RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#145 Strach a změna, co ti přináší?

245x0
#ALOHADĚLOHA
Nedůvěra v život, stažení, strach ze změny, zaseknutí, odpojení, stagnace. Zažíváš to někdy? Máš v životě oblast, téma, vztah, se kterým se nedokážeš posunout dál? Cítíš v buňkách svého těla tu možnost, ale strach ti nedovolí udělat další krok?*** našla jsem tu borůvkový ráj a v něm i zůstala celé hodiny. Uprostřed Lužických lesů. To je mé zastavení s rodinkou a také příprava vnitřního pole na otevření prostoru MAGNETIC Lví Brána a ten jsme teď v neděli otevřeli, v programu je tolik nááádherných bytostí a já děkuju každé jedné z nich, že si volí být podpořené skrze průchod portálem, že já je můžu vést a držet ve vibraci a propojení s jejich esencí a duší. To je to moje. A když jsem si o tom psala, tak mi na deník přistála vážka, která ladí s barvou pera, koukni na ni:
šťavnatá svatyně.

Jak těžké je opravdu pustit své staré já a nechat část sebe sama odejít, aby se mohla zrodit nová verze nás samých?  Často velmi.  Někdy je to pro nás dokonce natolik těžké a nepředstavitelné, že raději prožijeme dlouhé roky (někdy i celý život) v absolutní hibernaci našeho potenciálu a možností.

Když se ptám svých klientek, co je tím momentem, který je drží zpátky od toho jednoho kroku, který mění život, nejčastější odpovědí je nejistota, nedůvěra a strach z toho, že vlastně to své světlo budou opravdu žít!

Bytostně cítím, že abychom se tomuto procesu transformace dokázali odevzdat, vyžaduje to opravdu velkou důvěru, odvahu a také pochopení jednoduchého faktu, že život je pohyb. I ty jsi pohyb, jsi energie, která se neustále mění a je v pohybu. Vše, co tě obklopuje, lidé, příroda, místa, se každou minutou, sekundou, milisekundou mění.  A pokud se v tomto nekonečném energetickém proudu života, vesmíru a bytí snažíš zůstávat stále stejná, stojí tě to TOLIK tvé drahocené energie! Dovol si vzít si tuto mocnou energii zpět a umožnit ve svém poli cyklus změny.

Období, kdy jedna z našich částí umírá a rodí se nová, je velmi mocným okamžikem. V tomto momentu nás často vesmír obklopí absolutní prázdnotou. Tato prázdnota je podporou tvého znovuzrození. Jedině skrze nic, ticho, prostor a čas se v tobě začínají probouzet semínka tvých dalších možností.

Takže pokud se i ty bojíš udělat ten jeden krok do místa, které tě volá, kde víš, že čekáš ty opět jiná, víc sama sebou, ve své záři, kde absolutně nevíš, co se bude dít, ale víš, že je to pro tebe a nebo do místa, kde možná zatím není vůbec nic, prázdno. Tak ber dnešní email, jako tu extra podporu, ten krok udělat, zvolit si sebe a pustit se do proudu změny, protože to jinak ani ve vesmíru nefunguje.

Kdekoliv ve svém životě cítíš stagnaci a vyčerpání. Vykroč vpřed. Nech s pokorou a možná i se smutkem, odejít to, co cítíš, že tě na tvé cestě už nepodporuje, a s důvěrou se otevři prázdnotě a všem zázrakům, které na tebe čekají.

Vesmír tě potká na půli cesty, když mu vykročíš naproti!

Jaký je ten tvůj první krok vpřed?

šťavnatá slova.


naděje
v teplejší den, když je mi zima
a trošku větru a studenou řeku, když se potím
a zelenější trávu
a přesně ten opak než já teď mám
od koho si to přebírám
pustím to a volím si sebe

naděje
že život si tvořím
naděje v sílu lásky a mého rozhodnutí
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

odevzdávám se…s důvěrou v život.

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.