RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#163 DARY dělohy

140x0
#ALOHADĚLOHA
Často to jediné, co se o děloze učíme je to, že je naším reprodukčním orgánem. Znamená to, že naše kouzelné dělohy nejsou na nic jiného? Opravdu to tedy znamená to, že naše děloha se zářením, vitalitou nebo vytvářením nového života není spojena jiným způsobem?

***
Momentky z posledních několika dní, kdy jsem se nořila do hlubin své duše v propojení s horkými prameny, dechem a ohněm. A také jsem si zázračně stihla odběhnout a požehnat mou milovanou setřičku v posvátném chrámu vodopádu. Děkujuuu každý den za každý den. Poslední dva měsíce jsem měla trošku těžší období a milovat se nebylo vůbec jednoduché. A další nádech a nádherný západ slunce. Děkuji.
šťavnatá svatyně.

Takže co nám učebnice anatomie o děloze neříkají?
Tvá děloha je posvátným prostorem, svoje místečko má v podbříšku několik centimetrů pod pupíkem. Děloha je přímou linií komunikace těla k samotnému Zdroji vesmíru, chaosu a prvotní jiskřičce života, která je základem všeho živého.

Často se mě ženy ptají na to, zda jsou ještě ženami poté, když například kvůli nemoci či čemukoliv jinému, musely podstoupit operaci odstranění dělohy. A proto pro všechny ženy mám dnes moc důležitou zprávu: tvá schopnost propojit se s energetickým centrem tvé dělohy ~  tvého lůna, není závislá na přítomnosti tvých ženských orgánů. To znamená, že pokud ti byla vyjmuta děloha, stále máš dělohu. Energeticky je tvá děloha stále přítomná. Znamená to také, že i pokud máš pouze jeden vaječník, tak i přesto máš tam ten druhý máš energeticky. Lůno ve svém esenciálním významu daleko přesahuje jakoukoliv fyzickou přítomnosti tvých reprodukčních orgánů.

Lůno je posvátný prostor, kde pramení tvá smyslnost, intuice a je také portálem prvotní síly Vesmíru. Možná tě proto nepřekvapí, že i starověké sanskrtské slovo yoni, které v překladu znamená posvátný průchod nebo doslova „Zdroj“, se používá k popisu vagíny a dělohy již po tisíce let.

V systému čaker je prostor dělohy známý jako Svadisthana čakra, neboli sakrální centrum. Ve starověkých védských naukách, které se datují před více než deseti tisíci lety, se svadisthana čakra znázorňuje jako mléčně bílý srpek měsíce obrácený vzhůru, symbolizuje spojení s elementem vody a  propojení s našimi touhami, smyslností, kreativitou, propojení s proudem života a také se sexuální energií.

Oblast dělohy je proto fyzickým a energetickým centrem, ze kterého pramení pulz naší bytosti. Z tohoto místa se rodí nejen nový život, ale je také prostorem, ve kterém rostou semínka nových vizí, nápadů a projektů.

Spojením s moudrostí lůna není jen o pochopení informací z tvé mysli, ale je to o rozpomenutí si na prvotní pulz. Je to o tom, že každá tvá buňka ví. Propojení s energetickou oblastí dělohy je jako naladění na vesmírný puls zdroje, zázrak, který pulzuje skrytými energiemi života. Je to nejen spojení s fyzickým prostorem, ale také s nekonečným tokem kreativity a životní síly, který proudí skrze tebe.

Skrze toto propojení se přirozeně otevíráš nejen smyslným prožitkům, ale i hluboké intuici, která ti ukazuje cestu k vlastní autentičnosti a síle.Propojení s lůnem je spojení s vesmírným zdrojem života, kde se rodí nejen nový život, ale i nové možnosti a inspirace pro tvé každodenní dobrodružství.
Propojení s lůnem je cesta pravdy, sebereflexe, vnitřního zkoumání a spousta a spousta praxe.

A to vše je jen začátek. Jsi připravena ponořit se hlouběji?

Zvu tě to vše a mnohem víc se mnou zažít v programech a retreatech, kde jsi vždy zvaná a vítaná.
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

máš odvahu vydat se s jemností a láskou za hranici možného? <3

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.