#79 Co tě dokáže nasr*t? Impluzy a spouštěče vnitřních procesů

#ALOHADĚLOHA,
Ahoooj,
Název tohoto emailu ze mě dnes vypadl bez přemýšlení a to, proto, že ti chci dát pár nástrojů k tomu, jak pracovat se svým vnitřním světem v momentě STUDU. Kdy ti situace, věta, človíček, partner, kamarád, skupina aktivuje místa v tobě, kdy se začneš stydět. Stud zastavuje tebe jako bytost, ženu v naprosté záři, v žití svého poslání, své esence…krásyStud vytváří ve tvém těle deprese a úzkosti. Kvůli studu lidé sahají po prášcích, drogách, cigaretách, alkoholu, jídle…tak aby ty pocity v těle, které stud přináší umlčeli. V momentě, kdy svůj stud pojmenuješ, jsi v něm viděná a pustíš skrze sebe emoce, které pocit studu v tobě vyvolal…jsi venku…jsi sama sebou a dala jsi další kousek sebe do skládačky životního štěští…
šťavnatá svatyně.

Když se začneš stydět, tak se tvá svatyně stáhne, aktivuje se buď obraný systém…aka tvá nasr*nost nebo zamrznutí, a v tom nejlepším případě ty už rozpoznáš, že se v tobě hýbou emoce a vytvoříš si bezpečný prostor je cítit, dýchat a jemně své tělo přivedeš domů…do toho, že jsi dost. Do bezpečné lásky uvnitř. 

Pro tvé srdce a svatyni ti tu dám pár pomocných vět k tomu umět pojmenovat, jaký specifický pocit způsobil reakci ve tvém těle.  

1. Cítila jsem se vyčleněná
2. Cítila jsem se bezmocná
3. Cítila jsem se nevyslyšená
4. Cítila jsem se pokáraná
5. Cítila jsem se souzená6. Cítila jsem se obviněná
7. Cítila jsem se nerespektovaná
8. Cítila jsem nedostatek afektu
9. Cítila jsem se neopečovaná
10. Cítila jsem se osamocená
11. Cítila jsem se ignorovaná
12. Cítila jsem, že nemohu být upřímná
13. Cítila jsem se jako ta špatná
14. Cítila jsem se opomenutá
15. Cítila jsem se nebezpečně
16. Cítila jsem se nemilovaná
17. Cítila jsem, že to nebylo fér
18. Cítila jsem se frustrovaná 
19. Cítila jsem se odpojená
20. Cítila jsem se lapená
21. Cítila jsem nedostatek vášně
22. Cítila jse, že nemohu sdílet svůj názor
23. Cítila jsem se manipulovaná
24. Cítila jsem se být kontrolovaná

V momentě, kdy jsi schopná pojmenovat a být v tomto pocitu vidět, bez toho abys reagovala získáváš tolik tolik vlastní energie a síly zpět…a takovu lehkost bytí. 

Do hloubky toho, jak to vypadá ve fyzickém těle a jak s těmito pocity pracovat se naučíš v Amazonce, kde si také rozpomeneš na tvou pradávnou esenci, divokost, orgasmičnost, blaženost…SVOBODU a LÁSKU. 

A tahle pro mě žití této esence teď vypadá osobně…posílám ti krásný západ slunce a ponor s Mantami na ostrůvku Penida v Indonésii.
šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatá slova.

krása je tvou vnitřní přirozeností

pociť její tep
s každým nádechem
skze tebe
září
AMAZONKA soutěž.Program Amazonka je otevřen. Jeeeej. A teď od pondělí už s námi na Amazonský ostrov letí přes 20 žen!!! Gratuluji a těším se, pokud jsi jednou z nich…a pokud váháš, ještě máš chvilenku se přidat, poslední 2 dny zbývají k přihlášení. A také se můžeš přidat do taneční soutěže… Mrkni sem>>>

náhrdelník BEARTH™.
I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>
čarovný čtvrtek.
Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1). A TAKÉ ZAČÍNÁME tvořit skupinu VIBRUJ VESMÍREM, pro muže i ženy, která rozvibruje ty nejhlubší místečka ve tvé duši, najdeš ji také na Facebooku.
šťavnatý mentorink
Jsem vedena otevřít prostor ješte pro jednu kouzelnou bytost a moc se těším, koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  
štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.
Hodinová cesta krásné hudby v tobě…roztanči se do své svobody!

MILUJU tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Přidej se na cestu HOJNOSTI. Webinář zDARma je pro tebe tady >>>NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“

UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: