#155 Proč věřit ve všechny možnosti?

Stalo se ti někdy, že jsi se totálně zasekla, protože jsi nevěděla, co dál, co si zvolit, jakou cestou se vydat a to tě paralyzovalo? Pojď se se mnou podívat, jak se tento stav dá proměnit, nebo spíš jemu naprosto předcházet.

***
Není na to, když si takhle jedu nakoupit do krámu a po cestě mi mávají velryby. Mládě, ten ocásek, které si hraje se svou matkou v zátoce. Tak se tam spolu točili a šplouchali a ukazovali se mi. Nakoupit jsem šla s úsměvem od ucha k uchu. Za velrybami se tu nemusí, ony jsou všude kolem. Pro zajímavost velryby tady prý nejí, mají půst. Připlavaly se rozmnožovat a rodit a potom se vracejí na Antarktidu, kde je čeká bohatá hostina. 
šťavnatá svatyně.

Mám pro tebe úplně jednoduché nastavení, které ti promění život, kdy nemusíš hledat okolo, zjišťovat nebo se snažit něco udělat dobře. Popřípadě se bát, že cokoliv uděláš, jakékoliv rozhodnutí nebo krok, že to bude špatně. 

DŮVĚRA VE VŠECHNY TVÉ MOŽNOSTI

je klíčem ke všem dveřím vesmíru. Odemiká naprosto všechny možnosti vesmíru. Tvá mysl se odevzdá, uvolní a dovolí tak tvé duši, aby se rozšířila a prozkoumala celý celičký kvantový svět všemožností. Těch zkušeností, které jsou pro tvůj růst potřeba. Tvá duše má zelnou k tomu najít optimální řešení.

V momentě, kdy se snažít tento proces kontrolovat, tak se limituješ a brzdíš v evoluci, svém růstu a celkově v tom nejlepším kroku, rozhodnutí, které ani ty sama často netušíš, že je možné!

Minimální úsilí a maximální efektivnost.

To je cesta, která tě propojuje s tím ZÁZRAČNÝM! 

šťavnatá slova.


pokud se mé kroky zdají nejisté
pokud nemám jasno
hlavně pokud nevím,tak důvěřuji,

že jsem vždycky vedena
zevnitř
z mého srdce
z mé duše

šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>

štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

Alespoň malinké přiblížení té vibrace, ve které se koupu…

MILUJI tě.

PS Připravuji pro tebe další rituál, tentokrát ze srdce Lemurie a Posvátného Ostrova, jak mu místní říkají. Brzo přijde email <3

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
Komentáře