#116 Pět tipů na sebeláskový rituál s hůlkou

#ALOHADĚLOHA,
Láká tě pořídit si krystálovou hůlku, ale nejsi si jistá, jak přesně s ní kouzlit? A nebo už ji máš, ale vlastně nevíš, jak s ní správně pracovat, a k čemu všemu ji můžeš použít?
šťavnatá svatyně.

V první řadě potřebuješ vědět, že tradiční vibrátory a další umělé hračičky jsou sice super na občasnou změnu, ale v momentě, kdy okusíš pomalé milování, krystaly a dech, tak už se ti bude těžko vracet. Takové vnitřní naplnění a pulzující čistotu lásky a potěšení uvnitř skrze vědomé milování těžko najdeš jinde. Kromě toho vibrátory tvoji svatyni znecitlivují, což je opak toho, co při autentickém tělo léčivém milování a sebeprozkoumávání chceš. 

V programu Amazonka věnujeme práci s hůlkou celý bonusový modul a pro tebe tu dneska mám mini návod na to, jak začít kouzlit s krystalovou nebo skleněnou hůlkou tak, abys do svého života vnesla mnohem hlubší orgasmy a mnohem víc potěšení. Stačí ti k tomu tahle základní praktika s yoni hůlkou.

1. Připrav si užší konec svojí hůlky – ten, který svojí podobou trochu připomíná prstík. Užší konec hůlky je super na zaměření se na specifické body a oblasti ve tvé yoni. Vědělas, že uvnitř tvé svatyně je spousty reflexologických bodů, které jsou propojeny s orgány a celým tvým tělem? Proto milování může vyživovat a léčit.

2. Pokud cítíš nebo chceš můžeš na začátek hůlky nanést trochu libovolného lubrikantu – doporučuji raw kokosový olej, ale můžeš použít i jakýkoliv gel, který máš ty osobně ráda.

Zásadní je také před samotnou praktikou s hůlkou věnovat čas svému tělu, probudit svoji energii skrze tanec, dotek, dech…uvolnit se a pomaličku připravit své tělo k milování, které se otevírá i krystalu a hůlce.

3. Když jsi otevřená a svatyně říká ano, tak přilož hůlku na vchod svatyně a pak pomalilinku mělce a jemně začni posouvat hůlku dál. Zastav se a drž ji v místech nebo bodech, u kterých cítíš, že jsou napjatá nebo bolestivá. VELMI důležité je netlačit na sebe ani na svojí hůlku. Pokud postupuješ dostatečně jemně, pomalu a v souladu sama se sebou, tak zjistíš, že to jde a tvá svatyně tě vede svojí cestou a pomalu se otevírá. Rozkvétá pod tvým dotekem.
4. Praxe hlubokého naslouchání. Naslouchej tomu, jaké místečko, jaký konkrétní bod ve tvé svatyni volá o tvou pozornost a daruj mu jí.

Jak s takovými místy pracovat a jak je poznáš? Pokud najdeš místečko, které je v tvé svatyni napjaté, tak zastav svůj pohyb a dýchej, začni relaxovat… může ti v tom pomoci právě hůlka tím, že zatlačíš hlouběji  ~ pokud ucítíš, že ti to přináší uvolnění a né bolest. Tvoje zastavení na jednom místečku může trvat i třeba několik minut ~ nespěchej.  Jen se zastav a dýchej: nech projít jakýkoliv příběh, emoci, zvuk, řev…brek, smích. Všechno je vítáno. To je ono!
5. Až se na své cestě svatyní dostaneš k děložnímu čípku, zůstaň tam. Svalíky a vazy kolem oblasti děložního čípku jsou často velmi napjaté nebo ztuhlé a znecitlivělé. Obvzlášť pokud jsi svůj čípek ještě nikdy nenahmatala, nepocítila, tak pro tebe ze začátku může být těžké rozpoznat, že je to ono. Prozkoumávej & objevuj oblast kolem svého c-bodu. Tato praktika hluboce zcitlivuje tvoji svatyni a přináší ti do života mnohem více prožitku při sebeláskování a nebo třeba i při milování s partnerem, kde můžeš všechny tyhle praktiky, které se sama naučíš vyzkoušet s úplně jinou hůlkou 😉

P.S. Ve všech praktikách se svojí kouzelnou svatyňkou nikdy nejdi přes bolest, nikam nespěchej ~ pokud dosáhneš hrany svého nepohodlí a nekomfortu v oblasti tlaku, tak jemně povol a začni uvolňovat celé své tělo. Tyto praktiky jsou vhodné, pokud pro sebe dokážeš držet bezpečný láskyplný prostor. Svatyně uvolňuje příběhy, vzpomínky a emoce energeticky, které ani třeba nevíš, že tam jsou uložené.
šťavnatá láskyplná podpora.

Napadají tě k tomu další otázky? Nebo si jen přeješ být na své cestě podpořena? Posdílej na Facebooku v privátní ženské skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST tady >>>.
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatá slova.

ze-mě

jsem přírodou
ze mě pulzuje láska
jsem láskou
ze mě pulzuje světlo
jsem světlem
ze mě pulzuje moudrost
jsem moudrem
země.
čarovný čtvrtek.

Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1). 
šťavnatý mentorink

Prostor na 1-1 mentorink je teď v roce 2022 plný. Dám vědět, pokud se uvolní místečko nebo ho vytvořím. <3
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

štavnatá hudba.

…S důvěrou se vracím sama k sobě, protože já jediná vím… jak vypadá ten jedinečný..můj tanec života
MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
Komentáře