#82 Tři kvality, které ti zaručí dlouhodobou přitažlivost ve vztahu!

#ALOHADĚLOHA,


Tato šťavnatá středa je pokračováním předešlých dvou, kde jsme na cestě toho, jak vytvořit a dlouhodobě pulzovat atraktivitou a přitažlivostí, která ti zaručí to, že tě muž bude milovat a zbožňovatNa sebevědomí, o kterém jsme se již bavily, a které do svého života můžeš denně přivádět maličkostmi, jako jsou tvé oblíbené boty nebo rtěnka a samozřejmě také hlubokou vnitřní transformací (třeba skrze programy Amazonka nebo Smyslná Žena, které z celého srdce doporučuji), se dnes koukneme na další tři kvality, které jsou ti nejpřitažlivější na ženách. A to nejen pro muže…v momentě, kdy tyto kvality objevíš v sobě, budeš zářit ze vnitř a to nejvíc pro sebe! A v tom je tak krásně.


šťavnatá svatyně.

Jaká je ta další kvalita, která v mužích přirozeně aktivuje dlouhodobou přitažlivost, kdy muž o ženu chce pečovat, ochránit, strávit čas, přispět, udělat šťastnou a zamilovat se?

AUTENTIČNOST!

Jeden z nej komplementům které muž může ženě dát je: „Ty jsi opravdová.“ Což znamená, máš odvahu být sama sebou ať si ostatní říkají co chtějí, žít ze vnitř sama sebe. Muži v sobě mají naistalovaný barometr nepravdy…uvnitř cítí, pokud jsi to ty nebo si jen hraješ a podléháš jeho energii a snažíš se o jeho lásku. Je to tak, že to, co muže na nás přitahuje je také dobré pro nás. A vidíš to propojení čím více sebevědomí, tím jsem autentičtější, čím více sebe lásky tím jsem více sama sebou.VÁŠEŇ!
Co je tvou vášní? Vědci změřili zvýšení hormonu spokojenosti u mužů v momentě, kdy žena mluví o své vášni a jako ji (její práce, malování, plavání, procházky…je to naprosto jedno) přináší potěšení a hlubokou spokojenost. Opravdu nezáleží na tom, jestli tvou největší vášní je zachránit celý Amazonský prales nebo upéct tu nej bábovku, důležitá je vibrace, kterou muž registruje ve stejném centru mozku jako hudbu a jako stěžování si (které je mimochodem totální stahovač mužské energie, kdy muž musí okamžitě pryč).

OTEVŘENOST~PŘIJÍMÁNÍ!

Přijímání, vnímání …otevřenost…jsou dva druhy, které muž v životě potřebuje a nemůže bez ní být. Muž potřebuje naše přijmutí a otevřenost všem cestám, kterým nám ukazuje, že o nás pečuje…ochraňuje a stará se, dělá nás š’tastnou a přidává hodnotu…toto je vyjádření toho jeho velkého pocitu lásky skrze ZAJÍMÁM SE O TEBE, jsi pro mě důležitá (ty k těmto jeho projevům lásky samozřejmě můžeš mít i hranice a ty hranice sdílet milovaně, jemně). V momentě, kdy je muž okouzlen, tak je jeho jediným cílem do kterého dává celé své srdce: Co pro ni můžu udělat, co ji můžu dát!“ A co potřebuje zpět? Tvou energii plného přijmutí jeho darů. A tak energie může proudit a muž neustále hledá, co pro tebe může udělat. Dát a dát a my musíme uvolnit to staré nastavení „všechno zvládnu sama“ PŘIJÍMAT A UŽÍVAT SI TO (místo to Ne, to nepotřebuju, ne to si nezasloužím, ne já už jeden mám, ne, to si můžu pořídit sama, ne určitě neutrácej na mě ty peníze k tomu ANO, děkuju, že na mě myslíš, jsi ÚŽASNÝ! Ano, ano ano). 

A dalším druhem otevřenosti je PŘIJMOUT MUŽE jako MUŽE, takový jaký je, ne jako nějakého zarostlého neandrtálce s emoční inteligencí zlobící ženy. Neakceptovatelné, okamžitě POTRESTAT! …ale muže, který je muž s jeho mužstvím, kterému ve většině času nerozumíme, protože máme naistalovaný úplně jiný operační systém. Víc a víc se jako ženy otevřeme poznat, co muži opravdu jsou a jak fungují, zjistíme, že nám chtějí dávat to, co potřebujeme, to, po čem toužíme, jejich formou a že nám to umožňuje se uvolnit a přijmout je plně. Muž odpovídá na energii ženy, na to, co vyzařuje.
šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>


štavnatá slova.

ano
ano
ano
přijímám dary vesmíru, 
které přichází z míst,
které čekám, i neočekávaných
zasloužím si to nej
a vidím to v denodenních maličkostech
říkám ano podpoře, lehkosti a zázrakům


VIBRUJ VESMÍREM.

Přes tisíc lidiček, 20+ speakerů, meditace, aktivace, sdílení a praktické kroky. To všechno je pro tebe stále dostupné zDARma. Mrkni sem>>>
náhrdelník BEARTH™.
I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>
čarovný čtvrtek.
Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1). A TAKÉ ZAČÍNÁME tvořit skupinu VIBRUJ VESMÍREM, pro muže i ženy, která rozvibruje ty nejhlubší místečka ve tvé duši, najdeš ji také na Facebooku.


šťavnatý mentorink.
Jsem vedena otevřít prostor ješte pro jednu kouzelnou bytost a moc se těším, koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  


štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂


štavnatá hudba.
Nech se unést, spadnout…nech vítr ať tě nese.
MILUJU tě.
LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.

„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Přidej se na cestu HOJNOSTI. Webinář zDARma je pro tebe tady >>>
NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“

UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. 

Poslouchej své TĚLO!Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: