#117 Obejmi svou senzitivitu

#ALOHADĚLOHA,
Proč bys měla obejmout svou senzitivitu? Tvá senzitivita je tvá tajná síla. Tvoje zranitelnost je tvá moc. Senzitivita otevírá prostor pro propojení, jak se sebou: vnitřním světem, touhami, pocity, tak skrze to i s okolím a lidmi. Senzitivita ti umožňuje se dotknout a objevit své autentické pocity, emoce a touhy místo žití s maskou. Tolik energie ztrácíš, pokud se snažíš udržet masku toho, kdo jsi pro ostatní. Toto hluboké propojení se se svým vnitřním světem ti také umožňuje se propojit se tvým posvátným ano a ne a být tak v souladu se svou pravdou…rozhodovat se!

Tento soulad vede k plnosti potěšení, radosti a extáze, která vibruje celým tvým tělem.

Toto propojení rozjíždí ve tvém životě momentum, kdy se stáváš neodolatelně magnetickou všem svým touhám srdce a snům.

A už o tomto nádherném životě jen nesníš, ty ho totiž žiješ v lehkosti, lásce a hojnosti. 

Takovou moc má tvá senzitivita a zranitelnost. 

A já tě zvu se vydat ji objevit, navnímat a nacítit v Masterclass Sérii Iniciační Cesta Ženy: Amazonka, která je zcela zDARma od 10.-20.10.2022.
šťavnatá svatyně.

Možná ti to přijde zvláštní, ale nejhlubších výsledků dosáhneš skrze ty většinou nejjemnější, pomaličku se zvyšující, ničím zvláš pozoruhodné momenty.

Pro tělo, které drží trauma je velikou výzvou být s tím „jemným, pomaličku se zvyšujícím, ničím zvláš pozoruhodným“, protože to neregistruje jako bezpečné.

Nedůvěřuje tomu.

A tak to tvé tělo vyhodnotí tak, že na tom musí být přeci něco špatně, a snaží se dosáhnout na silnější prožitek.

Pokud jedeš uvnitř na program přežití (z jakéhokoliv životního nebo rodového traumatu), tak jsi zvyklá dělat rozhodnutí proti svému tělu, abys „přežila“. Nevěříš vibraci nebo slovům nebo prostoru, který vyzařuje: „Jsi dobrá, jsi v bezpečí, zůstaň tady.“

Takže se děje to, že v situacích, ve kterých jsi ve všech směrech v bezpečí a dokonce skrzě ně kveteš, ti mozek nedovolí to vnímat a říká:„musíme odtud co nejrychleji pryč, kudy můžu utéct? Určitě je někde víc bezpečí než právě tady“ 

A tak místo senzitivity a jemnosti, která se ti nabízí si řekneš: „Tak vesmíre pojď, nandej mi to, zamakám, ať je to síla, to zvládnu!“
A když jsi v této situaci ve zvýšeném pocitu, silnějším, hrubším, tak je tvůj nervový systém zkratovaný a věří, že si úspěšně zasloužil tento prožitěk…jenže, jak možná tušíš, tak jsi stále v zacykleném traumatu.

Když tento vzorec, zacyklení nepřerušíš, tak jen opakuješ prožití traumatu:
všechno je vklidu ===>jak z toho ven ===> vytvoř silný prožitek ===> zotav se ===> všechno je vklidu ===>jak z toho ven ===> vytvoř silný prožitek ===> zotav se a tak dál

Cesta z toho ven, která uklidňuje a podporuje senzitivitu tvého nervového systému a uvolnění reakce traumatu, je denodenní praktika. Jemnost každodenní práce s dechem, propojením s tělem. (Což je překvapivě ta NEJRYCHLEJŠÍ cesta)

Drž se s laskavostí a něhou. Pozoruj ten discomfort každého klidného TADY A TEĎ.

Dopřej svému tělu hluboký nádech a výdech.

Právě teď a tady jsi v bezpečí.

Jsi v bezpečí.
šťavnatá láskyplná podpora.

Napadají tě k tomu další otázky? Nebo si jen přeješ být na své cestě podpořena? Posdílej na Facebooku v privátní ženské skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST tady >>>.
šťavnatá soutěž.

Stále máž možnost vyhrát Amazonské Poklady a to Andara Yoni vajíčko a krystalovou hůlku více info najdeš tady >>>
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatá slova.

každý příběh jedinečné esence

s traumatem žiju drama
tema tak se pustím
uvolním se do bezpečí uvnitř sebe
svoboda a potěšení
a nové oči,
kterými vidím svět
žiju
čarovný čtvrtek.

Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1). 
šťavnatý mentorink

Prostor na 1-1 mentorink je teď v roce 2022 plný. Dám vědět, pokud se uvolní místečko nebo ho vytvořím. <3
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

“Žena je záře vesmíru, nejen, že je stvoření, je stvořitelkou. Je mystériem a průvodcem moudrého a otevřeného muže. Napij se doušku její nekonečné lásky a pozoruj nedohlédný oceán … vlna za vlnou hladící tvou duši.“ Rumi (můj překlad)

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Komentáře