#84 Víš, co je na tobě nejvíc s.exy?

#ALOHADĚLOHA,

Další dávka šťavnaté inspirace, která tě bude provázet tento týden je tady pro tebe.

Minulý týden jsme se ladily na vnitřní zpěv naší svatyně. Na to, jak se jemně nechat vést…jak každý den na chvilenku opustit vedení ega a mysli a předat ho naší svatyni, našemu srdci a duši. Jaké to pro tebe bylo být viděna a vyslyšena ve své pravdě, která pramení z tvého lůna? Máš chuť jít ještě dál?

šťavnatá svatyně.
Svatyně pokud slastně mlaská a září, tak kouzlí posvátný vesmír kolem. A absolutně MILUJE pozornost! Jak je na tom ta tvoje?

Přemýšlela jsi někdy nad tím, co je na tobě nejvíc sexy? Není to make-up, není to tvoje vyzývavé oblečení, ani speciální účes. Je to tvoje s.exuální životní energie a přítomnost ve tvém těle TEĎ.
Žena, která je plně ve svém těle – je také nejvíc s.exy. Živá. Šťavnatá. Plná. Plná sebe sama!

Už si nějaký kus cesty ušla, a tak víš, že je jenom na tobě, kdy řekneš DOST výmluvám. Volím si sama sebe a své krásné tělo, protože je nejkrásnější, sexy, šťavnaté, plné života… a moje. Přesně tak jak je teď. TO JE NEJVÍC.

Ptáš se jak na to? Klíčem k této bráně přítomnosti tady a teď je tvoje:
p-o-z-o-r-n-o-s-t
pohyb
dech.


Dopřej si tento týden šťavnatou dávku jemné láskyplné pozornosti pro tebe celou. Veď svoji přítomnost do každého kousíčku svého těla! Pomocí svého dechu se do svého těla ponoř jako do vln oceánu a proplav všechna tajná místečka. Staň se v jedné písni oceánem, vlnou přítomnosti ve svém těle.

Napadají tě k tomu další otázky? Nebo si jen přeješ být na své cestě podpořena? Posdílej na Facebooku v privátní ženské skupince ŽENSKÁ PŘIROZENOSTtady >>>.

šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>

štavnatá slova.

vysnívám svůj život
každým nádechem
vibruji do vesmíru
každým nádechem
pulzuji svou svatyní
žiji své kouzlo
teďnáhrdelník BEARTH™.

I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>

čarovný čtvrtek.
Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1). 

šťavnatý mentorink.
Jsem vedena otevřít prostor ješte pro jednu kouzelnou bytost a moc se těším, .koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  

štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂


štavnatá hudba.
Prazvláštní obrázek…ale nenech se zmást, tato hudba tě probudí. Užij si ji.

MILUJU tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn
PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Přidej se na cestu HOJNOSTI. Webinář zDARma je pro tebe tady >>>


NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.


Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“

UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!
Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.

Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: