Retreat AMAZONKA WILD & FREE v Portugalsku. POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO!!!  KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

Může být konflikt cesta k prohloubení intimity?

95x0

#ALOHADĚLOHA,

většina z nás velmi pochopitelně vnímá konflikt jako něco, co vytváří odloučení a napětí, tento postoj vychází z naší všeobecné zkušenosti, že konflikt je něco nepříjemného, co většinou „musíme zvládnout.“

Ptáš se tedy, jak je možné vnímat konflikt jako způsob prohloubení intimity ve tvých vtazích a zda je to vůbec možné i pro tebe?

***
Hned po několika dnech v Peru jsem se ocitla u vodopádu a v posvátné ceremonii očisty. Vodopády jsou moje doma a tak i tam jsem byla s láskou obejmutá. Na fotce vidíš šamana z národu Queros, kteří jsou poslední žijící rodu Inka. Tento šaman Maestro Guillermo nejen požehnal mou cestu, ale také mě pořádně vodápádem a květinami očistil. Bylo to jako na Velikonoční pomlázka, pěkně pošlehat místo proutků květiny a listy stromů. 

šťavnatá svatyně.


Co u většiny lidí vyvolává konflikt za reakce?

Bojíme se ho.
Vyhýbáme se mu.
Utíkáme před ním.

Přirozeně. Dává to smysl.

Dává to takový smysl zejména tehdy, pokud jsme se nikdy nesetkali s konfliktem, který by byl bezpečný nebo měl řešení, které by zanechalo ve všech zúčastněných pocit, že jsou viděni, vyslyšeni a že jejich slova a emoce jsou opravdu důležité.

Nicméně příležitosti, kterou konflikty nebo hádky představují a přinášejí do našich životů, jsou ve skutečnosti pozvání k hlubšímu porozumění partnerovi i sami sobě.

Toto hlubší porozumění vytváří příležitost a často i přirozenou touhu vykročit jim vstříc, a to přirozeně vytváří pocit hlubší citové intimity a lásky.

Představ si….

Jaké by to bylo, kdybys jakýkoli druh neshody nebo nedorozumění skutečně vnímala jako způsob, jak prohloubit své spojení s osobou, na které ti opravdu záleží?

Co kdyby začátek konfliktu byla nevyřčená pozvánka do hlubší intimity a lásky?

Jak bys konflikt vnímala potom? Opravdu bys utíkala, nebo by si konfliktům šla vstříc?

Ovšem aby byl tento model účinný, musíme se vzdát několika věcí…

>>> Musíme se vzdát představy o tom, co je správné a co špatné, a být ZVĚDAVÍ na zcela reálné zkušenosti a emoce, které každý člověk prožívá (a to se občas nemusí cítit dobře).

>>> S tím souvisí také vzdání se viny (pokud neexistuje dobré nebo špatné, ale pouze tvoje a moje, nemůže existovat ani vina).

>>> Bez obviňování se naše srdce přirozeně cítí otevřenější nejen k vyjádření naší bolesti, ale také k pochopení skutečné bolesti, kterou prožívá ten druhý (vyjádřená bolest, která je viděna a pro kterou je zachován prostor = léčení, přirozené zjemnění a hlubší spojení).

Začátkem této cesty pro tebe může být například jen přenesení láskyplného vědomí na tvou přirozenou reakci na hádku/konflikt. Pokud se do této situace dostaneš, vzpomeň si na to, že konflikt nemusí být nepříjemný, že může být i cestou k hlubšímu propojení. A už jen tvé vědomí mění reality, světy, srdce, situace.

Co uděláš?
Jak reaguje tvé tělo?

Zažila jsi někdy konflikt, který prohloubil tvé intimní spojení s někým?

Víš mnohem víc než o hádkách je to totiž o komunikaci ze srdce a „boundaries bitches“ neboli hranicemi, které jsou s tvým srdcem v souladu a nejen s tím tě může podpořit stádo koní a já společně v Portugalsku. Moc tě zvu. 

POZVÁNKA: Pobyt Amazonka WILD & FREE v Portugalsku.

Věděla jsi, že se se mnou můžeš vydat za divokými koňmi a oceánem do Portugalska již v červenci 22-28/07/2024, a ještě u toho být provedena praktikami a rituály? Máme poslední volná místa, je jedno tvoje? Mrkni na záznam živého Q&A hovoru, kde o celém pobytu sdílím víc tady >>>

Pokud chceš vědět ještě více o pobytu ‚Amazonka WILD & FREE‘ v Portugalsku, dej mi vědět do komentáře.

šťavnatá slova.

svým srdcem rozezním
svým lůnem probudím
spící energii
uvnitř země
dračí matku
pro tebe i pro mě.

šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>

štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

štavnatá hudba.
jsem připravena přijmout
jsem připravena věřit
že je tu něco zvláštního
mezi námi dvěma
dvě duše se spojují..

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.