber hrnec. Moc doporučuji pořídit si hrnec, který bude sloužit jen pro účely napářky ~ energeticky je to tak pro tvůj rituálek a jeho účely nejlepší volba.

Do vroucí vody v hrnci přihoď své posvátné bylinky (cca v poměru 30g/2l). Bylinnou směs nech přiklopenou vařit něco okolo deseti minut. A začni si připravovat své napařovací hnízdečko.
Budeš potřebovat hodně dek, někdo z vás možná i teplé ponožky nebo kožešinky. Doporučuji se během celého procesu opravdu dobře zachumlat, aby se tvé tělo mohlo zcela uvolnit a otevřít ses v teple a bez vyrušení pocitem nekomfortu, je důležité, aby ses cítila pohodlně.

Připrav si také místečko k sezení, můžeš si vyrobit nepo pořídit nyní tak rozšířenou napařovací židličku a nebo kreativně improvizovat s tím, co máš doma zrovna teď po ruce. Využít se dají například dvě židle vedle sebe a mezi nimi necháš prostor na stoupající páru, sedět můžeš také na okraji postele a mnoho dalších. Některé ženy praktikují napářku i v podřepu nebo v pokleku, to ti ale nedoporučuji kvůli malému prostoru pro stoupání páry a téměř nulové relaxaci tvého těla.

Své magické bylinky připrav pod stoličku a vyzkoušej intenzitu páry ~ toto je velmi individuální a proto plně naslouchej svému tělu, pára by tě v oblasti svatyně neměla štípat ani pálit. Když ucítíš, že je to ono, tak se pohodlně usaď, pusť si hudbu a hlavně se celá od pasu dolů zabal do dek tak, aby ti nikde neutíkala pára a teplo.

Pára s esencemi posvátných vůni mě vždy bere velmi hluboko do mého nitra ~ do mého vnitřního světa, každá cesta, každé ponoření se do moudrosti svatyně, je jiné. Někdy mi chce svatyně skrze posvátné esence předat moudrost a učení předků, jindy mě bere do mých emocí a k jejich spouštěčům. Často je pro mě také prostředníkem k mnoha vhledům a inspiracím pramenícím z moudrosti a posvátnosti ženského lůna.

Celý steamingový rituál je jen o tobě, o tom, jak je to tobě příjemné, proto i jeho délka je individuální. Může trvat deset minut, ale také třeba klidně hodinu. Velmi důležité po skončení napářky je dopřát si fázi odpočinku, doznění rituálu. Moc ti doporučuji dát si pro sebe ještě chvilinku, lehnout si a vnímat jak vše doznívá. 


PS Bylinnou napářku nepraktikuj, pokud… máš jakékoliv infekční onemocnění, máš měsíčky a nebo jsi těhotná (výjimkou je období před porodem).
šťavnatá slova.

pussies are MAGIC!
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
náhrdelník BEARTH™.

I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pár kousků je ještě v Česku připravené k tomu jít za tebou. Tady se podívej na jeho varianty a na to, který se ti líbí >>> 

A pak napiš na laska@eliskavaea.cz s tvou volbou. Doba doručení cca 1-3 dny.
štavnatá hudba.

…každý tvůj den je posvátný & každá chvilka může být zázrakem.  

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
Komentáře