RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#167 Vyléčit Trauma

188x0
#ALOHADĚLOHA
Nejsem velkou milovnicí slova trauma, raději používám slovo zkušenosti, které jsou v nás uloženy z minulosti a ovlivňují celý náš život. Pro dnešek budeme používat obojí. Tyto zkušenosti jsou otiskem, energetickým balíčkem uloženým v těle, který píše náš osud a vytváří naši realitu. Ať si přejeme, co si přejeme. Pokud je balíček zkušeností uvnitř, naše podvědomí nás bude dávat do situací, které ho vyšťouchnou. A my se pak divíme, že nám není dobře. Proč? Protože záměrem našeho života je sdílet naši opravdouvou esenci a ta je ukrytá právě pod těmito vrstvičkami. 
***
Fotka z našeho prvního Dýchánku Ostrova Amazonek. Jsem tak vděčná, za každou jednu nádhernou ženu, která si volí svou vnitřní svobodu a lásku. Jsou to ženy s odvážnou duší, o kterých rozhodně ještě uslyšíš. Protože takové ženy mění svět.
šťavnatá svatyně.

Minulý měsíc jsem v programu Soul Mentorka učila právě na toto téma a kousíček posdílím i s tebou.

Lidé a spirituální komunita, pokud zrovna nelétá ;), mluví o traumatech často, ale už ne tak často sdílí, že součástí uvolňování a pouštění traumatu jde ruku v ruce se spoustou zármutku a truchlení. Oceány emocí.

Truchlit za život, který jsi neměla.

Za lásku, kterou jsi nedostala.

Všechny ztracené roky.

Za to, jak ses chovala sama k sobě a k ostatním.

Neradi se takhle cítíme, proto se tomu větina lidí vyhýbá. Potlačí to. Odpojí se. Zůstanou zamrzlí v zármutku a ani o tom neví. Ale ono se to v jejich životě stejně ukáže.

Jako deprese, stagnace, úzkosti a odpojení od emocí a vztahů.

Je to jedna z nejnáročnějších emocionálních prací, kterou člověk může dělat. Ale je to jediná cesta ven, protože bez toho truchlení, bez toho hlubokého pouštění s tebou trauma zůstane…

Musíš to procítit, tak abys to proměnila. Žádný spiritual bypassing, přímo a skrze.

A může to být také plné potěšení, proto se zrodil program Amazonka. Tak, aby to nebyla jen makačka, ale aby to bylo potěšení zároveň. Plus sexuální energie, co ti budu povídat, to je svoboda. Mimochodem, jsme teprve v prvním týdnu, takže pokud cítíš, tak se můžeš ještě přidat TADY >>>.

Zasloužíme si to v jemnosti, i když to za nás nikdo neodcítí. 
 
Jak krásně říká Gabor Maté: „Trauma není to, co se ti stane, ale to, co se děje ve tobě v důsledku toho, co se ti stalo. Trauma je to zjizvení, které tě činí méně pružnou, rigidnější, méně citlivou a více bráněnou.“

Trauma je vnitřní proces, který otupuje naše smysly. Stáváme se zatvrzelými.

A udržet si tuto zocelenou verzi sebe sama vyžaduje spoustu energie.

Má hluboký dopad na všechny aspekty našeho života.

Na to, jak se cítíme.

Na to, jak se chováme ve světě.

Na naše tělo.

Naše vztahy.

Na to, co cítíme, že jsme schopni, a jak využíváme dary, s nimiž jsme se skutečně narodili.

Uzdravení vypadá jako truchlení a cítění, ano. A uzdravení vypadá tak, že si začneš vytvářet bezpečí, které k tomu uvolnění potřebuješ. Nemusíš to dělat sama. A jde to.

Požádat o pomoc na této cestě je jedna z nejodvážnějších a nejsilnějších věcí, které můžeš udělat.

Vyhledávej bezpečná místa a lidi, kteří tě mohou na této cestě rozplétání a opětovného setkávání se sebou samou podržet. A pokud si z dnešního emailu odneseš jednu perličku moudrosti nechť je to: Dovol si cítit, neutíkej, jdi dovnitř.

A pokud tě v tom vnitřním prozkoumávání a proměně mohu podpořit, dovol mi to, dovol si to, jsem tu pro tebe. Stále se můžeš přidat a vplout s námi na Ostrov Amazonek, jsme teprve v prvním týdnu.

Přidáš se? >>> ANO, jdu s vámi na ostrov!
***
Tady s ohněm v lůně, občas je to potřeba. A mým oblíbeným Priestess Moon manifestačním srpečkem měsíce. Nechť se děje.
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

Jsme jako řeka divoká, poklidná, stále proudící, měnící se. 

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.