RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

Jak slavit narozeniny jinak a proč?

95x0

#ALOHADĚLOHA,

Narozeniny nebo jak tomu já říkám znovuzrozeniny jsou rozhodně důvod k oslavě. Pro mě je ale důležitější ten energetický prostor kolem narozenin (aka narozeninový portál), který se otevírá, a který mnoho lidí vůbec nevyužívá v plné síle toho, co je pro nás možné.

Sbíhají  se v něm reality, světy, možnosti a životy, kde jsme zvané posbírat kousíčky z minulosti, být plně v přítomnosti a ladit se a vstoupit do nové vibrace duše a propojení s nejvyšší časovou linkou, která je pro nás přichystaná. Ty sny, které si přejeme žít. A to vše se děje velice fyzicky v propojení s naší mateřskou linií a samozřejmě i naším vlastním porodem.

V tomto emailu ti posdílím tipy na to, jak pro sebe vytvořit ten nejpodpůrnější prostor pro narozeniny skrze inspiraci z mých znovuzrozenin, a také zjistíš, proč by sis to měla dopřát pro sebe i ty! 

Vím, že pokud jsi tady a čteš tento email, tak jsi ženou, která na sobě pracuje, která si volí být tou nejnádhernější verzí sama sebe. A tím myslím SAMA SEBOU opravdu, autenticky s otevřeným srdcem a rozkvetlým lůnem. A také vím, že to často není cesta jednoduchá. Zve nás k prozkoumání našich vnitřních procesů, nastavení a pouštění.

V programu Lemurské Lůno učím o důležitosti toho, jak se neustále měníme. Učím o znovuzrození skrze brány krve a jednou z těchto bran krve je i náš porod. Náš porod je také spojen s tím, jak u nás probíhá měsíční cyklus a naše měsíčky. Je toho hodně co sdílet, proto na to mám celý program.

Každopádně co tedy má náš porod společného s našimi narozeninami? 

Během portálu našich narozenin je opona energetických světů velice tenká a my máme možnost:

1. vidět staré otisky, které se hlásí o přepsání, proměnu, které nás drží od žití života, který si přejeme a opravdu je pro sebe změnit.

Proto je důležité zpomalit a vědomě se ladit na to, co si volíš přepsat. 

Když se ohlédnu pár let nazpět na mé narozeniny dám pár příkladů toho, co jsem přepisovala já:

2021 jsem poprosila mé nejbližší ženy a muže tady o to držet mi narozeninový rituál na odlehlém energeticky silném ostrově a oholit mi hlavu. Přála jsem si, abychom byli všichni nazí a užívali si společně přírody. V čistotě a nevinnosti našeho přátelství. Vědomě jsem tím přepisovala to, že jsem se narodila v nemocnici se všemi těmi světly ze zářivek a milióny dalších lidí a energií, které moje mamka v životě předtím nikdy nepotkala, a tím sterilním prostředím, do kterého jsem vplula. Poté oholená jsem se učila sama sebe držet a pečovat o sebe jako to miminko. Křehkost a jemnost.

2022 přála jsem si naprostou vědomou party s tancem a kakaem v obklopení komunity a jejich reflexi. A tak se nás sešlo přes 40 v mé tehdejší luxusní vile na ostrově u oceánu a oslavovali jsme se západem slunce, mantrami, tancem, kakaem, ohněm a plavbou za mantami. Během těchto narozenin jsem měla rituál se ženami se záměrem naučit se přijímat plně, každou buňkou ženskou lásku. U přírody už mi to šlo hladce, ale s ženami lidmi to bylo těžší. Ptáš se proč? Protože nám s mamkou po mém narození nešlo kojit. (Muži měli během tohoto rituálu společný skok z útesu. To nám to pak mezi sebou jiskřilo.)

Letos mě to zavolalo ještě hlouběji do momentu před porodem. Zjistila jsem, že automaticky na narozeniny a v životě mám jednu vrstvu, která chce být pořád sama a nedovolí hlubší intimitu s přáteli. Odkud se bere? Mamka se mnou totiž byla v porodnici sama. Opakuje to s takovým smutkem, který z ní cítím. A já jsem tam to její nastavení měla. Bylo to moje? Nebylo. A tak jsem to v jemnosti tento rok proměnila. Nechala jsem se vidět a říct: „Já nechci být sama, chci být s někým s kým můžu být společně a sama, kdo cítí hloubky a propojení, které běžné oko necítí. Budeš prosím se mnou?“ 

2. Nasát všechnu tu lásku a požehnání, která do našeho pole směřují.

Mou každoroční praktikou je zpomalit a vědomě si vytvořit prostor, kde nechávám každou buňku svého těla, aby se koupala v té lásce a přítomnosti, která ke mě skrze přání k narozeninám směřuje. Jen dýchám a vyživuji. Nechávám ať se mě tato přání dotknou na nejhlubších místech mé bytosti. A tím nemyslím si ty zprávy online číst. Mluvím o čase offline, kdy se můžeš rozpustit a užívat si to laskání, které k tobě proudí. A pokud můžeš také naprosto zpomalit přání k narozeninám, která přichází naživo. Opravdu je přijmout. Opravdu si dovolit oslavit sama sebe, tak to je extra dávka. 

3. Být vidět ve světle darů své duše

Slunce jako naše jediná hvězda v naší galaxii září na obloze v souhvězdí tvých narozenin. Je to čas přinést na zemi svůj otisk, jedinečnost. Ať to pro tebe vypadá jakkoliv. Tento rok je to pro mě nahrávání alba pro ženy s písničkami, na kterých si pěkných pár let sedím. Pro tebe to může být spuštění nového programu. Uspořádání Výstavy. Živé vysílání. Nová Nabídka. Kniha. Cokoliv.

Když zpomalíš nejen během narozenin…nadechneš se do srdce a začneš cítít všechny vrstvy sebe, co tě uvnitř čeká? Těším se, že tě tento článek inspiruje k tvé vlastní zpomalené verzi tvých narozenin. 

čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu

 inspirace tady >>>

INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

hudba.

Bohyně Uvnitř. Mantra pro tu tvou…

MILUJI tě.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.