RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#150 Základní pravda Universa. Vzpomínáš si?

203x0
#ALOHADĚLOHA
V dnešní uspěchané době je snadné ztratit spojení s jednoduchou základní pravdou vesmíru: že… jsme všichni propojeni.

Naše kroky, slova a činy mají vliv nejen na nás samotné, ale také na širší svět kolem nás. Zkus si dnes rozpomenout na to, jak úžasný pocit je cítit se spojena s věcmi a lidmi kolem sebe. Jaké to je cítit hluboké propojení, lásku, sounáležitost. Pocit toho, že skutečně někam patříš a jsi tady doma.

***
Spousta lásky, slzavých údolí, nepříjemné pravdy a válení se v křečích smíchu, který jsem nemohla zastavit. To byl týden bytí v poli divokého stáda koní, zatím nemám moc slov na tu multidimenzionalitu jejich světelných těl a upgradů, které se mi v jejich podpoře udály, prostě magick.
šťavnatá svatyně.

Když si uvědomíš, že jsi součástí velké a složité geometrie Universa, tvé emoce se rozjasní. Emoce jako láska, vděčnost a soucit získávají na síle, když si uvědomíš, že všechno, co děláš, má nějaký vliv na celý tento systém a že to neovlivňuje jen tebe nebo tvé nejbližší okolí. Zvu tě dnes si rozpomenout na posvátnou propojenost všeho, na  základní pravdu vesmíru. Plně si uvědom toto posvátné propojení tvé bytosti a co s sebou přináší. Rozpomeout se na propojenost vesmíru znamená začít jednat s laskavostí a pochopením, že ve světě nejsi osamělá, ale propojená s veškerým vědomím. Znamená to, že chápeš, že tvá pohoda je pohodou všech lidí a veškerého života, se kterým jsi propojena. Pokud si rozpomeneš na tuto propojenost a uvidíš sama sebe uprostřed této sítě jemných nitek, začne ti připadat nemožné nebrat v úvahu a nepřistupovat k čemukoli, co děláš nebo vytváříš, s láskou a laskavostí. Čím více si ve svém životě toto propojení připomínáš a skutečně jej vidíš, žiješ, cítíš, tak tím víc jsi podporována k tomu rozhododvat se z hloubi srdce, žít ve své pravdě a otevírat se laskavosti a pochopení, že nejsi sama, na nic na světě nejsi sama

Toto uvědomění tě také v jemnosti vede k péči, lásce a ohleduplnosti vůči všemu, co tě obklopuje. K porozumění tomu, že tvá rozhodnutí a jednání mají dopad nejen na tebe, ale také na širší kontext, ve kterém existuješ. Zde také nacházíš spojení mezi tvými vlastními snahami a prospěchem pro celý ekosystém života.

Co by se stalo, kdybys každý den na chvíli zpomalila, zavřela oči a zaměřila se na tento pocit propojení? Jak by se tvůj postoj ke světu změnil, kdyby sis každý den připomněla, že jsi důležitou součástí vesmíru, který tě obklopuje? Jak by se tvůj svět změnil, kdyby sis připomněla, jak důležitou součástí vesmíru jsi ty sama?
Můžeš si udělat krátkou meditaci nebo chvilinku klidného dýchání, aby ses naladila na tento pocit propojení. Může to být jen pár minut každý den, ale tato praxe tě může postupně přivést k větší citlivosti, autentičnosti a integritě.

Propojení s Universem ti otevírá širší perspektivu pohledu na tvé bytí tady na Zemi. Vnímáš-li, že jsi nedílnou součástí kosmické pavučiny zázraků, že tvá existence je pevně propojena s celým vesmírem a má svůj důvod. Tak také vnímáš, víš, cítíš a celá tvá realita ti plně zrcadlí, že tvé bytí tady není jen tak pro nic za nic.

Co jsi sem přišla vytvořit? Jaké posvátné kódy neseš a sdílíš?

Masterclass Videosérie ‚MAGNETIC Gridy ‚


Pomaličku se blížíme k jedné z nejoblíbenějších Masterclass Sérií, kterou mám pro tebe připravenou zcela ZDARMA! Podíváme se na rozšíření základů tvoření ve kvantovém poli a celkově možností, které to přináší pro proměnu reality. Měj oči nastražené již za chvilku ti pošleme email s přihlášením. 

šťavnatá slova.

není to o tobě

je to o tvé duši
o celku
hýbej se jako celek
ber se sebou celou
kamkoliv kráčíš
v přítomnosti okamžiku
buď tam
plně
svá
jedinečná
autentická
láska
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

pulzuji moudrostí vesmíru a s každým nádechem si volím…žít pravdu.

MILUJI tě.

PS. Masterclass MAGNETIC Posvátné Dary, kde na tebe čeká silná aktivace najdeš ze záznamu tady >>>

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.