RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#151 Nekonečné pole možností, která je ta pravá pro tebe?

203x0
#ALOHADĚLOHA

V dnešním světě plném nekonečných možností neustále hledáme způsoby a cesty, jak maximalizovat svůj potenciál, jak žít plnohodnotný život, jak být úspěšné a zároveň být plně přítomné i pro svou rodinu nebo vztah. Jak najít ten správný směr a TO SVOJE.
A já vím, že se ti asi někdy tohle všechno zdá absolutně nestihnutelné a nemožné. Jak se najednou věnovat rozvoji sebe sama, hledání své cesty, rozvoji svých darů, svého byznysu a zároveň s láskou pečovat o svoji rodinu a své vztahy?

***
Dneska ti vezmu pár fotkami do zákulisí našeho tvoření pro tebe a takovýho kouzelnýho team meetingu: sauničky, rituály, nahota, dowloady…takhle mě baví vést, takhle mě baví tvořit…nikdy jsem nebyla na kanceláře a je krásný, že si opravdu svou realitu můžeme prostě vyčarovat a každodenní volbou žít a jen vesmír je náš limit, kde je možný úplně všechno.
šťavnatá svatyně.

Co kdybych ti řekla, že to jde? A jde to dokonce v mnohem větší lehkosti, radosti a uvolnění, než si vůbec dokážeš představit.

Dnes se na to společně podíváme trochu odborněji. 🙂 Kvantová fyzika nám ukazuje, že na nejmenší úrovni jsou všechny věci složeny z kvantových částic a energie. Tyto částice se chovají zároveň jako částice a také jako vlny ~ jsou v neustálém stavu pravděpodobnosti a nestability. To znamená, že naše pozorování a interakce s těmito částicemi, mohou ovlivnit, jak se jeví a jak se chovají.

Možnost tvoření ve kvantovém poli ti přináší nekonečný oceán možností a pohledů na svět a na tvé místo v něm. A možná je to právě práce ve kvantovém poli, co je tím tvým posledním puzzlíkem do skládačky. To proč všechny věci, které si doteď zkusila, i když byly silné a skvěle vymyšlené, tak nakonec nefungovaly v té tvé každodenní realitě. Možná je propojení s kvantovým polem tvým zatím neobjeveným zdrojem, který může velmi silně podpořit tvé vlohy, sny, talenty, dary a zároveň ti může pomoci nalézt směr a balanc ve tvém každodenním životě a podpořit tě na cestě, kterou si volíš žít.

I když ti může koncept kvantového pole a jeho vliv na tvé vlohy, talenty a směřování připadat kontroverzní a někdy i obtížně uchopitelný, jsem tu pro to, abych ti řekla a ukázala, že je to možné a že můžeš i ty. Nepotřebuješ na to žádnou superschopnost.

Svět kvantového pole je ti ukazuje cestu k TAK neuvěřitelným možnostem vytváření vlastní reality, že to je jen těžko uchopitelné naší myslí. Když se ale spojíš s tímto podstatným zdrojem energie, můžeš začít formovat svůj osud s úžasnou precizností. Tvé emoce, touhy a sny mohou být klíčem k aktivaci tohoto pole a k manifestaci tvých nejhlubších přání.

Kvantová realita ti nejen umožňuje vizualizovat a představovat si své cíle, ale také tě spojuje s tímto energetickým polem tak těsně, že tvé představy se mohou stát realitou téměř okamžitě.

To je jak kouzelný tanec, ve kterém tvé myšlenky tvoří neviditelné linky, jež se rychle mění v hmotnou existenci. Tímto způsobem můžeš přesně utvářet svůj svět, a to nikoliv skrze tlak, urputnou snahu a úsilí, jak jsme nejčastěji zvyklé, ale naopak díky síle kvantového pole, která ti umožňuje prožívat splnění tvých snů v lehkosti, s podporou a s radostí. Kvantové pole tak může být nástrojem, který ti pomůže objevit a rozvinout to, v čem jsi opravdu dobrá a najít směr, kterým chceš ve svém životě kráčet dál.

Zajímá tě víc o tom, jak s precizností tvořit ve kvantovém poli? Chceš slyšet opravdu praktické návody jak na to? Zajímá tě, jakým směrem se máš dát?

Po dlouhé době jsem znovu opět vedená s tebou sdílet toto kvantové učení, které je jinak součástí pouze mých privátních programů a 1-1 session.  Nyní cítím, že je čas předávat jej dál a proto jsem pro tebe připravila:

novou masterclass sérii ‚MAGNETIC GRID‘ zDARma.


V této Sérii Masterclass MAGNETIC Grid se podíváme na to, jak opravdu tvořit svou realitu ve kvantovém poli. Co to vůbec Grid je a proč bys o něm měla vědět a na milión procent ho umět použít. Tento týden začínáme a tebe moc zvu! Pokud se chceš přidat, klikni TADY>>>

šťavnatá slova.

tvé pole možností je tak veliké

jak jen si dovolíš uvolnit
do důvěry ve vesmíru

do důvěry v posvátné načasování
do důvěry sama v sebe
a svou cestu.
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

tvé vize, příležitosti a vnější realita jsou jen odrazem tvého vnitřního světa…

MILUJI tě.

PS Život a realitu měnící Masterclass série MAGNETIC Grid je otevřená! Tak pojď, protože je právě teď pro tebe otevřena zcela zDARma! Klikni TADY>>>

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.