RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

S(nově) a úplňkově

59x0
#ALOHADĚLOHA
Dnešní úplněk v Raku…Doma.

Rak je znamení, které vládne domovu. Je to krab – introvertní, uvnitř ňuňánek s poněkud tvrdou skořápkou.

Je to měsíc 🌙. Kolísá. Mění se, jako příliv a odliv.

Je to matka. Pečující, starostlivá.

Toto vodní znamení je známé jako nejnáladovější znamení zvěrokruhu, v podstatě proto, že jeho vládcem je Měsíc, je velmi cyklické 🌚

V jednu chvíli je zářivý a jasný, osvětluje celou noční oblohu. V další chvíli je prázdný a na temné obloze neviditelný.

Tyto tendence má v sobě každý z nás. Kolísat, měnit se.

A když je měsíc v úplňku, vynáší stíny na světlo, aby osvětlil to, co jsi připravena uvolnit. A je tu něco, co se tématicky točí kolem domova, archetypu matky a/nebo tvých emocí. Možná je to pro tebe ideální čas pro velké a dlouho odkládané emocionální uvolnění.

Nebo…

Čas na to, abys ses zbavila primární klíčové vzpomínky z dětství a domácího života, která tě omezuje. Všichni budeme o těchto tématech více přemýšlet, možná se vydáme Domů, zůstaneme doma… strávíme více času v představě „domova“ nebo v jeho blízkosti. Jakákoli neintegrovaná mateřská zranění, ať už tvá vlastní, nebo u ženských postav, nebo dokonce to, jak jsi sama sobě matkou… budou mít příležitost být očištěna.

A kupodivu je Rak také znamením, které vládne jídlu – takže jídlo může být středem pozornosti, může lidi sbližovat, uklidňovat pocity, sdílet oslavy. Celkově tě chce energie propojit zpět s tvými kořeny.

Je to čas sentimentu, vděčnosti za dobré úmysly tvých předků, díky kterým jsi tady – a jako úplně poslední úplněk v roce je to příležitost jednoduše se odpoutat. Nech odejít všechno, to všechno třeba i zášť, hněv, frustrace a naplň se soucitem. Lidé dělají to nejlepší, co mohou, s tím, co mají, i když ty třeba očekáváš víc. Všichni jsme prostě tam, kde jsme – dokud nepoznáme, že to může být lepší, a pak to uděláme lépe.

Do dnešního dne a vnitřního prozkoumávání ti posílám krásné povídání s Terezkou Allia v jejím podcastu s(nově). Tento rozhovor byl plný překvapení: Nefungující wifina, začátek o cestě o tom, jak jsem se dostala na Bali se nám nenahrál a i tak vím, že si v těchto 30 minutkách najdeš inspiraci. Povídaly jsme si o tom, co je to posvátná sexualita. Jak nebýt suchá buchta. Jestli je polyamorie svoboda nebo vězení. O spirituální komunitě na Bali a všem mezi řádky. 

Klikni tady a zaposlouchej se: 
Apple
Spotify
Webovka
POZVÁNKA do plného programu AMAZONKA.

Zažehni v sobě zářivý plamen sebeláský, sebehodnoty a sebevědomí a to se mnou živě po tvém boku v kruhu nádherných žen jako jsi ty.
klikni tady, pokud chceš vědět více informací o programu ‚AMAZONKA‘ vedeném tentokrát plně mnou >>>
ANO, chci vědět o programu AMAZONKA víc!
šťavnatá slova

nechť všichni najdeme mír v našich srdcích
plamen vášně

proud potěšení
blaženost
nechť si všichni rozpomeneme,že jsme láska
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

When Peace is Hard to Find
Holding So Tight to a Troubled Mind
Where Fires Burn, and Rivers Flow
By Your Grace is the only Road I KnowKdyž je těžké najít klidDržet se tak pevně v neklidné mysliKde hoří ohně a tečou řekyTvou milostí je jediná cesta, kterou znám

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.