#50 Když povstane bohyně & královna, TY!

#ALOHADĚLOHA,
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,

Když POVSTANE bohyně…a nebo taky VYJDE ona, královna, TY…když vyjdeš na cestu z pravdy sama sebe, přírody v tobě, tak tě nic nezastaví. A to je propojené i s hojností a finanční svobodou. V momentě, kdy se opravdově koukneš na všechny mýty a legendy o programech nejen v propojení s penězi, o kterých jsme se bavily minulý týden, tak najednou ztrácí tu tíhu, kterou tě držely zpátky a ty jsi VOLNÁ ~ ŽÍT své poslání, RADOVAT SE a MILOVAT.
šťavnatá BOHATÁ svatyně. 
Zlatá cesta začíná v místě toho čemu věříš, že jsi. Podle tohoto vnitřního nastavení často naprosto nevědomě volíš svá slova, postoj, oblečení, tón hlasu a celé tvé okolí odpovídá nejen na to, jak hmatatelně vypadáš, ale také na tvou vibraci. Na tu pravdu skrytou uvnitř každé tvé buňky. Takže otázkou a mini experimentem pro tebe dnes je: 

JAKÁ JE PRO MĚ DEFINICE BOHATÉ BOHYNĚ?
….A teď se koukni na to, co jsi napsala a zeptej se: Žiju ji? Cítím ji v sobě?..A pokud ne, tak proč…co mi tam jede za program a jak ji mohu oživit…a ŽÍT jako plnohodnotnou část sama sebe každý den?

Nový webinář do kterého jsem dala všechno, s novou aktivací na toto téma jsem porodila a je teď dostupný i pro tebe zcela zDARma, klikni tady >>> 

šťavnatá BOHATÁ SOUTĚŽ. 
Mám pro tebe tento týden ještě další kouzla. Protože mám tvořivou a chce se mi tě obDAROVAT…jak? šťavnatě & bohatě.

VYHRAJ svou osobní kouzelnou kartičku Já: BOHYNĚ
Co máš možnost získat?
Mnou osobně vytvořenou kartičku TEBE s tvou fotkou, která pro tebe aktivuje kódy hojnosti (příklad takové mnou vytvořené je výše) v digitální podobě. Tuto kartičku si můžeš dát na pozadí telefonu, počítače nebo vytisknout a položit na tvé rituální místo. Tato kartička ti aktivuje a připomíná tvou HOJNOST, proud lásky a i peněz, který k tobě stále plyne.
Co pro zařazení do slosování udělat?🌻
do 23.6.2020 – 23:00
👉🏽1. Dej like příspěvku tady >>>
👉🏽2. Napiš do komentáře pod příspěvek jakou CTNOST máš ty jako žena bohyně, jedním slovem a označ 3 kamarádky, které jsou také bohyně.
👉🏽3. Přidej se do privátní skupiny na Facebooku ŽENSKÁ PŘIROZENOST (http://bit.ly/2CTi0qk) pokud tam ještě nejsi.
👉🏽4. Skoč na INSTAGRAM @stavnatasvatyne nebo @bohatabohyně a klikni „follow“.
👉🏽5. Prosím tě o sdílení odkazu na WEBINÁŘ, který je naprosto zDARma na své zdi. Stačí zkopírovat a vložit tento odkaz: https://bit.ly/2YMYKVi
Výherkyni vylosuji živě 24.6.2020 po skončení soutěže.😍 

štavnatá slova.

bohyně
královna
císařovna
tvořitelka
jsem kosmickou matkou
jsem srdcem svatyně
jsem srdcem vesmíru
jsem RA-DOST samotného stvoření

čarovný čtvrtek.

Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).

šťavnatý mentorink.
Pod mými křídly jsou Hollywoodské celebrity, Britská šlechta a také stovky žen v Česku v programech a 1-1. Odvážné ANO LÁSCE, HOJNOSTI & EXPANZI je prvním krokem, druhým je se kouknout sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  ❤️***další prostor pro privátní mentorink je momentálně v půlce srpna 2020, je tvůj?

štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @stavnatasvatyne, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

štavnatá hudba.
Když POSVSTANE…a nebo taky vyjde ona, bohyně, ty, měsíc…když vyjde na cestu, tak ji nic nezastaví…ani od tance na tuto krásnou novou písničku od Ajeet:

MILUJU & MALUJU tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS šťavnatá soutěž o kouzelnou kartičku Já:Bohyně je pro tebe tady>>>

PSS Webinář zcela zDARma na uvolnění bloků bohatství a aktivaci hojnosti je tady>>>
NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
eliskavaea
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: