RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

{DÁREK} Ve Světle Hojnosti

138x0
#ALOHADĚLOHA,
Dnes děkuji světlu.
Dnes děkuji za světlo.
Světlem jsem já.
A světlem jsi i ty.

I během těch nejtemnějších dní a nocí. A proto pro tebe dnes mám slunovratový dáreček v podobě úplně nové aktivace světla hojnosti. Protože, když si rozpomeneme na naši vnitřní hodnotu, tak se kolem náš svět promění. A jak? Do světla a lásky. 

Tuto aktivaci jsem připravila pro jeden online kongres, ale byla na to publikum MOC, takže to mooooc ti teď posílám a slibuju, že je to moc dobrý 😉 

Mooooc světla, mooooc bohatství a mooooc finanční svobody a penízků milovaných. Nechť to teče a proudí i pro tebe, protože si to zasloužíš.A také mooooc lásky a mooooc jemnosti během kouřových nocí a vánoční pohodičky.

A jako dáreček od tebe pro mě bude úplně nejkouzelnější pokud mi dáš vědět tady emailem nebo tagnutím na instagramu nebo obojí, jaké pro tebe toto video je.

Klidně tento email přepošli všem, které podpoří. 

Děkuji ti z celého srdce. 
Vyzvednu si DÁREK: Ve Světle Hojnosti
Žij své kouzlo!
P.S. Plný program Amazonka je právě teď otevřen přihlášení a bude vedený přímo ŽIVĚ s Eliškou. Je zaměřený na aktivaci sebehodnoty, sebelásky a orgasmického světla uvnitř tebe. Tvého plamenu života. Přidej se s nádhernou cenou, stačí zadat slevový kód ZASVECENI. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFORMACÍ >>> 

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.