#112 Kosmické Lůno

#ALOHADĚLOHA,
Stačí jedna žena, která je plně propojená se svým lůnem, srdcem a třetím okem a dějí se zázraky. Když se takových probouzejících žen sejde hned 600 je to…cítíš to? Jooo veliký.
šťavnatá svatyně.

Proč jsem si zvolila být součástí akce Alchymie Ženy Naživo už víš z předešlých příspěvků, ale to, co potom přišlo naživo na pódiu, i mě překvapilo. To jsou ty momenty, kdy skrze mě tvoří vesmír. Kdy se můžu naprosto uvolnit do důvěry uvnitř a nechat proudit kanál světla a rozpomenutí.

Můj vstup jsem nazvala Aktivace Plného Potenciálu a to se dělo…jednoduše magic. Některým ženám bylo potřeba uvolnit jejich propojení s mučednicí a služebnicí ať fyzicky nebo energeticky. Z jejich pole se uvolnila jakákoliv energie, kterou by jejich bytost považovala na někoho NAD nimi. Některé si nesly implantáty z jiných životů, které jim karmicky byly vložené do těla…a jiným se zase pole rozšiřovalo, aby svůj plný potenciál mohly žít v jemnosti. A také proudila hojnost všemi směry. Prostě ŽENA = PŘIRODA = přímá linka do všetvořícího vesmíru.

A to všechno se dělo, když jsem si já hrála na mísu a stála tam. Řeknu ti, byla to z toho pódia opravdu podívaná. Občas si říkám, že bych to, co se děje energeticky zkusila namalovat a přiblížit, tak snad i slova dají závan vibraci prostoru, který s tebou sdílím.

A děkuju, že můžu.

realita je tvořena uvolněním
se do proudu vesmíru,který ti vždy nese to,
co je pro tebe v nejvyšším souladu.
v souladu evoluce tvé duše na zemi 
– e

Jak poznáš, že je to pro tebe místo, člověk, cesta, práce v souladu?Zeptáš se srdce, svatyně a své duše. A pokud je celý tvůj kanál za jedno…a cítíš Nejvyšší Nadšení, tak je to to ono.
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
šťavnatá POZVÁNKA.

Již 27.8 máš možnost se mnou být opět ŽIVĚ. Tentokrát v poli zázraků a manifestace reality. Naučíš se toho spousty a hlavně začneš tvořit svou realitu. Staň se MISTRYNÍ MANIFESTACE. Na Masterclass se registruj tady >>>

štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

taková vibrace provází manifestaci: plodná půda pod nohama a uvnitř sebe.

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. 

Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.

Komentáře