Retreat AMAZONKA WILD & FREE v Portugalsku. POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO!!!  KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#148 Nikdy není pozdě

241x0
#ALOHADĚLOHA
Dnes mám pro tebe zprávu, která přichází jako na zavolanou, a kterou je důležité opakovat kdykoliv si myslíme, že něco nejde a nebo, že už je pozdě. Možná si říkáme, že jsme už staré, že to nemá smysl. A to připomenutí tvé duše, ta věta, která ti dnes otevře pole možností zní: ‚nikdy není pozdě´.

***
Včera na úplněk jsem přistála v novém doma na dalších čtrnáct dní, kde budu během portálu Lví Brány a hádej, kdo mě hned při příjezdu přivítal? Kromě superúplňku také tato modrooká číča Kleopatra. A tak vím, že jsem zase správně. A těším se na všechny, které budu moci živě provést portálem v programu MAGNETIC Lví Brána, nebo které budu moci energeticky podpořit skrze Rituál.
šťavnatá svatyně.

Nikdy není pozdě plnit si své sny, jít za svou touhou a nadšením. Impulz nového nápadu. Inspirace myšlenky. Energie tvoření. Radost. Živost. Úspěch. Kreativita. Plnost. Smysl. To vše a ještě mnohem víc se ukrývá ve tvém ano tomu, že nikdy není pozdě … A VŠE PŘICHÁZÍ v POSVÁTNÉM NAČASOVÁNÍ.

Dnes pro tebe mám krystalickou energetickou sprchu, očistnou koupel v oceánu inspirace, společně smyjeme vše, co ses doteď naučila o tom, co je pro tebe možné. Nadechni se a ponoř se do krystalického proudu. Nech ze sebe smýt všechno, co sis doposud myslela o čase, možnostech a životě podle plánu (klidně si dej i opravdovou sprchu a představuj si, jak se všechny tvé krustičky a staré nánosy začínají rozpouštět a stékají po tvém těle pryč).

Rozpomínáš si na svou esenci bytí tebe jako pulzující energie v prostoru, ve kterém neexistuje čas, prostor ani plán. Protože vím, že pokud tohle čteš, tak máš sílu i možnost vždy začít.
Ber má dnešní slova jako živou vodou pro všechna tato semínka možností a tvého nadšení ukrytá uvnitř tebe. Pusť dnes vše, co ses doposud naučila o tom, jak by to mělo být, jak by se mělo žít, jaký plán má tvá životní cesta. A dovol si věřit svému srdci.
Dokážeš uvěřit tomu, že tvůj život se může změnit dokonce i v jedné sekundě, jednou volbou?
Možná i ty už cítíš, jak se celá frekvence naší země mění, čím dál tím víc bytostí se probouzí a rozpomíná si na to, kým byly a kým mohou být, otevírají své pole nepředstavitelným možnostem a posvátným darům.
Dnes ti chci připomenout, že není pozdě ani pro tebe, ať si zrovna kdekoliv na planetě, ať si zrovna připadáš příliš mladá nebo příliš stará, ať máš zrovna pocit nedostatku a nebo přetékáš hojností. Není pozdě. Nikdy není pozdě na to učit se novým věcem, volit si sebe a tím měnit svou budoucnost.

Ať to pro tebe právě teď vypadá jakkoliv: Možná ti tvá duše šeptá nějaký nový nápad, možná toužíš naučit se něco nového a nebo je tvým snem vytvoření vlastního projektu.
Jestli tento email dnes čteš, tak je to pro tebe znamení toho, že můžeš. Teď je pro tebe ten pravý čas. Stoupni si do své síly a začni věřit tomu, že je to i pro tebe možné, protože to je jediná překážka, která ti reálně brání v tom, začít svou vizi naplňovat ve svém každodenním životě.

Nikdy není pozdě na kvantové skoky.

Jaký bude ten tvůj?
Rituál portálu MAGNETIC Lví Brána.

Propoj se s esencí své duše a nech své pole v jemnosti přijmout novou vibraci, která pro tebe přichází skze portál Lví Brány. Více informací o tom, jak se k Rituálu přidat najdeš tady >>>
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

nech se vzít zpět domů, do srdce…

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.