#66 Smyslný Sebeláskový Rituál Pro Tvou Ženskost

#ALOHADĚLOHA,
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,

Každý den posledních pár týdnů začínám tancem (viz fotka níže z dnešního brzkého rána)…
nejraději v trávě nebo ve vodě…a úplně největší potěšení mi dělá nahý tanec v dešti…

Ta divokost…
Jak se i ty můžeš napojit na svou smyslnost a divokost a dopřát si Vánoce plné sebelásky?

šťavnatá svatyně. 


Tady mám pro tebe připravených pár mini rituálků, které ti naplní a podpoří tvou yin esenci, ženskost, uvolnění, více specifických a vedených praktik najdeš v programu Smyslná žena™, vánoční nadílka se chystá <3
1. začni den dechem, který vedeš až do svatyně, ještě když jsi v posteli, stačí chvilenka napojení na sebe, co si dnes volím?, jak se mám uvnitř? a co mé tělo potřebuje? Pár otázek, které se můžeš svého těla a svatyně zeptat.
2. Dej si ranní doTEK, pomazlení sama se sebou a koukni se sama sobě do očí: Miluju tě! 

3. Dej si během dne prostor na to pobýt na sluníčku pokud je a nadechnout se a i pokud není dopřej si chvilenku spánku, stačí 10 se svou oblíbenou hudbou k uvolnění.
4. Tanči, všude, při vaření, při čekání na tramvaj, ve frontě na nákup…není potřeba celá party, stačí jedna písnička, do které se opravdu pustíš, která ti změní energii v těle.

5. Pomiluj se sama se sebou a třeba svými krystaly
6. Dej sama sebe na první místo, napiš si, co tě vyživuje a dopřej si to každý každý den.
7. Uvolnění se do vody, kterou necháš, aby tě nadnášela je to nej, i vana doma stačí, když není oceán nebo bazén.

Vesmír se to snaží doručit tvá přání, jsi jim otevřená, jsi v proudu, jsi uvolněná přijmout?

šťavnatá čtení

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>

štavnatá slova.

tvá sebeláska je medicínou pro celou zemi ~ yung pueblo

YouTube.
Další video je živě na YouTube kanálu. Najdeš tam spousty mých mini tvořivých sdílení. Pár videí je v češtině a zbytek v angličtině. Mrkni sem>>>
náhrdelník BEARTH™.

I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>
čarovný čtvrtek.

Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).
šťavnatý mentorink

Pod mými křídly jsou Hollywoodské celebrity, Britská šlechta a také stovky žen v Česku v programech a 1-1. Odvážné ANO LÁSCE, HOJNOSTI & EXPANZI je prvním krokem, druhým je se kouknout sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  ***další prostor pro privátní mentorink je momentálně v lednu 2020, je tvůj?
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @stavnatasvatyne, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

A jedna rajcovní tancovní pro tebe…
MILUJU tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ CaitlynPS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Smyslnost a divokost a být jako doma ve tvých eMOCích otevíráme společné v programu Smyslná žena™, vánoční nadílka se chystá <3
 

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“

UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: