RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#109 Umění Rituálu s Měsíčky

752x0
#ALOHADĚLOHA,
Jsem opět ve svém měsíčkovém čase a tentokrát to teda byla jízda. První den se mi asi za jednu sekundu prostřídaly v těle všechny emoce, které existují. Řvala jsem, křičela…řvala jsem, brečela… z ničeho nic, protože prostě teče posvátná červená a s ní odtékají i staré části mě, které neslouží. 

Přeji si, abys věděla, že takto je to v pořádku. Někdy jsou měsíčky průletem růžovou zahradou a jindy je to tornádo, které smete všechno, čeho se ještě chceš zuby nehty držet, ale už ti to neslouží k dalšímu kroku, ke kterému tě připravuje a vede tvá duše.

Jak se tedy můžeš připravit a prožít (nejen přežít, i když v takové silné momenty je to přežít občas jediné, co si přeješ, tedy UŽÍT si tu vnitřní pomatenou bouřku)?
šťavnatá svatyně.

Pár kroků, které jsou součástí mého červeného stanu a můžeš je i ty přidat do své truhly pokladů, aby ses připravila na čas měsíčků, ať jsou jakékoliv: 

1. Pelíšek: postel a hnízdečko s květinami, vonnými tyčinkami, kadidlem a esenciálními spreji, tak abych tam mohla zůstat zachumlaná hlavně první a druhý den tak dlouho, jak jen potřebuji. 

Často mám vedle sebe i zápisník na čmárání, kdybych náhodou měla energii navíc. Ale to spíš využiji až třetí den

2. Buben a Krystalová Mísa, hudební nástroje, které mi pomáhají zvučet emoce. Buben, když cítím, že vybíhá vztek a mísa, když smutek… skrze zpěv propluju těmito vlnami v mnohem větší lehkosti a vibrace zvuku tělo zharmonizuje zpět do lásky. Uslyšíš to i v hlase, když projdeš.

3. Film (pro mě je to jasně vždycky nějaká pohádka, která má vyšší rozměr třeba Píseň Moře, Duše, Vajána, Vlkochodci…)

4. Čas bez MUŽŮ
V posvátný čas tvé krve jde přirozeně energie dolů, je to tvá vnitřní ceremonie a pokud se ti do ní připlete muž, tak narušuje tvé energetické pole. Proč? Energie u mužů přirozeně proudí směrem nahoru. Partner ti ani nemusí nic říct nebo udělat, pouze jeho přítomnost v tento čas tě bude iritovat a budeš si říkat proč…přesně proto. 

5. Na druhý nebo třetí den, kdy už máš maličko energie si můžeš naplánovat bytí s ženami v kruhu. Rozpuštění, uvolnění do společné ženské náruče je tak vyživující, ale pozor není to akce, kterou bys teď měla organizovat nebo se snažit zajišťovat občerstvení. NE NE NE …jen buď, řekni si o to, co potřebuješ. Dejte si společně Yoni steam nebo jen tančete při západu Slunce. Ucítíš to doma <3 

6. VODA, pro mě osobně je to teď soukromá plážička, kterou mám hned u domu, ale stačí vana se solí, dopřej si ji kdykoliv během dne. Klidně se do ní nalož na celý den, pokud je potřeba. Pamatuj v tyto dny jsi prostě MIMO PROVOZ = ZAVŘENO PRO OSOBNÍ CEREMONII

7. Naplánuj si dopředu jídlo určitě teplé, které tě objeme ze vnitř, nebo si dej na období měsíčků půst, podpoříš tak čištění a uvolnění do ještě větší hloubky. 

RITUÁL: 

Posbírej si svou krev, já už teď buď nepoužívám vůbec nic a krvácím rovnou do oceánu nebo na trávu, nebo používám menstruační kalhotky, které potom vyždímu a obejdu s touto posvátnou vodou zahradu. Krev vytváří ochranné energetické pole kolem tvého místa a podporuje tvé záměry. Zároveň se skrze ní propojuješ se zemí a tímto jí děkuješ.

Další podporující tipy: Nedělej během těchto prvních dní žádná silná rozhodnutí. Jen s otázkami buď a nech je projít až do plného vyprázdnění dělohy. Tvé pole je citlivé a ty máš v tento čas možnost ucítit, uslyšet a vidět skrze světy a být intuitivně vedena k dalším krokům v životě. Pokud chceš vyzkoušet „free bleeding“ naplánuj si to všechno dopředu, v letních měsících úplně nej. A v momentě, kdy přijdou měsíčky už všichni ví, co se s tebou děje, co potřebuješ a co jdeš dělat. 
šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.
Pro tvou dělohu…ve tvé děloze…

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. 

Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.