#114 Co jsem našla na…

#ALOHADĚLOHA,
Přemýšlela si někdy nad tím, co leží na druhé straně tvého komfortu? Jaká témata jsou schovaná za tvým strachem? Co se ukrývá v prostoru, do kterého nemůžeš nahlédnout? Možná na to raději ani nemyslíš. Možná tě představa neurčité prázdnoty děsí. Ale co kdybych ti řekla, že tvé pravé bohatství a životní hojnost začíná právě tam?   
šťavnatá svatyně.

Během svých cest, svých skoků, pádů i tančení do neznáma, jsem se naučila jednu věc – a tou věcí je, že při každém dalším kroku jsem v prostoru nekonečné prázdnoty před sebou našla další a další kousíček důvěry v sebe sama. Protože to je to jediné, čeho si můžeš být absolutně jistá. To najdeš za hranicemi své komfortní zóny. To a mnoho dalšího…
A tak jsem postupně skládala sama sebe. Kousíček po kousíčku. Krůček po krůčku. A každý další krůček byl plnější…až jsem si jednoho dne uvědomila, že kráčím životem plná SEBEjistoty, s důvěrou a pokorou k sobě, životu, vesmíru…s důvěrou ve svou cestu. A najednou bylo jedno, zda zapadám nebo ne, co si myslí má rodina, přátelé, partner. 

Co vlasně může znamenat vydat se na druhou stranu komfortu? Znamená to, dovolit si přiznat absolutní pravdu sebe sama. Znamená to s upřímností, čistotou a láskou říkat NE na to, co už ve svém životě nechceš a ANO na to, co skutečně pulzuje tebou. Znamená to čelit svým osobním výzvám, které jsou zároveň cennými upgrady tvé duše. Znamená to účastnit se projektů, které do tvého života přinášejí vášeň. Znamená to odevzdat se své unikátní cestě životem. Znamená to skutečně milovat svůj život.

Možná si říkáš, že na to nemáš dost odvahy, síly, peněz, že ještě nepřišla ta správná chvíle. Věř mi, že někdy stačí i ta nejmenší špetka tvé odvahy, pro to udělat první krok. A pak už jen pozoruj, jak se všechny bytosti, prostory a časy spojují do dokonalé souhry přesně pro tebe. Když si začneš volit ze skutečné pravdy svého srdce, vesmír kolem tebe začne kouzlit zázraky.
Odvaž se pro svůj první krok… řekni dnes alespoň jedno své pulzující ANO a jedno své upřímné a LÁSKYplné NE. Jakou pravdu si dnes zvolíš – tu, která je přijatelná pro všechny a nebo tu, při které ti buší srdce a duše se raduje?

štavnatá slova.

tam někde mezi nohama a srdcem

tam v prostoru mezi světy
v pulzu svatyně
vibraci orgasmu
v tobě pulzuje pravda
šťavnatá láskyplná podpora.

Napadají tě k tomu další otázky? Nebo si jen přeješ být na své cestě podpořena? Posdílej na Facebooku v privátní ženské skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST tady >>>.
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
čarovný čtvrtek.

Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1). 
šťavnatý mentorink

Prostor na 1-1 mentorink je teď v roce 2022 plný. Dám vědět, pokud se uvolní místečko nebo ho vytvořím. <3
štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.
SVOBODA…“Freedom has a voice. Freedom is an endless sky singing for peace. Freedom is an endless sky in harmony. You are the light…“

Svododa má hlas…
MILUJI tě.
LÁSKA od klientek:

„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Přidej se na cestu HOJNOSTI. Webinář zDARma je pro tebe tady >>>

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
Komentáře