Retreat AMAZONKA WILD & FREE v Portugalsku. POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO!!!  KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#153 Máš občas strach, který tě brzdí?

230x0
#ALOHADĚLOHA
Jak se vydat na kvantovou cestu k sebevědomému rozhodování? Jak žít svůj život plně a volit si z místa srdce a nepodléhat volbám, které jsou ovlivněné strachem a obavami? A co to vlastně ten strach skutečně je?

***
Jsem teď se Šárkou, mou milovanou lemurskou sestřičkou a privátní klietkou. Poporuju ji otevírat a nasávat dary pro ni tady na Havaji uložené. A je to naprostý MAGIC. Ty synchronicity a ty zázraky jsou nepopsatelné. Posíláme obejmutí a oceán lásky.
šťavnatá svatyně.

Strach je mocnou energií, která často krouží kolem našich myšlenek a rozhodnutí. Může nás paralyzovat a zabraňovat nám v tom jít tam, kam nás to vnitřně táhne a kde tušíme, cítíme, víme, že naše duše touží být & srdce volá… Moje vlastní zkušenost mi ukázala, že strach může být velmi silný, ale když jsem se naučila rozpoznávat jeho energetický vliv a pracovat na jeho transformaci, otevřely se mi dveře k novým možnostem, které bych si dřív neuměla představit ani v těch nejdivočejších snech a k rozhodování, které je nyní plně souladu s mým vnitřním já.Kvantové pole ti ukazuje, že tvé myšlenky a emoce jsou klíčem k ovládání tvého vlastního strachu a k jsou také cestou k volbám, které budou zcela v souladu s tvým vnitřním hlasem. Ptáš se proč a jak?

Všechno v našem světě je složeno z energie, včetně našich emocí, myšlenek a strachu. Strach, který nás drží zpátky, není nic jiného než vytvořený energetický blok, který ti brání v průtoku energie. A průtok takové energie se může manifestovat mnoha způsoby: udělat nějaký pohyb, něco vytvořit, s někým mluvit, někam jít, něco si dovolit, o něco si říct.

Nejčastěji je to NĚCO to, po čem tvá duše & srdce volá nejvíce. Například to místo, kam toužíš jít, je často místem tvého největšího daru a osobního upgradu. Tvá duše ti tuto cestu ukazuje tím, že ti zvědomuje tvé obavy a strachy. A zve tě k tomu žít tady na zemi plně to, co jsi sem skutečně přišla žít. A to je výzva. Výzva, která tě vede blíž k tvé vlastní pravdě.

Když se postavíš svému strachu tváří v tvář, stanete se společně odvážnými průzkumníky tvé vlastní mise duše & posvátné služby tady na Zemi. Strach již pro tebe nebude překážkou, ale signálem. Znamením, že TO je kousek za mou konfortní zónou, kde můžeš objevit své skryté talenty, vášně a smysl života.

Když se odpoutáš od stigmatu, že strach je negativní emocí a transformuješ jej na pozitivní vibraci energii, otevřeš tím dveře k následování své duše, otevřeš tím dveře možnosti vesmíru. A vesmír ti na to odpoví svým velkým ANO! Kvantové pole tě učí, že realita je ovlivnitelná jen tvou vlastní energií, myšlenkami a emocemi. Když půjdeš do bodu samotného jádra emocí, do jejich energetického počátku, začneš skutečně vytvářet vlastní realitu, takovou, která je plně v harmonii s tvým vnitřním já.

Vzpomeň si na moment, kdy jsi udělala rozhodnutí, které bylo v souladu s tvým srdcem a vášní. Bála ses u toho maličko? Těšila ses? Jak ses cítila?

Ten pocit autenticity a štěstí je tvým průvodcem na cestě ke splnění tvých snů a k životu, který si opravdu přeješ žít…
Soutěž o Zázračné Dary masterclass MAGNETIC Grid.

Ještě posledních pár dní je otevřena možnost být součástí Sérii Masterclass MAGNETICGrid. Uvnitř této Masterclass máš mimo jiné také 🎁😮💸 možnost získat dary v hodnotě 20 tis Kč 🎁😮💸 jako například Hedvábná Kaftan Křídla značky Warriors of the divine, šperky BEARTH překvapení z Havaje a Tahiti a další kousky, které se ti budou tááák líbit.

Pokud se chceš přidat, klikni TADY>>>
šťavnatá slova.

s láskou vpřed

s láskou po mé pravici
s láskou po mé levici
s láskou v zádech
říkám ano životu
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

těš se na všechno, co pro tebe vesmír má <3

MILUJI tě.
PS Život a realitu měnící Masterclass série MAGNETIC Grid je otevřená! Tak pojď, protože ještě pár dní je tady tato možnost pro tebe otevřená zcela zDARma! a pak se masterclass a všechna její videa zavřou. Klikni TADY>>>

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.