RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#170 Jaký typ ženy jsi?  část II.

61x0

#ALOHADĚLOHA,

Pokud jsi v předchozím díle štavnaté středy „Jaký typ ženy jsi?“ nenašla svou yoni, tak se dnes můžeš těšit, protože se společně podíváme na zbývající anatomické typy Yoni, podle učení Quodoushka.

A jak jsme si říkaly už v předchozím článku, abys zjistila, co tvá yoni skutečně chce, a po čem touží, můžeš se podívat a prozkoumat její anatomii a inspirovat se. Svatyní je tolik, jako je nás žen na zemi. Mrkni čemu je ta tvá nejvíce podobná, a pokud to jsou dvě nebo tři, i to je v pořádku. Pamatuj si, že i toto řazení je externí systém. To nejdůležitější je, se se svou svatyní propojit a naslouchat ji, a to ti žádné obrázky nebo rozdělení nedají. 

***

Tento týden byl totální ženská lázeň a blaho, rozplynula jsem se natolik,  až jsem z toho láskou zaplula do měsíčků. Poprvé po dlouhé době jsem cítila touhu vést živý workshop pro ženy, a tak se událo. Taková nádhera.  

Několik koncertů, darována facial, masáž bříška a očista s high priestess. Kolik životů, že to žijeme během jednoho dne? 😉

šťavnatá svatyně.

Tančící Žena uprostřed (propojení všech Elementů)

Co má tvá yoni ráda: Tvá yoni miluje laskání ústy a celkově je pro ni příjemná velmi intenzivní stimulace.

Jakou interakci tvá yoni miluje: Tvou yoni přitahuje kreativita a spontaneita. Miluje inteligentní hru a empatické propojení.

Oblíbené milostné polohy: Pro tvou yoni jsou velmi vzrušující všechny polohy, při kterých dochází k hlubokému doteku svatyně.

Dar: „neomezuje se pouze na pohlavní orgány, vitalizuje, stimuluje a vyrovnává všechny energetické systémy našeho těla“

Výzva: „postav se za svá přání a potřeby“

Kočičí Žena (živel voda & země, místo snů a dobrodružství, jihozápad)

Co má tvá yoni ráda: Tvá yoni miluje dlouhé orální hrátky a dlouhou stimulaci tvého klitorisu

Jakou interakci tvá yoni miluje: Nezávislou, svůdnou, něžně milující, ale zároveň i nepředvídatelnou a  trochu tajemnou, dopřej si ji.

Oblíbené milostné polohy: Kočičí žena ráda experimentuje a střídá jednotlivé milostné polohy, tvá yoni je ráda aktivní a v pohybu.

Výzva: “ upřímně, otevřeně a přímo sdílej své sexuální potřeby a touhy se svými partnery“

Medvědí Žena (element vzduchu & země, místo archetypů, severozápad)

Co má tvá yoni ráda: Pokud je tvá yoni skutečně vzrušená, velmi si užívá opravdu intenzivní milování. Pro medvědí ženy je klíčové najít správné místo, načasování a hloubku.

Jakou interakci tvá yoni miluje: Především milující & ochranitelskou. Láká ji však i tajnůstkářství.

Je pro ni také velmi atraktivní může-li si dovolit projevit jak svou silnou, tak i plachou část svého nitra.

Výzva: “ zbavit se ochranářských obran, zkrotit svou vzrušenou povahu a využít svou sílu k projevení tvůrčího talentu „

Antilopí Žena (živel vzduchu & ohně, místo odpočinku, soustřední, severovýchod)

Co má tvá yoni ráda: Tvá yoni miluje zvědavost, hravost, experimentování a kreativní hraní, poznávej a dívej se na ni tak, jako bys ji viděla poprvé.

Jakou interakci tvá yoni miluje: Půvabně nespoutanou, zábavnou, nápaditou, kreativní s dobrodružným duchem.
Výzva: “ uživá si, neurčité situace nebo milenci jsou nudní a předvídatelní. Prospívá jim, když odolávají pokušení utéct a zůstávají v blízkosti svých blízkých „

Liščí Žena (živel ohně & vody, místo sebelásky, sebepojetí, jihovýchod)

Co má tvá yoni ráda: Sexuální intimitu ženy~lišky umocňuje východní duchovní i jižní citové spojení se srdcem, ráda se vyhřívá v záři po sexuálním milování.

Jakou interakci tvá yoni miluje: Liščí žena miluje svůdné chování, sama snadno okouzlí a svede kohokoliv, kdo se jí opravdu zalíbí.
Výzva: “ zůstat soustředěná a nespěchat, zejména při milování, kdy je vyruší sebemenší slovo, gesto nebo dokonce vlastní myšlenky, se musí naučit uvolnit a užívat si „

Všechny v sobě nosíme touhu být pomilovány do vesmíru  – bez ohledu na to, zda jsme samy, nebo ve vztahu. Když se někdo dotkne našeho nitra, prožíváme to jako hluboké naplnění a pocit celistvosti..

Při milování se otevíráme celou svou bytostí. Vstřebáváme někoho, jinou energii, jinou bytost. Abychom si navzájem neublížili, musíme si my ženy uvědomit, že se otevíráme, a že náš partner musí vědět, co to znamená opravdu se dotknout našeho nitra. Milovat v propojení se srdcem. A nejlépe mu to můžeme ukázat, pokud i my samy víme, co se nám líbí, co nás vzrušuje a co ne. A zbytek prozkoumat.

šťavnatá slova.

v paprsku žen předemnou

v podpoře žen z hvězd

lůnem vedené

předeme nový svět

POZVÁNKA retreat VELRYBY v Polynésii.

Z celého srdce tě zvu se za velrybami se mnou vypravit. Setkat se s jejich transmisí a moudrostí z očí do očí. Dotekem srdce, lůna a celého tvého těla. 

Early bird (whale) cena je platná do 21.2.2024 a ušetříš 1000 EUR,takže pokud opravdu toužíš být v hlubokých průzračných vodách a zelených horách ostrova s námi, teď je ten čas se přidat.

Klikni tady, pokud chceš vědět více informací o retreatu ‚Srdce Lemurie‘  >>>

šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>

štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

štavnatá hudba.

Mnoho žen se cítí zranitelných a slabých, když se plně otevřou a odevzdají. Ale právě v tom se skrývá nesmírná síla. Síla říci ano, vstřebat a uskutečnit věci. Tuto sílu můžeme nazvat silou lůna. Vychází z pánve, z našeho středu, spočívá sama v sobě a dodává nám zvláštní charisma a krásu….

Propoj se dnes s touto energií pramenící v tvé pánvi, ponoř se do rytmu a pozvi své lůno k smyslnému tanci…

MILUJI tě.

P.S. Chceš-li do tématu anatomie yoni proniknout ještě hlouběji, doporučuji knihu „Sexuální praktiky Quodoushka“ od Amary Charlesové v češtině.

P.S.S  Pokud váháš nad cestou za velrybami, chceš se rozhodnout ještě v early bird investici a chceš se mnou naladit, tak odepiš na email a zavoláme si. 

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.