RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#166 Co je to Shakti?

229x0
#ALOHADĚLOHA
Pamatuješ si, když jsem ti vyprávěla o tom, jak jsem si před sedmi lety na nový rok přála zažít všechno, co je v ženském těle možné a o několik hodin po vyřknutí tohoto přání jsem se klepala v té největší vlně orgasmického kundalini probuzení v Singaporu? Přání vyřčená z hloubky a pravdy srdce se plní rychlostí světla. A toto splněné přání mi přineslo mnohá dobrodružství z nichž bych některé již podruhé zažít nemusela a zároveň vím, že byly důležitou součástí mé cesty a všeho, co ti teď z vlastního prožití předávám dál. 

Když se naplno probudí kundalini energie v těle, tak nezůstane ani nitka suchá. Tato energie pročistí tělo do plného propojení s přírodou.

Ta silnější vlna na nový rok pro mě vypadala tak, že jsem se válela v blaženosti a proudu extáze a šly ze mě básničky, písničky a celý svět byl barevnější. Celé mé tělo vibrovalo životem a já jsem byla vědomím vystřelená do vesmíru. Nemohla jsem spát a neustále se ve mě proměňovaly stavy bytí, vnímání, emocí a příběhů.

Vesmírná pračka, která byla zapnutá na nejrychlejší cyklus s otáčkami také na nejvíc. 

A toto probuzení bych za nic na světě nevyměnila. Je to ten největší dar, který jsem dostala. Vždyť jsem si to také přála (mimochodem pro tento rok je mou modlitbou a přáním být tím nejbezpečnější prostorem, pro sebe, všechny části sebe, každou bytost a celý svět). 

V momentě, kdy se v ženě probudí tato energie je to jako by ji někdo zapojil do zásuvky věčného vědomí a nesmrtelnosti. Je to propojení s vesmírem, stvořením samotným, se Shakti.

Shakti je prvotní ženská energie, která ovlivňuje vznik vesmíru. Je počátkem každé kreativní a rozmanité aktivity. Podporuje nové způsoby myšlení, transformování energie, dává odvahu být volná a zároveň také ve spojení s celým světem. Shakti je uměleckým vyjádřením vyššího já a spojení s vesmírem.
***
Fotky z rituálního dne pro ženy v programu Amazonka, který začíná tento týden. Očištění a požehnání dárečku, který každá žena uvnitř programu získává.
šťavnatá svatyně.

S touto energií, Shakti, Kundalini, posvátnou sexuální životní energií pracujeme v jemnosti v programu Amazonka. Je klíčem k naprosté vitalitě, zdraví, záři, magnetismu, jiskře v těle a životě. A tato energie je uvnitř každé ženy i v tobě! 

Symbolem této energie je had. A takový malý velký zázrak a opět pro mě požehnání pro nás všechny Amazonky byl den, kdy jsme se vydala na pláž očistit nový nádherná Amazonská Yoni vajíčka, která jsou dárečkem pro každou Amazonku. Bylo to ráno jako každé jiné, ale ve vzduchu jsem cítila nádech mystéria. V momentě, kdy jsem došla k mému posvátnému místu na divoké pláži uviděla jsem před sebou hada, který se právě vynořil z oceánu a mířil si to pískem do stínu palem. Propojení hada a oceánu. Nemusím ti říkat víc. Smyslnost, čistota a erotický elektrický magnetizující proud. Tato energie mnou projela a rozzářila jsem se do celého vesmíru. Prostor Amazonek je požehnán. Bude nám tam hodně hezky a hodně zázračně. Přidáš se?
ANO, chci vědět o programu AMAZONKA víc!
POZVÁNKA do plného programu AMAZONKA.

Zažehni v sobě zářivý plamen sebeláský, sebehodnoty a sebevědomí a to se mnou živě po tvém boku v kruhu nádherných žen jako jsi ty.
Klikni tady, pokud chceš vědět více informací o programu ‚AMAZONKA‘ vedeném tentokrát plně mnou >>>
ANO, chci vědět o programu AMAZONKA víc!
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

Mantra, která podporuje propojení s Shakti Kundalini a znamená: „Poddávám se prvotní síle. Skláním se před všemocnou a energizující silou. Klaním se tomu, co Vesmír používá ke stvoření. Klaním se Kundaliní, tvořivé energii Božské Mateřské Síly.“

MILUJI tě.

P.S. Plný program Amazonka je právě teď otevřen přihlášení a bude vedený přímo ŽIVĚ s Eliškou. Je zaměřený na aktivaci sebehodnoty, sebelásky a orgasmického světla uvnitř tebe. Tvého plamenu života. Přidej se s nádhernou cenou, stačí zadat slevový kód ZASVECENI. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFORMACÍ >>> 

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.