#80 Jsi frustrovaná nebo jednodušše lehce zmatená z mužů?

#ALOHADĚLOHA,
Ahoooj nádherná a zářivá,
V osobních konzultacích, sdíleních a workshopech od žen často slyším otázky ohledně mužů. Je to ten pravý? Budeme spolu šťastní? Jak je možné, že se z něj stala lenošivá brambora, která mě přestala oslavovat. Jak si přitáhnu toho správného muže? Jak se stanu atraktivní? Na začátku se tak snažil a teď nic? Na všechny tyto otázky mám odpovědi, které jsou i výzkumem na stovkách mužů prokázané…
šťavnatá svatyně.

Odpověď muži jsou z Marsu a ženy z Venuše někomu stačit může, mně ale ne. Vztahy, jak vnitřní k sobě, tak vnější a přitažlivost zkoumám už spoustu let a teď k tomu mám také kouzelného muže, kterého můžu pozorovat a všechno s ním zkoušet na úrovni, která nese hloubku, vzájemnou úctu a podporu osobní cesty každého z nás. 

Muži mají naprosto odlišné hodnoty od žen. V momentě, kdy se na ně přestaneme koukat jako na ženu s koulema a začneme se ptát, jaký je ten důvod proč muž dělá to, co dělá s naprostou zvědavostí, zjistíme, že přitáhnout si muže, být atraktivní a pro něj s.exy, udržet magnetismus, je velice jednoduché.

Dnes ti povím, jak v sobě zaktivovat s.exuální přitažlivost a příští středu se podíváme na dlouhodobou přitažlivost.  

Muži jsou vizuální…dívají se, pohledy na ženy v nich aktivují hormony a je to vryté v jejich přirozenosti. Hello všechny reklamy mířené na to, aby ženy změnily to, jak vypadají.

Co je tedy TO s.exuálně atraktivní (od nejméně důležitého po nejvíce)

1. Zářivé vlasy (kolik podle průzkumu žena potřebuje mít zářivých vlasů, aby k ní muž cítil přitažlivost a chtěl se s ní milovat? 5%!)

2. tvarované tělo (co je překvapením, je to, že to neznamená tělo jako Barbie nebo to, co je upravené ve photoshopu v magazínech…všechny formy, podle průzkumu se na 1000% najde muž, který bude naprosto paf ze tvého těla, takového, jaké teď právě je.) Aka ZVOL si muže, pro kterého se nemusíš měnit, malovat, přetvářek, kterého vzrušuje tvůj zadeček a všechno ostatní, tak jak je! Proč bys musela vynakládat energii k tomu měnit se, představ si kolik by stálo energie se chtít neustále měnit, být jiná…

3. SMYSLNOST…druhá nejvíce rajcovní kvalita, kterou muži milují na ženách je právě smyslnost, která vyžaduje propojení s vnitřním potěšením…s naším vnitřním nadržením. Spousta žen se snaží změnit na venek místo toho kouknout dovnitř. To, co ti začne přitahovat muže JE TVÉ VLASTNÍ POTĚŠENÍ! A je to venku…

4. A tou první kvalitou, která vítězí nad všemi ostatními je podle průzkumu S.EXUÁLNÍ ENERGIE. Energie, se kterou žena umí pracovat, dokáže ji zamířit a tvořit s ní. Protože, pokud žena cítí, že je s.exy, tak je s.exy. Ať má lesklé vlasy nebo ne, jakýkoliv tvar těla…její aura vyzařuje uvnitřnění její energie. Trik je v tom za prvé tuto energie probudit, za druhé vědět, jak tato energie funguje v těla a za třetí umět ji používat. (Protože existuje spousta žen, které mají energii aktivní a přitahují muže jako čmeláky na med, ale ne toho, kterého si přejí)

S touto tajemnou a nádhernou energií tě učím pracovat v těch nejucelenějších programech Smyslná žena a Amazonka. Jsou neeej. A příště ti prozradím, co stojí za dlouhodobou přitažlivostí!

A muži, ti jsou nej, když jedí banán nebo spí…hahahaaa. Posílám obejmutí z mé přetékající náruče.
šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatá slova.

vstup do chrámu svého těla

volá
chce
a tiše
ti šeptá
poslechneš ji?
náhrdelník BEARTH™.I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>
čarovný čtvrtek.
Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1). A TAKÉ ZAČÍNÁME tvořit skupinu VIBRUJ VESMÍREM, pro muže i ženy, která rozvibruje ty nejhlubší místečka ve tvé duši, najdeš ji také na Facebooku.
šťavnatý mentorink
Jsem vedena otevřít prostor ješte pro jednu kouzelnou bytost a moc se těším, koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  
štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.
Hudba…Mantra, aktivující smyslnost, bohyni, SHAKTI v tobě!

MILUJU tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>
NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
eliskavaea

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“
UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!
Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: