Retreat AMAZONKA WILD & FREE v Portugalsku. POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO!!!  KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#165 O rozchodu, upřímnosti srdce a o.rgasmech

234x0
#ALOHADĚLOHA
Jak jsi možná slyšela v podcastu s(nově), tak můj rozchod s Mohsim byl to nejnádhernější, co se mi mohlo stát. Takové proměny vztahů z partnertví do přátelství pokud je to potřeba přeji nám všem. Bylo to doslova promilované (A upřímně to bylo to taky dost na hovno, ale to je každá změna, do které se mi úplně nechce).
***
Kousíčky posledního měsíce života kolem mě, z Thajska na Bali. Vytancovaná, vykoupaná a rozhodně uprgradovaná, po tom, čemu říkám ascention flu. 
šťavnatá svatyně.

Ležíme spolu, sluneční paprsky východu slunce a prsty Mohsího hladí celé mé tělo  Pluji na vlně orgasmů, které mým tělem prochází až do rozplynuní. Jsem ve vesmíru a jsem tady.

O takovém milování se mi před deseti lety jen zdálo. A pak jsem se naučila, jak pracovat se svou sexuální energií, uvolnila vrstvy studu a otevřela se životu. Ty praktiky učím v Amazonce. 

Milujeme se hodiny a v jeden okamžik vidím, jak se naše společná energie rozplétá a tvoří dvě spirály. Jedna se vrací zpět do srdce Mohsího a jedna ke mě, do mého srdce. Z očí do očí tuto vizi sdílím i jemu. Ale slova nejsou až tak potřeba, protože to, co se děje energeticky cítíme oba. Naše cesta je dokončena. A tak brečíme a milujeme se dál. Orgasmus po orgasmu se společně loučíme.

A to bylo naše poslední milování.

Celé mé srdce se rozpadlo na střípky momentů, které jsme společně zažily. Ta vděčnost za to, co jsme ušli. Za podporu, za lásku a i za výzvy, kterých bylo požehnaně.Celý den jsme se drželi v náručí tohoto silného zážitku. Můj systém byl naprosto v šoku z té pravdy, kterou jsme oba uviděli.

Ještě nějaký čas jsem si říkala, že to možná byla jen proměna vztahu do ještě hlubšího spojení. Haha. No to bych si přála, ale mé srdce vědělo, že ne. V jemnosti jsme pomaličku krůček po krůčku naše partnerství rozpouštěli a proměnili v ještě nádhernější přátelství. Součástí tohoto jemného pouštění a pro mě důležitou podporou byly i dary od vesmíru v podobě milenců na každém ostrově, na který jsem vstoupila, ale o tom zase příště. 

Popravdě se mi Mohsího nechtělo pouštět. Byl mojí kotvou, byl mým člověkem, vysněným tátou mých dětí. Ty všechny sny…a myšlenka na to, že budu začínat znovu. Někoho poznávat…nechtělo se mi.

V nových začátcích je taková zranitelnost.

Pořád se mi občas nechce.

Proto mám tu svou mantru: Co je pro mě, si mě najde.

A vím, že i tebe si najde to, co je pro tebe, pokud si zvolíš být upřímná sama se sebou.

V momentě, kdy si dovolíš slyšet pravdu svého srdce, tak se otevře prostor.

Tvá pravda je tvůj lék.

Pravda tě osvobodí. 

Podívejte se pod každý kámen svého života a buď upřímná. 

Podívej se na svá přátelství. 

Na své rodinné vztahy.  

Na své manželství nebo vztah. 

Na svou práci. 

Tvé neřesti. 

Místo, ve kterém žiješ. 

Jsi autentická? Jsi to ty? 

Vytvořila sis v těchto oblastech svého života sounáležitost, protože jsi tím, kým jsi? 

Nebo se škatulkuješ, abys do těch vztahů a míst patřila? 

Máš kariéru, kterou miluješ, nebo máš práci, kde musíš být? 

Využíváš své dary?

Cítíš spojení se svým partnerem?

Protože pokud to nejsi opravdu ty, tak je tvou cestou k vnitřní svobodě upřímnost.

Je to jediný způsob, jak v životě vytvořit intimitu. 

Pravda.

A do této pravdy a upřímnosti tě zvu. Podržím tě v proměně tvého života. Neznamená to, že se musíš rozcházet nebo bortit svůj život, ale znamená to, že budeš praktikovat svou upřímnost a uvolňovat všechno, co upřímnost ve tvém životě není.

Budeš své tělo ladit na vibraci bezpečí, důvěry a lásky a skrze tuto cestu najdeš svůj vnitřní ostrov Amazonky, ze kterého rokvétá tvůj život. 
POZVÁNKA do plného programu AMAZONKA.

Zažehni v sobě zářivý plamen sebeláský, sebehodnoty a sebevědomí a to se mnou živě po tvém boku v kruhu nádherných žen jako jsi ty.
Klikni tady, pokud chceš vědět více informací o programu ‚AMAZONKA‘ vedeném tentokrát plně mnou >>>
ANO, chci vědět o programu AMAZONKA víc!
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

MILUJI tě.

P.S. Plný program Amazonka je právě teď otevřen přihlášení a bude vedený přímo ŽIVĚ s Eliškou. Je zaměřený na aktivaci sebehodnoty, sebelásky a orgasmického světla uvnitř tebe. Tvého plamenu života. Přidej se s nádhernou cenou, stačí zadat slevový kód ZASVECENI. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFORMACÍ >>> 

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.