#70 Plynu s vesmírem, ale pořád mám prázdné kapsy…

#ALOHADĚLOHA
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,

Tento kousek postelové inspirace, který opravdu teď píšu z postele 😉 je specificky pro všechny spirituálně kreativní tvořitelky, které plynou s vesmírem, ale pořád mají prázdné kapsy…A i pokud se necítíš být kreativní tvořitelka nebo v kapsách něco máš čti dál, rozšíří ti to tvé pole o pár aha momentů.

Na mé vlastní cestě jsem se setkala s tím, že jsem vždycky měla hojnost lásky, radosti, příležitostí, krásných míst a zážitků a financí přesně na to, co jsem potřebovala…často jsem si do svého života přitahovala zážitky a příležitosti zadarmo nebo za výměnu…slastně jsem si plynula s vesmírem…nebo spíš VESMÍR PLYNUL A HÝBAL MNOU. Odezdávala jsem všechno vesmíru…
Mojí oblíbenou větou, tak jak je to teď extra trendy „Jsem ve FLOW“ a vesmír to zařídí…
cítíš za tím tu oběť? aka vesmír si se mnou dělá, co chce…

Co tím myslím? Je veliký rozdíl, když získáváš věci zadarmo z místa nedostatku a toho, že jinak nejsi schopná si hojnost vytvořit a z místa toho, kdy máš svou sílu jako tvořitelka plně ve vlastních rukou, a tak bereš do vlatních rukou i své posvátné poslání.

A víš, že každá tvá myšlenka, příběh a pocit okamžitě utváří prostor kolem tebe?

V momentě, kdy přenastavíš své vnitřní procesy a zveš sama sebe a své vyšší já do těla, tak teprve potom jsi V OPRAVDOVÉM FLOW, které je odrazem tvé nejvyšší časové linky na zemi a tvého potenciálu duše místo toho, aby bylo odrzem toho, co si přejí a tvoří ostatní kolem tebe.
svatyně plná prosperity.

Svatyně a hlavně děloha, která se otevře čiší nápady, přetéká kreativitou…proud v ní jede…a tady se dostáváme k dalšímu bodu, kdy často vídám kreativní spirituální lidi ztrácet svou energii a schopnost být ve finančním proudu.
Kreativní energie se může rozutéct na všechny strany…rozdat se kolem do projektů ostatních, rozdat se do pomoci ostatním, rozdat se dál do bytí a lelkování místo vyživujících praktik a ukotvení.
Proto je moc důležitý rituál, každý den, který ti pomůže zvolit si pro sebe priority pro každý den před tím, než ti tvá cenná energie může rozutéct na všechny strany. 

Stačí zaměřit a poslat duhu z yoni do všeho, co tvoříš s místa své aktivované sebelásky, sebevědomí a sebehodnoty. 

To se pak dějí věci…

Takhle dnes na ostrově Sumbawa běžím vstříc tomuto roku
Má slova pro tento rok jsou: TRANSPARENTNOST, EXPANZE, UZEMĚNÍ

Jáká jsou ta tvá?

šťavnatá čtení

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>


štavnatá slova.


mé vize,

příležitosti a vnější realita je odrazem mého vnitřního světa

každé mé myšlenky, emoce a příběhu.

jsem naprosto perfektní taková jaká jsem

nikdy se mnou nebylo nic špatně

jsem nádherná a jedinečná 

jsem svá vibrace jediná

v celém vesmíru

YouTube.
Další video je živě na YouTube kanálu. Najdeš tam spousty mých mini tvořivých sdílení. Pár videí je v češtině a zbytek v angličtině. Mrkni sem>>>
náhrdelník BEARTH™.
I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>
čarovný čtvrtek.

Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).
šťavnatý mentorink

V tomto prostoru se připravuje nový posvátný kvatový upgrade. Těš se … Je mi velikou ctí být ve tvém posvátném týmu…více o tom a přihlášku najdeš tady koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @stavnatasvatyne, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

Instrumentální hluboká pohodička na ranní dýchání a jemné pomilování v probuzení
MILUJU tě.
LÁSKA od klientek:

„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Webinář Bohatá Bohyně je opět otevřen, koukni sem >>>

 

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“


UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: