RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

Bolest & Rozkvět Lůna v jednom prožitku. Jde to?

52x0

#ALOHADĚLOHA,

Každá žena si nese příběhy lůna, které jsou předané skrze naši mateřskou linii a často se na ně díváme jako na něco, co přeci už nechceme. Bolesti, traumata kvůli kterým se v životě cyklíme a ne a ne žít to, co si přejeme. Naše lůno skrývá tyto otisky a také dary tvé linie.
To důležité je vědět, že tyto staré otisky můžeš proměnit v dary a zároveň, že tvé léčení a rozpomínání může jít ruku v ruce. Nemusíš být perfektně uzdravená, očištěná atd., abys byla schopná prožívat celým tělem pulzující lásku, žila v proudu hojnosti a měla naplňující vztahy a poslání. 

Nemusí to být buď jedno nebo druhé. Krůček po krůčku, v tempu tvého nervového systému a rytmu přírody…

***
Nyepi, Den Ticha, je můj nejoblíbenější den, protože přímo ladí s moudrostí lůna: Všechno vypnout a zůstat doma. Na ostrově je naprostý klid včetně letiště, které je zavřené. Ty hvězdy, to všudypřítomné ticho přírody, kdy jsou slyšet ty nejniternější přání.

A tady ve fotkách ti posílám příšerky Bali. Ceremonie Ogoh Ogoh je večer před Nyepi. Pozváni do světla jsou lidští démoni, stíny, které jsou v různých podobách i podporou pro zemi. Démon napravo například je spirit stromů, který vezme všechny, co tady na ostrově zkupují pozemky a kácí stromy.

šťavnatá svatyně.

Je velmi omezující nosit v sobě hluboké (často nevědomé) kódy přesvědčení, že: „Až se uzdravíš, pak teprve budeš schopna dosáhnout or*asmu“ , „Až si tohle téma zpracuji, tak pak teprve budu moci…“ , „Nemohu být v naplňujícím vztahu, protože jsem ….„,

Tato stará paradigmata jsou velmi frustrující – a co víc, nejsou pravda. Můžeme se léčit a zároveň se i otevírat životu. Není to oddělené a je jen na nás, zda si zvolíme překročit paradigma starého nastavení, že jsme špatně, jsme porouchané a nejdříve se musíme opravit nebo si to musíme zasloužit, a teprve potom dostaneme „odměnu„. Chci ti dnes říct něco moc důležitého – není to něco za něco. Je to TOTO A TAKÉ TOTO. Řekni si to nahlas.

Ve skutečnosti to funguje dohromady. Mít zážitky potěšení, žít opravdovou svobodu a blaženost. Žít to, co si přeješ JE pomoc při uzdravování. A léčení zase pomáhá vytvořit prostor pro potěšení, lásku, blaženost…to, co si přeješ ty.

Sexuální bolest, otupělost, frustrace, nedostatečnost… I zdánlivě malé bolístky, které jsou propojené s tvým lůnem mohou znamenat, že se mnoho z nás po většinu svého dospělého života uzavře a znecitliví.

Vždy mě překvapuje, kolik mých klientek má problém s dosažením or*asmu, nebo s pocitem rozkoše během milovaná. Nedalo mi to spát a musela jsem vytvořit něco pro sebe a pro všechny ženy na světě, tak abychom opravdu mohly být samy sebou. Prožívat to, co je zrovna přítomné včetně mnohem, mnohem, mnohem víc rozkoše a lásky.

Hodiny, dny, roky jsem strávila hledáním cest a stále se ještě učím a objevuji. Je to poslání duše. Vím to, protože když se z ničeho nic objevily v mém těle or*asmické proudy, cítila jsem se vedená, bylo to magické. A v ten moment jsem věděla, že nejen já, ale každá žena může být orgasmická navzdory své minulosti. I ty máš možnost být otevřená možnosti a novým prožitkům, než věnovat svou energii dokola se pakujícímu převyprávění příběhů své minulosti.

Zvládnutí těchto energetických stagnací nevyžaduje nutně jejich úplné odstranění, ale spíše vytváření prostoru pro koexistenci s těmito tvými částmi tebe. Proto je klíčová tvá emocionální inteligence a sebepřijetí, což ti umožňuje otevřít se různým formám a vrstvám intimity, včetně celotělových, tantrických nebo cervikálních or*asmů, lásky, bohatství…

A naopak propojení s tvým lůnem a jeho moudrostí, intimita sama se sebou a techniky, rituály a ceremonie, které sdílím, ti mohou dobře posloužit jako nástroje pro propojení s tvým vlastním tělem, s prohloubení vnímání a posílením spojení (překvapivě) mezi tvým tělem a myslí. Přijetí vlastních příběhů vědomě a plně na všech úrovních je tedy přirozenou součástí této cesty k rozšíření se*uálního a intimního zdraví v životě, žití v souladu sama se sebou a proudem hojnosti, kterým jako žena jsi. 

Když to mohu žít já, vím jistě, že ty to můžeš žít také.

Pokud máš pocit, že právě teď je pro tebe ten správný čas začít svou cestu za probuzením svého Lůna, svou cestu nejen za rozkoší, ale i za moudrostí a posvátností – něco pro tebe mám:

Chceš být součástí?

Pro více informací o masterclass video sérii klikni tady >>>

šťavnatá slova.

O co si tvé tělo říká?

Přítomnost.

Dotek.

Něha.

Naslouchání.

Přítomnost.

šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>

štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

štavnatá hudba.

Každou minutu svého života máš možnostvše změnit…

pro sebe,

pro generace před,

pro generace po,

pro celý svět…

<3

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.