#53 doTEK jako brána hojnosti, proč i pro tebe?

#ALOHADĚLOHA,
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,
Výdech a volnost…Během zakuklení posledních měsíců spousta lidí cítila všechna místa, která nejsou v souladu s vizí, snem, který si přejí žít…a také samotu a prázdno uvnitř, které je odkryté, protože najednou kolem nebyly dennodenní záplaty společenských událostí a dalších aktivit…najednou byla jasně vidět CENA přítomnosti, těla a života, který každá máme. Možná jsi i ty spekulovala o nových projektech a kreativních nápadech, jak vyplnit prázdnotu uvnitř sama sebe finančním příjmem, který podporuje tvou vizi. A já mám dnes tajný recept na přepnutí tvého těla do režimu lehkosti, uvolnění a raDOSTI, ve kterém i hojnost proudí jako hutná řeka.
šťavnatá svatyně. 
TEKoucím zlatem a láskou je doTEK! Mnoho z nás bylo sekundy po narození odstřihnuto od pupeční šňůry, zabaleno do zavinovačky a nazdar. Necítily jsme teplo kůže a prostě jsme nebyly DOSTatečně muchlované zato na nám osvítily pořádnou dávkou zářivky. Dar, který jsme dostaly do vínku je vzpomenout si, že 
1. napojení na zdroj lásky, hojnosti, výživy aka pupeční šnůru máme pořád skrze dech, přírodu…tělo2. DOTEK je jednou z nejjednodušších, nejdůležitějších forem regulace nervového systému těla, což znamená, že stačí obejmutí od někoho, kdo to myslí opravdu vážně a z lásky, kdy si dovolíme se do tohoto doteku rozpustit a hned se naše tělo uvolní a nastaví na přijmutí. To znamená, že se otevřou brány hojnosti.
Podívej se tento týden na to, jak to máš ty s dotekem. Objímáš, dovolíš si uvolnit a přijmout? Cítíš, že si dotek zasloužíš…nabažíš se doteku? 

Úkol pro tebe aka mistryni doteku na tento týden:
+ alespoň jednou se úplně rozpustím při obejmutí, které trvá min 1 min (o obejmutí si můžeš i říct kamarádce, kamarádovi…rodině…)
+ alespoň jednou se pomuchluju na 20 minut, kdy s muchlovací partou sladíš nádech a výdech a tím i rytmus srdce
+ každý den po probuzení se obejmu a dotknu se sama sebe dechem, který vedu do srdce a svatyně a rukama, tak jak to mám ráda.

Všimni si, co na to tvé tělo, hladina radosti, lásky a také příjmu hojnosti i té finanční! Piš si a dej vědět, jaké zázraky se dějí.

A tady máš odě mě POHLAZENÍ A POMUCHLOVÁNÍ na dálku z rituálu znovuzrození, který jsem pro kamarádku vytvořila…je zahrabaná jako mořská víla v magnetickém černém písku ve spirále s kódy a do toho jí zpívám já a také oceán. 

štavnatý BLOG.
A je to tady všechno, co jsem ti kdy poslala je pro tebe připravené v jednom kliknutí. Aaaa, je to pokladnice vibrací, příběhů, hudby pro tebe. Každá si tam najde kousíček k inspiraci a MOC tě zvu ke sdílení těchto příběhů na Facebooku, emailem, kdekoliv koukni tady >>>

štavnatá slova.

doTEK…je TEKoucím zlatem.

čarovný čtvrtek.
Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).

šťavnatý mentorink.
Pod mými křídly jsou Hollywoodské celebrity, Britská šlechta a také stovky žen v Česku v programech a 1-1. Odvážné ANO LÁSCE, HOJNOSTI & EXPANZI je prvním krokem, druhým je se kouknout sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  ❤️***další prostor pro privátní mentorink je momentálně v půlce srpna 2020, je tvůj?

štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @stavnatasvatyne, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

štavnatá hudba.
Takto vypada vizuální reprezentace toho, když pracuji v multidimenzionální realitě v programech a 1-1 a ještě k tomu je k tomu úžasná hudba, která otevírá srdce a roztančí i tebe. Koukni, je to síla přírody v tobě a kolem tebe…

MILUJU & MALUJU tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS DoTEK je tekoucím zlatem, jak to máš s muchlováním ty?
PSS Webinář zcela zDARma na uvolnění bloků bohatství a aktivaci hojnosti je tady>>>

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
eliskavaea
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: