73# Posvátná Voda v Tobě

#ALOHADĚLOHA
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,
Dnes je den vod…a voda je život, a posvátná voda v tobě má spousty podob.

Kromě vody v buňkách a faktu, že jsi z více jak 78% voda, tak jsou v tobě tekutiny, které si zaslouží ještě více pozornosti než jsi jim možná dopodud dávala.
Já dnes oslavuji a děkuji vodě na světě a v tobě a sdílím s tebou níže více o tom, co tvé posvátné vody znamenají a jak se s nimi propojit pro své potěšení, vnitřní ženskou sílu a manifestaci.

posvátná voda tvé svatyně.
Voda plyne, proudí a mění se, tak i ty s ní a skrze ní.

Tvoje svatyně a její tekutina se mění v závislosti na tom, kde ve svém měsíčním cyklu jsi. Podle její hustoty, vláčnosti, barvě, chuti a vůni dokažeš rozpoznat, kdy máš ovulaci. Mnoho žen se učí svou svatyni objevovat a toto je cenná součást experimentování a je to součástí přirozené ochrany před početím.

Další radostnou tekutinkou v tobě je ta, která z tebe vystříkne v momentě „ženská ejakulace“. Vodopády posvátného nektaru, který je velice uvolňujícím zážitkem. Mnoho žen, si nedovolí tento druh vyvrcholení, protože mají pocit, že se počůrají nebo se nedokážou uvolnit a snaží se. Je to cesta a ženská ejakulace je možná pro každou ženu.

Nejposvátnější je tvá měsíční voda, krev. Mnoho žen žije nejen naprosto odpojených od svých vagín, ale především také od svého cyklu. Od pradávna byla krev uctívaná jako ta nejposvátnější tekutina. Použivala se na rituály, dar zemi, ochranu prostoru.

Co ti propojení s tvými měsíčky může dát? 
> přijmutí sama sebe a svého ženství> vnitřní sílu a svobodu
> propojení s divoškou – amazonkou, uvnitř tebe> aktivace tvých přirozených instinktů

A mnohem mnohem víc.
Zkus to!
O tom jak přesně se dozvíš níže…

šťavnatá čtení

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>


štavnatá slova.


život je sen,
do kterého ses probudila
tvá voda je posvátná
přijímej jí
mluv k ní vlídně, uctivě
s láskou a vděčností

svatyně plná & přetékající. SOUTĚŽ
Ještě než program Amazonka™ oficiálně otevře dveře k přihlášení mám pro tebe SOUTĚŽ o VSTUP. Ano, čtěš správně
A protože je to hlavně výzva, tak tě zvu si hrát místo soutěžit a pokud tě vylosuji, tak to bude kouzelný bonus a pokud už v programu Amazonka™ jsi, stejně tě zvu se přidat a zažehnout Amazonský oheň a přijmout svou posvátnou vodu.
Zapojením do soutěže máš možnost získat VSTUP do programu AMAZONKA™, který má hodnotu 25 490 Kč. 

SOUTĚŽ končí 10.4.2021 v poledne. Do 11.4. živě ve skupině na Facebooku vylosuji šťavnatou výherkyni.

Jaké jsou kroky k zařazení tebe do slosování?
1. Dej like příspěvku o soutěži TADY2. Napiš do komentáře pod příspěvek, co pro tebe znamená SVOBODA jedním slovem a tagni 3 kamarádky, které bys s sebou vzala na ostrov AMAZONEK, a proč?3. Sdílej jednu ze tří fotek níže na své zdi, Instagramu, kde můžeš a označ mě v příspěvku společně s #měsíčkovámaska.4. NEBO sdílej SVOU VLASTNÍ měsíčkovou masku (fotku sebe, proto je prostor měsíc, tak abys i ty mohla divočit)

Pro dvojité zařazení do slosování 3+4

5. Prosím tě o sdílení TOHOTO příspěvku na své zdi…

YouTube.Další video je živě na YouTube kanálu. Najdeš tam spousty mých mini tvořivých sdílení. Pár videí je v češtině a zbytek v angličtině. Mrkni sem>>>

náhrdelník BEARTH™.
I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>
čarovný čtvrtek.

Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).
šťavnatý mentorink

V tomto prostoru se připravuje nový posvátný kvatový upgrade. Těš se … Je mi velikou ctí být ve tvém posvátném týmu…více o tom a přihlášku najdeš tady koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

Pro mořskou vílu a posvátné vody v tobě…
MILUJU tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Přidej se do výzvy a propoj se se svou měsíčkovou krví v podobě měsíčkové masky! Stojíš za to!NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“


UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.

Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: