RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#171 5 nejčastější způsobů, jak sama sebe nevědomě opouštíš.

116x0

#ALOHADĚLOHA,

Den lásky, který je cítit v poli má sílu, protože si ho spousta lidí volí oslavovat. Lásku je důležité kultivovat uvnitř sebe dennodenně . Já mám pro tebe dnes jako oslavu lásky zvědomění toho, kde se od naší vnitřní lásky odpojujeme a jak to proměnit.

Mým záměrem pro tebe je, aby ses cítíla plná a sama sebe přestala opouštět. I ty můžeš ty kousky sebe posbírat a naplnit uvnitř. Protože láska není mimo tebe…ta studna lásky, ten přetékající zdroj je uvnitř tebe. 

Opouštět a utíkat od sebe sama je velmi časté, ztrácíme se v rolích matky, partnerky, nebo profesionálky, a zapomínáme na tu nejdůležitější postavu v příběhu – na sebe.

Odcházíme od svých vášní, snů a hlubších darů duše a našeho těla, protože nám bylo řečeno, že se máme věnovat ostatním, pečovat o ně a milovat je, protože to přece dělají správné matky, partnerky, kamarádky. Ale to není udržitelné. Přišla jsem na to, že abych byla lepší partnerkou, přítelkyní, leaderkou, musím nejprve plně opečovat sama sebe a VOLIT SI SEBE. 

Objevila jsem mou náruč lásky a krásu v obnovení spojení se sebou a přináší mi to nejen větší vnitřní sílu, ale také schopnost lépe dělat to, co miluji, a mít mnohem láskyplnější a naplněnější vztahy se svými blízkými a rodinou, než kdykoliv dřív

Jaké jsou ty nejčastější způsoby, které signalizují, že začínáš samu sebe opouštět, a co je způsobuje?

Nauč se tyto momenty rozpoznat, pochopit a změnit. Porozumění těmto momentům je pro tebe darem volby a možnosti. Když tyto okamžiky rozpoznáš, znamená to, že máš dostatek energie k tomu, abys je také přetvořila do nové cesty sebelásky a propojení sama se sebou.

💔 5 nejčastější způsobů, jak sama sebe možná nevědomě opouštíš

1. Nedovolíš si zpomalit nebo odpočívat.

2. Skrýváš části svého já.

3. Nedovoluješ si oslavovat sama sebe a vidět své talenty.

4. Neříkáš si nahlas o to, co chceš nebo potřebuješ.
5.  Ignoruješ to, co se ti snaží sdělit tvé tělo.

💔 Jaké jsou nejčastější projevy dlouhodobého odpojení od své sebelásky?

– Na konci dne přicházíš domů a cítííš se zcela psychicky i fyzicky vyčerpaná

– Často se ti děje to, že automaticky splýváš s energií jiných lidí a přebíráš jejich emoce a pocity, které ti ale ve skutečnosti nepatří.

– I když jsi obklopena lidmi, přáteli nebo rodinou, zažíváš pocit osamělosti nebo sa na některé věci cítíš sama.

– Máš dojem, že tě nikdo nezná nebo ti nerozumí.

– Cítíš se ztracená.

– Neustále se snažíš poznat nebo pochopit samu sebe.

– Narušená regulace nervového systému.

– Fyzické a zdravotní problémy jsou tvůj denní chleba.

– Myslííš si, že problém je vždy mimo tebe, u druhých.

💔 Jaké jsou nejčastější spouštěče?

– Trauma.

– Nízká sebehodnota.

– Strach být sama se sebou.

– Pocit vnitřního i vnějšího nebezpečí.

– Nestabilní rodič/rodiče v době dospívání.

– Toxický milostný vztah.

– Společenské naprogramování toho, co znamená být dobrým člověkem (být nesobecký místo plný sebe sama).

Emocionální a fyzické odtržení od sebe sama má obrovský vliv na kvalitu tvého každodenního života, na tvé sebevědomí a tvé vztahy.

Zůstat sama se sebou, V SOBĚ, je procesem, který vyžaduje aktivní reflexi a rozhodnutí dopřát si uvolnění, čas, péči a lásku, ať už jsi  zrovna v roli partnerky, matky, nebo leaderky. Je to neustálý dialog s vlastními emocemi, vlastním tělem a hledání rovnováhy mezi péčí o sebe a péčí o ostatní. A ty máš dnes možnost zvolit si z místa sebelásky, plnosti, radosti…a staré paradigma toho, co to znamená být ženou, překročit a vytvořit nové.

Společně budeme hýčkat tvé pole lásky a vnitřně vyživovat tvé tělo a duši v nové Masterclass CEREMONIE SRDCE a ROZKVĚT LŮNA. Klikni tady pro více informací: 

láska není mimo tebe

ta studna lásky

ten přetékající zdroj

je uvnitř tebe.

Protože jsem teď divoce a jemně svobodná, tak se také vracím k praktikám, které s tebou sdílím v Masterclass Magnetizuj Svého Krále. Protože vím, že fungují. A tady jsou pro tebe:
Otevři své pole manifestaci muže, kterého si přeješ a objev své vnitřní bloky, kterými se sama ve vztahu nebo při hledání partnera sabotuješ.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

zvol si dnes sebelásku, místo sebezapření

zvol si dnes opečování se, místo tlaku

zvol si  bezpečí, místo strachu… <3

MILUJI tě.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.