RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#147 O Překonání Pochybností, Strachů

279x0
#ALOHADĚLOHA
Když nás naše duše volá růst neznamená to, že my vidíme tu cestičku vyšlapanou s rozkvetlými růžemi a otevřenou brankou, i když je. Mnohem častěji nás JASNOST a SMĚR srdce vyděsí, protože nás žádá nechat jít všechno, co jsme si kdy mysleli, že je naše stabilita, že jsme my a tak my tu otevřenou branku zavřeme a zamkneme na dva západy. A otočíme se na druhou stranu, protože kdo by přeci opustil to, co funguje, alespoň podle našeho vnímání reality?

*** modrá a modrá a modrá, slunce a slunce a slunce…a já se roplývám. Každý den děkuji, že můžu otevírat svobodu a skrze svůj život ukazovat, že to jde jinak. Tento týden jsme prošly v MAGNETICU Lví Brána mentorinkem, a je to prostě boží. Všechny otázky a sdílení, na které se studenti-ky ptají jsou branou moudrosti. Příští týden jdeme na aktivaci propojení s Lyrou a Bílými Lvi a já se jdu mezitím ponořit do náruče lásky v Portugalsku.

šťavnatá svatyně.


S tou cestou na druhou stranu to není o moc lepší, nějak nám tu už není dobře a něco tady neladí, nefunguje, emočně je nám hrozně, nemůžeme přijít na to proč.

A když už to nevydržíme na chviličku se ohlédneme a vidíme tu cestičku a tu branku. Naše srdce zajiskří a my vyrazíme směr srdce.

V momentě, kdy se dostaneme k brance, tak ji odemkneme a najednou na nás vyskočí všechny ty strachy a pochybnosti. Například když si volíš vstoupit na cestu MAGNETIC, ať už je to program nebo certifikace SOUL MENTORKA.

Je v tom spoustu nového učení, které tvé staré já nechápe, ale tvé srdce ví, že je to to ONO.

Možná pochybuješ, jestli je to pro tebe…jestli na to máš, jestli jsi dost a jestli svým klientům budeš přinášet podporu.

I já jsem to tak měla, když jsem například poprvé začala učit jógu a bála jsem se, že nikdo nepřijde a taky, že nepřišel, tak jsem to procítila, pustila a příště jsem měla plno.

Tím, že se rozhodneš poslouchat své srdce a duši, stáváš se silnější. Silnější jako bytost.

Jsi tou, co opravdu naslouchá.
Jsi tou, co opravdu tvoří.
Jsi tou, co opravdu žije.

šťavnatá slova.

potkáme se ve vlnách oceánu lásky
ve světle sluneční vášně
v náruči země
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot, nakouknutí do mého osobního života skrze storýčka, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

protanči se do jasnosti svého srdce

MILUJI tě.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.