#113 mezi štěstím a slzami

#ALOHADĚLOHA,
Pamutuji si ten moment jako by to bylo teď. Každý krok ve mě vzbuzuje pocit rozpomenutí…a zároveň emoce od smíchu přes zvláštní vnitřní hluboký smutek. Když se podívám do očí místních Tibeťanů nevím, jestli se mi chce víc brečet štěstím, že jsem zase doma nebo brečet, protože energie utlačení a nadvlády je tu cítit hluboko. Každý dalším krokem, který dělám má vnitřní bojovnice za svobodu povstává. Takhle silně jsem ji uvnitř nikdy necítila…

šťavnatá svatyně.
Čím tady tak mohu bojovat? Zrovna já jediná človíček… Moje duše ví, proč tu jsem a vede mě…jak tedy já bojuji za svobodu na cestě Tibetem: tancem, poezií a jen tím, že vibruji svobodu a lásku kolem. 

Pro tento moment to jediné, co mi dává smysl.

Jsem na spirituální cestě Tibetem se skupinou asi 20 nádherných bytostí, ze kterých občas ne úplně vyzrálým způsobem sálá člověčí ego, a je já provádím kolem té nejposvátnější hory na světě, kde Shiva potkává Shakti…Mt. Kailash. Věřím, že po tomdle kopečku jim ta ega lehce splasknou. Moc se do detailů a dramatů nevkládám, držím pole a občas projdu kolem se šalvějí. Už se to děje.

Na jedné lince vedu retreat a držím energii a na druhé lince jsem doma, na polích medicínského buddhy, nahatá v křišťálově průzračných vodách stékajících ze sněhem zahalené hory Kailash. 

Moje srdce se rozpíná a má svatyně pulzuje…

Během retreatu jsem něměla ani ponětí, kolik energie mi tato cesta vzala. Po skončení jsem zabalila svých pět švestek a okamžitě odjela do Thajska k Mantakovi na půst. Smála jsem se sama sobě a zároveň brečela, zase ten protipól. To mi teda dalo! Jakto, že mě tato cesta tak vyšťavila? Jak je možné, že něco, co mě tak baví, mě může naprosto položit? Otázky mi pluly štávami a procedůrami propláchnutou hlavou i střevy. Požádala jsem o pomoc, věděla jsem, že takhle to dál nejde. Přeci nemůžu držet tisíce lidí a být z toho stále úplně mimo. To není funkční…prosím o podporu. Od tohoto dne mi začaly přicházet všemožné kvantové kódy a technologie a já se začala učit, jak to dělat tak, aby mě prostory, které držím taky vyživovaly a já tvořila z místa přetékající lásky a hojnosti. Naučila jsem se tvořit svou vlastní realitu, místo být obětí toho, co se mi děje: pracovat s gridy, procházet portály a mnohem mnohem víc. Všechny tyto technologie jsou dostupné všem, stačí si jen říct. Zvolit si.

to není štěstí,
to se jen tak neděje,
já si to tvořím  – e

šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
šťavnatá POZVÁNKA. UŽ JSI V MASTERCLASS MAGNETIC GRID???  

Víš, že právě probíhá Masterclass Série MAGNETIC Grid, kde tě učím, jak s gridy a kvantovým polem pracovat, tak abys mohla i ty vědomě tvořit svou realitu a přetékat?

Pokud tam ještě nejsi, tak POOOJĎ! Ještě pár dní bude zDARma a pak ji zavřeme. 
Je to tam veliký:

“Eliško, Vše nádherně pospané a vysvětlené, včetně krásné vizualizace a obrázků. Veliká vděčnost a veliké poděkování za tyto krásné přednášky.” Blanka

“Dekuji Eli, je to krasa, radost, nadseni, poslouchat te a vstrebavat vse co predavas. Spoustu veci jsem opravdu potrebovala slyset a vnimam jak to celou mou bytost posouva zase o krucek ku predu a dodava obrovskou davku energie a nadseni. Vnimam, kolik daru a podpory ve svem zivote mam, i jak mi nekteri pruvodci klepali na dvere, ted uz je jen otevrit.. Proste jo, je to tak i kdyz si nekdy pripadam jako magor a necham se zase stahnout spis do role obeti, uvnitr citim, ze to co rikas se mnou naprosto rezonuje a je to to ono. Citim, ze cesta s tebou me velmi velmi laka a naplnuje. S laskou” Bara

Přihlas se tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.
taková vibrace provází manifestaci: plodná půda pod nohama a uvnitř sebe.

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš.

Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!
Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.
Komentáře